Огляд Vivo V15 Pro: Поп - це селфі

Автор: Randy Alexander
Дата Створення: 27 Квітень 2021
Дата Оновлення: 1 Липня 2024
Anonim
КАК ЛЕГКО ПРОШИТЬ ТЕЛЕФОН ЧЕРЕЗ recovery? УЧИМСЯ ПРОШИВАТЬ И ПЕРЕПРОШИВАТЬ
Відеоролик: КАК ЛЕГКО ПРОШИТЬ ТЕЛЕФОН ЧЕРЕЗ recovery? УЧИМСЯ ПРОШИВАТЬ И ПЕРЕПРОШИВАТЬ

Зміст


Позитивні

Привабливий дизайн
Великий і яскравий дисплей безумовно виділяється
Поп-камери класні

Негативи

FunTouch OS не всі чашки чаю
Камера не така гарна, як конкуруючі пристрої

Підсумок V15 Proby Vivo

Vivo V15 Pro - це чудовий телефон для великих користувачів соціальних мереж. Він досягає хорошого балансу між продуктивністю та дизайном. Хоча дизайнерські рішення з операційною системою дещо сумнівні, телефон повинен порадувати всіх, крім найвибагливіших геймерів та фотографів смартфонів.

У Vivo був цікавий рік. Від концепції Apex до Vivo NEX, а потім подвійного дисплея Vivo NEX, компанія здивувала нас своєю здатністю впроваджувати інновації та пропонувати щось інше. Як вони чи ні, спливаюча камера та задній дисплей, безумовно, додали потрібний піцаж до телефонів, інакше я теж занадто гарний дизайн. Увійдіть у Vivo V15 Pro, пристрій, який отримує багато натхнення від пристроїв вищого класу та виводить його на більш загальну ціну.

Це огляд Vivo V15 Pro.


Про наш огляд Vivo V15 Pro: Я, Друв Бутані, працював над цим оглядом Vivo V15 Pro протягом тижня, в той час як мій колега Гері Сімс займався відео оглядом. Мій блок огляду V15 Pro використовувався в Індії в мережі Airtel, обидва наші оглядові блоки працювали з 1 січня 2019 року виправленням безпеки та версією програмного забезпечення PD1832F_EX_A_1.8.2.

Дизайн

Vivo V15 Pro виглядає по-справжньому чортово добре. Там я це сказав. Цей масивний екран спереду пропонує розширне поле перегляду, яке максимально наближене до концепції пристроїв на всіх екранах, як ми до цього часу дійшли. Не завадить і те, що екран виглядає дуже добре (про це пізніше).

Я майже тиждень провів з Vivo V15 Pro, і розміри на мене зросли. Це не маленький телефон, але м'яко зігнуті краї та спина роблять його дуже зручним для тримання. Vivo зробив дійсно гарну роботу з розподілом ваги, а телефон дуже легко тримається в долоні.


Ергономіка, однак, не зовсім досконала. Рокер гучності, зокрема, досить узгоджується зі стороною телефону, і часто важко зрозуміти, чи реєструється натискання кнопки, не дивлячись на візуальний зворотній зв'язок. Можливо, це лише я, але я виявив, що на моєму оглядовому апараті Vivo V15 Pro звукозапис був занадто високим для моїх рук, і для цього потрібно було трохи підтягнути.

З іншого боку, кнопка живлення була легкодоступною і мала достатню віддачу, хоча я не заперечував би проти кнопки "clickkier". У лівій частині телефону є прямий ярлик для Google Assistant. Подвійне натискання кнопки активує Google Lens або власне розпізнавання зображень Jovi від Vivo.

На задній частині телефону є всілякі цікаві. Кольорові кольори в стилі градієнта на даний момент все лютують, і Vivo V15 Pro приєднується, спортивно закінчуючи, що йде від чорнильного майже чорного кольору, до яскраво-електричного синього, а потім знову назад. Це виглядає чудово. У поєднанні з конструкцією, що нагадує пульсацію під нею, неодмінно буде повертатися голова.

Оскільки у Vivo V15 Pro є скляна спинка, застосовуються звичайні застереження. Телефон надзвичайно слизький і не раз я зловив його, як ковзає по дивані. Захистити спину від відбитків пальців та плям майже неможливо.

Vivo кидає корпус у коробку, яка додає трохи телефону до телефону, але ми будемо приймати це за те, що постійно витираючи спинку. Корпус досить красиво оформлений і поєднує прозору спинку з жорсткими бічними панелями.

Вгорі телефону є 3,5-мм аудіороз'єм. У нижній частині є решітка динаміка та порт для зарядки Micro-USB. Так, настав 2019 рік, а Vivo V15 Pro має порт зарядки Micro-USB. Виправдання для цього немає, особливо в цій ціновій точці.

