Що таке нічний режим і як він працює?

Автор: Randy Alexander
Дата Створення: 28 Квітень 2021
Дата Оновлення: 1 Липня 2024
Anonim
Спящий режим!
Відеоролик: Спящий режим!

Зміст


Ті, хто слідує за останніми тенденціями камер смартфона, напевно, чули про "Нічний режим", "Нічний приціл", "Яскраву ніч" або інші подібні терміни. Ці нові режими зйомки, здається, надають смартфонам нічне бачення, і результати виявилися вражаючими.

Про що все-таки говорять цього нічного режиму? Як це працює? Це правильний інструмент для вас? Сьогодні ми тут, щоб розповісти вам усе, що вам потрібно знати про ці режими зйомки смартфонів з низьким рівнем освітлення, тому тримайтеся, щоб усунути всі ваші сумніви.

Розуміння Фотографії з низьким рівнем освітлення та її обмежень

Зйомка фотографій при слабкому освітленні стала проблемою з часу створення камер, просто тому, що вони працюють зі світлом. Технологія пройшла довгий шлях, але певні обмеження все ще залишаються.

Умови, які слід врахувати:

  • ISO: Відноситься до чутливості плівки до світла. Чим вище ISO, тим чутливіша плівка до світла, що дозволяє швидше оголити зображення. Підвищення ISO також створює більше шуму.
  • Швидкість затвора: Відноситься до часу впливу датчика на світло. Зменшення швидкості затвора може зробити зображення чіткішими. На більшу швидкість затвора може впливати рух, створюючи розмиття руху.

Розмір має значення, коли говорити про датчики зображення. Більш великий датчик може працювати з більш високим рівнем ISO і видавати менше цифрового шуму. Більш чутливість до ISO також зменшує потребу в більшій швидкості затвора, ефективно роблячи зображення чіткішими.


Більшість датчиків смартфонів мають 1 / 1,7-дюймові або 1 / 2,3-дюймові, деякі з них трохи нижче або вище. Як ви бачите на зображенні вище, це не так багато. То чому б не кинути більший датчик у смартфон і зробити це все краще?

Основна проблема тут - розмір - це також важливий фактор, який слід враховувати у смартфонах, оскільки вони укомплектовані технологіями, але мають дуже обмежений простір. Дуже важко кинути великий датчик у задню частину телефону. Це означає, що виробники смартфонів мають завдання поліпшити зображення при низькому освітленні, зберігаючи датчики невеликими, і найкращий спосіб зробити це через програмне забезпечення.

Після обробки можна збільшити експозицію, налаштувати баланс білого, вирівняти кольори тощо. Однак усі ці зміни мають наслідки, які впливають на якість зображення. Ось чому Google та інші виробники вирішили надати допомогу користувачам із методиками, відомими як "Нічний режим" або "Нічний зір" від Google.


Як працює нічний режим?

Ці режими покращення низької освітленості трохи складні для розуміння, але вони по суті працюють аналогічно методиці, відомій як HDR.

  • Мобільний HDR: у чому вся суєта?
  • Що може зробити професійний фотограф із дешевою камерою телефону Android

Умови, які слід врахувати:

  • HDR: Підставки для високого динамічного діапазону. Це техніка, яка використовується для врівноваження рівнів освітленості на фотографії. HDR досягається шляхом зйомки декількох зображень на різних рівнях експозиції (зазвичай змінюється лише швидкість затвора). Потім ці фотографії об'єднуються, щоб розкрити тіні і знизити яскраві моменти, в результаті чого більше кадрів перетинає кадр.
  • Кронштейн: Загальна техніка зйомки одного і того ж зображення з різними налаштуваннями, а потім їх об'єднання за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. Це добре, коли зйомка одного зображення буде недостатньою.

По суті, нічний режим Android (або як він називає ваш виробник) використовує штучний інтелект для аналізу сцени, яку ви намагаєтесь сфотографувати. Телефон враховує безліч факторів, таких як світло, рух телефону та рух об'єктів, які захоплюються.

Потім пристрій зніматиме серію зображень на різних рівнях експозиції, використовуватиме брекетинг, щоб зібрати їх разом, і вивести якомога більше деталей на одне зображення.

Звичайно, за кулісами відбувається набагато більше. Телефон також повинен вимірювати баланс білого, кольори та інші елементи, що зазвичай робиться за допомогою химерних алгоритмів, які багато хто з нас не цілком розуміють.