Під екраном є сканер відбитків пальців п'ятого покоління, і я виявив, що він працює добре. Це не так швидко, як звичайний зчитувач відбитків пальців, але на відміну від моделей минулого року, швидкість зчитування відбитків пальців вже не перешкоджає. Однак у мене є проблема з розташуванням сенсорної точки відбитків пальців. Він розміщений занадто низько на екрані, і мені виявилося, що мені доведеться трохи зігнути великий палець, щоб розблокувати телефон.

Якщо ви читаєте цей огляд Vivo V15 Pro, є хороший шанс, що спливаюча селфі-камера вас заінтригувала. Чесно кажучи, це може бути зайвим, але я це абсолютно люблю.

Камера selfie на Vivo V15 Pro вискакує менше ніж за пів секунди. Це досить швидко Розташована у верхньому правому куті, камера вискакує для розпізнавання обличчя або якщо ви робите селфі в додатку для камери. Це працює чудово навіть в Instagram.

Дисплей

Vivo V15 Pro має 6,39-дюймовий Super AMOLED-дисплей з роздільною здатністю Full HD +. Екран приємний і гострий з чітким відображенням тексту.

Будучи панеллю Super AMOLED, дисплей особливо яскравий і відмінний для споживання медіа. Я визнав білу точку дуже точною. Особисто я віддаю перевагу трішки більш теплу настройку кольорів, що можна налаштувати за допомогою повзунка в налаштуваннях.

Сам екран стає достатньо яскравим для зовнішнього використання під прямими сонячними променями. Однак телефон трохи агресивний з автоматичним регулюванням яскравості, і при слабкому навколишньому освітленні він часто опускається занадто далеко. Це не вдається виправити швидким проведом вгору відтінку налаштувань, але все-таки біль.

Те ж саме стосується розміру шрифту за замовчуванням, який займає занадто багато місця. Відрегулювати розмір шрифту легко, і ви також можете змінити стиль шрифту, якщо ви захочете. Додаткові шрифти доступні через додаток теми Vivo.

Спливаюча селфі-камера на Vivo V15 Pro є причиною, чому у вас є розширюваний безперебійний екран. На верхній частині - 2,2 мм, а внизу підборіддя - товстіше. Я дуже хотів би, щоб Vivo обрала подібні розміри на обох кінцях заради симетрії.

Обладнання

Харчування Vivo V15 Pro - це абсолютно новий чіпсет Snapdragon 675. Процесор ще не використовується в багатьох телефонах, і фактично V15 Pro був нашим першим досвідом роботи з ним. Це насправді не вершина лінійки чіпсетів, але наш досвід із цим був досить задовільним.

Snapdragon 675 - це октарно-ядерний чіпсет, що використовує комбінацію з шести ядер Kryo 460 Silver тактовою частотою 1,7 ГГц та двох золотих ядер Kryo 460 на частоті 2,0 ГГц. Це поєднання ядер ефективності та продуктивності повинно допомогти отримати тривалий термін служби акумулятора і достатньо енергії, коли потрібно натиснути телефон. У мікросхемі використовується графічний процесор Adreno 612, що є великим кроком вище Adreno 512 у Snapdragon 660, але не такий хороший, як Adreno 616 Snapdragon 710. Нарешті, вбудований чіп на шестигранному 685 DSP повинен допомогти у виконанні завдань, пов'язаних з AI.

Snapdragon 675 використовує комбінацію з шести срібних Kryo 460 та двох золотих ядер Kryo 460.

Vivo V15 Pro поєднує чіпсет Snapdragon 675 з 6 або 8 ГБ оперативної пам’яті залежно від варіанту. В Індії буде доступна лише версія 6 Гб телефону. У обох версіях об'єм пам’яті обмежений на 128 ГБ, хоча ви можете розширити сховище за допомогою картки microSD, якщо вам потрібно більше. Близько 110 Гб безкоштовного сховища доступне під час першого завантаження.

Телефон підтримує подвійні слоти для нано-SIM-карт. Продуктивність мережі була цілком пристойною. У невеликих мережевих зонах можуть виникнути проблеми, але телефонні дзвінки, як правило, звучать гучно і чітко в обох кінцях. Підтримка NFC обмежується обмеженими ринками, такими як Росія, Гонконг, Сінгапур та Тайвань.

Продуктивність

Процесор Snapdragon 675 на Vivo V15 Pro - цікавий звір. Технічно він займає місце нижче Snapdragon 710, але повсякденна продуктивність була загалом на одному рівні. Навігація по інтерфейсу та перехід між додатками на моєму оглядовому блоці Vivo V15 Pro, як правило, були дуже плавними.

Грати в ігри на зразок PUBG була дуже приємним досвідом.

Я був приємно здивований тим, наскільки добре телефон справлявся з іграми. Завдяки високій графіці на PUBG Mobile, телефон підтримував міцний кадр, і геймплей був дуже приємним. Guns of Boom, інший онлайн-шутер PvP виглядав та грав дуже добре на V15 Pro.


Однак це було очевидно, що телефон наполегливо працює над тим, щоб підтримувати продуктивність. Телефон стає помітно теплим уздовж верхньої половини, що відрізняється від декількох хвилин гри. Також помітно споживання акумулятора. Я спостерігав шість-семи відсотків зниження часу автономної роботи протягом 10 хвилин сеансу PUBG.

Програмне забезпечення

Я маю стосунки любові до ненависті з пристроями Vivo. Мені подобається те, що він робить із апаратним забезпеченням, але не стільки програмним забезпеченням. Інтерфейс збирає елементи з усіх iOS, але він не має душі того, що робить операційну систему iPhone приємною. Vivo V15 Pro запускає Funtouch OS 9 поверх Android Pie.


Для початку, ящик додатків так би мовити. Усі піктограми додатків знаходяться на головному екрані. Не можна змінювати це в налаштуваннях. Відтінок сповіщень та швидкі перемикання також розділені між двома окремими панелями. Як і iOS, відтінок сповіщень можна знімати зверху, в той час як швидкі перемикачі перетягуються з лівого нижнього кута. Це повний відхід від того, як все працює на фондовому Android.

Є інші зміни та доповнення навколо. За замовчуванням телефон переглядає шпалери кожен раз, коли натискаєш кнопку живлення. Це можна вимкнути. Також є ціла купа попередньо завантажених додатків. Наш оглядовий блок Indian Vivo V15 поставляється із програмами для PhonePe, браузера UC, Gaana, PayTM та багато іншого. Більшість із них можна видалити. Це додатково власний додаток Vivo щодо фотогалереї, магазину тем та інших додаткових додатків. У телефоні навіть є спеціальний ігровий режим, щоб вимкнути всі можливі відволікання під час ігор.


Меню налаштувань - це золота шахта, якщо ви дійсно хочете налаштувати свій досвід. З необов’язкових жестів до зміни шрифту, як ми згадували раніше, ви можете тут багато зробити. Чудово, що Vivo дозволяє вибирати, чи хочете ви використовувати кнопку зі сторони для Google Assistant, інструмента візуального пошуку Google або Jovi. Якщо говорити про Джові, то інструмент пошуку працює так само, як рекламується, що стосується ідентифікаційних об'єктів, але результати пошуку посилань для покупок завжди були трохи відхилені. Я насправді не бачу, щоб хтось використовував це через об’єктив Google.

Ми говорили про всі доповнення, внесені до програмного забезпечення, але Vivo V15 Pro трохи не відповідає змінам існуючого програмного забезпечення. Компанія прийняла кілька сумнівних рішень щодо того, як обробляти додатки, і тут є кілька помилок. Клавіатура часто відмовлялася спливати, незважаючи на кілька натискань на полі введення тексту. Телефон також змусить закрити програми або відключити мережеве підключення посеред завантаження, якщо екран вимкнений. Це агресивне управління додатками може призвести до кращого терміну служби акумулятора, але також зруйнує інакше досить пристойний досвід роботи користувачів. Це може і має бути виправлено Vivo за допомогою оновлення програмного забезпечення.

Камера

Vivo V15 Pro має три різні модулі задньої камери. Існує 5-мегапіксельна камера з глибинним зондуванням, ширококутний датчик 8 Мп і, що найцікавіше, основна камера 48 Мп. Основна камера має сенсор Sony, який поєднує чотири суміжні пікселі для підвищення чутливості. Незважаючи на те, що ви можете знімати з камери повну роздільну здатність, 48 Мп, вона найкраще спрацьовує, коли піксель до 12 Мп.

Похмурий і сірий Делі не робить ідеальним місцем для тестування камер, проте Vivo V15 Pro зробив дуже пристойну роботу при рівномірному освітленні переднього плану, незважаючи на туманне сонце, що світилося прямо біля камери. Як правило, зображення з первинної камери виглядають досить непогано. Піксельний вигляд виявляє значне зменшення шуму в грі - трава, зокрема, зменшується до зелених плям. Телефон буде достатньо, якщо все, що ви робите, - це ділитися зображеннями в соціальних мережах.

Vivo V15 Pro Крупним планом Vivo V15 Pro Крупним планом роздільною здатністю 48MP

Для ближнього зйомки ми зробили швидке порівняння між повною роздільною здатністю та зв'язаними 12MP зображеннями. Ліворуч дивіться, як на знімку 12 Мп знижується рівень шуму в тіньових областях. Тут також запускається “AI Engine”, що надає зображенню невеликий приріст насичення. Тим часом знімок із повною роздільною здатністю має трохи більше шуму і жодної очевидної переваги над скошеною версією.