У цій публікації ми здебільшого обговорювали впровадження Google. Різні виробники можуть використовувати дещо різні методи, але загальний процес повинен бути дуже схожим в цілому.

Як допомагає нічний режим

Якби ми просто збільшили ISO, фотографія вийшла б занадто темною, занадто галасливою або занадто пом'якшеною. Якщо ви не знімаєте довгу експозицію, яка вимагає отримання зображення протягом тривалого періоду часу, тоді вам потрібно тримати телефон дуже стабільним (як правило, штативом). Вручну для дужки зображення також потрібна стабільність.

За допомогою нічного режиму пересічний споживач може забути про те, щоб носити важкі штативи, вивчати складні методи або влаштовувати жахливі фотографії з низьким рівнем освітлення.

Едгар Сервантес

За допомогою нічного режиму ви отримуєте найкраще з обох світів. Ви можете тримати в руках камеру смартфона, знімати зображення протягом декількох секунд, а програмне забезпечення - дозволити решті робіт. Пересічний споживач може забути про те, щоб носити важкі штативи, вивчати складні прийоми або влаштовуватися на потворні фотографії.

Нічний режим недоліки

Фотографія - це все, що коштує, і нічні режими - не виняток. Техніка має свої мінуси.

Головний винуватець у тому, що нічні режими не справляються з рухомими об'єктами. Оскільки техніка вимагає декількох знімків, об’єкти в русі можуть бути розмитими або повністю стираними. Режим краще обладнаний для роботи зі статичними сценами.

Звичайно, зйомка будь-якого знімка в нічному режимі також займе більше часу. Життя наповнене швидкоплинними моментами, тож якщо у вас немає запасних 3-5 секунд, краще тримайтеся подалі від цих спеціалізованих режимів зйомки. Вам може бути краще в Авто, якщо ви хочете сфотографувати це швидке Ламбо.

Готовий до нічного режиму?

Тепер, коли ви знаєте, що таке нічний режим, ви, можливо, захочете використовувати його для своїх нічних пригод. На жаль, не кожен телефон зараз пропонує функцію нічного режиму, але ми перерахуємо тут декілька наших улюблених. Хоча телефони, перелічені нижче, - це всі флагмани, але, безумовно, є кілька бюджетних пристроїв, які ввели таку функцію, як Honor 10 Lite та Realme 2 Pro.

Google Pixel 3 та Pixel 3 XL

Нічний приціл доступний на всіх телефонах Pixel, але Pixel 3 та Pixel 3 XL, очевидно, наші улюблені. Ці телефони відрізняються дивовижною якістю камери, чудовою стабілізацією зображення (що допоможе у нічному зірці) та загалом - приголомшливі пристрої.

  • Огляд Google Pixel 3 та Pixel 3 XL: Android iPhone
  • Камери Google Pixel 3: ось що вони можуть зробити

Huawei P30 Pro

Звичайно, останній і найкращий телефон Huawei оснащений нічним режимом. Китайська компанія добре відома своїми можливостями фотозйомки, тому це може бути ще одним чудовим варіантом для вас.

  • Огляд Huawei P30 Pro: Телефон з надпотужними
  • Огляд камери Huawei P30 Pro: Оптика наступного рівня, низька освітленість

Samsung Galaxy S10 та Galaxy S10 Plus

Функція Bright Night від Samsung використовувалася для автоматичного ввімкнення, коли вона виявляла дуже темну обстановку, але квітневе оновлення дозволило активувати цю функцію вручну. Телефон також є фаворитом у галузі.

  • Огляд Samsung Galaxy S10: важко знайти середину
  • Огляд Samsung Galaxy S10 Plus: Майже вершина

OnePlus 6T

OnePlus називає власний режим Nightscape. Починаючи з 549 доларів, це найдоступніший у цьому списку флагманський пристрій, але це не означає, що він відстає. OnePlus 6T - чудовий смартфон у всьому світі.

  • Огляд OnePlus 6T: принципово чудовий

Підведенню

Чи тут залишається нічний режим, чи це вже минула принада? Це, безумовно, приємна функція, коли там особливо темно, але натисніть на коментарі, щоб повідомити нам, чи будете ви використовувати цю функцію.

Відкладіть телефон і забрати камеру. Якщо вас трохи збентежили всі кнопки та налаштування, зробіть собі послугу і підпишіться на майстер-клас з диплому фотографії....

У нас є фотограф-аматор. Незалежно від того, чи хочете ви піднятись на професійний рівень, чи просто розбити його на своєму Intagram-каналі, сьогоднішня угода може допомогти....

Наш Вибір