Зовнішній кут Vivo V15 Pro Зовнішній кут Vivo V15 Pro

Я давно підтримую ультраширокий об’єктив, має набагато більше сенсу, ніж телекамера на телефоні. Ультраширока камера з 8 Мп на Vivo V15 Pro - це дійсно приємний спосіб отримати зовсім іншу точку зору. Постріл вище просто не був би можливим без ультра широкого датчика. Якість зображення задовільна для соціального обміну та використання на екрані. Піксельний вигляд виявляє відсутність деталізації та сильне зниження шуму.


Vivo зробила велику справу із 32-мегапіксельної селфі-камери на V15 Pro. Я не зовсім впевнений, кому колись знадобиться таке зображення високої роздільної здатності від передньої камери, але ей, це там. Якість зображення добре. Це, звичайно, немає Google Pixel, але Vivo V15 Pro може зробити вас добре виглядати на камері.

Vivo зробила собі ім’я за допомогою камер, орієнтованих на селфі, і це показано тут. Режим краси може полегшити шкіру та виконувати всілякі мутації, такі як збільшення очей та лоба або схуднення структури щелепи тощо. Навіть якщо режим краси повністю відхилений, я міг відчути трохи зробленої роботи. Я розумію, для цих функцій є аудиторія. Однак, не всі хочуть побачити згорблену версію себе, і трохи натуральніший знімок у звичайному режимі, безумовно, допоміг би.

Акумулятор

Харчування Vivo V15 Pro - це акумулятор потужністю 3 700 мАг. Це не так добре, як 4 000 мАг батареї у певних конкурентів, але, як правило, вдається витримати цілий день. Я виявив, що термін служби акумулятора різко різнився, чим я користувався телефоном. У середній день, за декількох годин соціальних мереж, перегляду веб-сторінок та дзвінків, у телефону все одно залишиться трохи соку, щоб продовжувати його до наступного ранку.

Геймерів може розчарувати час роботи акумулятора.

Ігрові, однак, тягнуть велику частину акумулятора на V15 Pro, і я міг побачити шість-сім відсотків розрядки всього за 10 хвилин використання. Завзяті геймери можуть не задовольнити час роботи акумулятора у Vivo V15 Pro. Загалом, при змішаному використанні я спостерігав приблизно 6 годин екрану в часі, але ваш пробіг може змінюватися в залежності від використання.

Телефон підтримує заряджання «Подвійного двигуна» від Vivo, і його можна буде зарядити досить швидко. Позов компанії про 25-відсоткову зарядку за п’ятнадцять хвилин приблизно відповідає нашому досвіду. Доповнення від 25 відсотків до повного заряду зайняло лише близько години та двадцяти хвилин.

Технічні характеристики

Vivo V15 Pro - вердикт

Vivo V15 Pro - це інтригуючий пристрій. Це виглядає досить чортово дивовижно, а розширений дисплей чудовий для важких мультимедійних споживачів. Він не має тієї сили, якої бажають шукачі ефективності. Він виконає всі ваші щоденні завдання та дозволить вам жонглювати програмами соціальних медіа, але якщо ви завжди намагаєтеся провести наступну гру для смартфонів високого класу, чіпсет Snapdragon 675 може здатися трохи обмежуючим.

Камера спрямована на вдосконалення AI та режими краси над рівнем якості зображення. Абсолютна кількість режимів, що дозволяють вам маніпулювати обличчям та тілом, є прикордонними. Це зовсім не погана камера, але такі конкуренти, як Pocophone, Honor View 20 та OnePlus 6T, роблять набагато більш природні зображення. За ціною ~ 400 доларів (28 990 рупій), Vivo V15 Pro є чудовим варіантом для генерації соціальних медіа. Vivo V15 Pro готовий до попереднього замовлення 20 лютого і продається в Індії 6 березня 2019 року.

Що ви думаєте про Vivo V15 Pro? Як ви думаєте, вдосконалення дизайну та AI-камер можуть покращити обладнання та зображення? Повідомте нас у коментарі.

Ми мали можливість перевірити урочисте відкриття нового магазину Razer у Лас-Вегасі. Двері відкрилися опівдні 7 вересня 2019 року, і шанувальники вийшли в несанкціонованому стані, щоб відчути це. Цей ...

Версія фільму 2018 року для роману Ready Player One зобразила майбутнє, в якому люди не лише уникають реального світу гарнітурами VR, а й аксесуарами, завдяки яким вони відчувають, що вони взаємодіють...

Цікавий