Що таке Telegram Messenger і навіщо його використовувати?

Автор: Randy Alexander
Дата Створення: 28 Квітень 2021
Дата Оновлення: 1 Липня 2024
Anonim
Що таке тестування програм та та навіщо воно потрібне?
Відеоролик: Що таке тестування програм та та навіщо воно потрібне?

Зміст


Telegram, можливо, є однією з найпопулярніших служб обміну повідомленнями у світі, але все ще є багато тих, хто не знає, про що йдеться. Додаток часто відпадає від імен у дискусіях щодо конфіденційності та безпеки в Інтернеті, але чи не всі програми обміну повідомленнями захищені? Немає таких додатків, як WhatsApp та Facebook Messenger, також неправдиве шифрування "від кінця до кінця"? Що робить Telegram таким особливим?

У цій статті ми пояснимо, що робить Telegram, які його основні особливості та чому ви можете розглянути можливість його використання.

Що таке Telegram?

Telegram - це багатоплатформна послуга обміну повідомленнями, заснована російським підприємцем Павлом Дуровим. 20 жовтня 2013 року він був розроблений для Android в Альфі, і наразі має 200 мільйонів користувачів щомісяця.

База користувачів Telegram, як правило, збільшується, коли скандал щодо конфіденційності потрапляє до когось із великих конкурентів.

Telegram Messenger: Ще один додаток для обміну повідомленнями?

Основна функціональність Telegram така ж, як і в більшості інших програм для обміну повідомленнями: Ви можете іншим користувачам Telegram, створювати групові розмови, телефонувати в контакти та надсилати файли та наклейки.


Подібність Telegram до інших більш популярних додатків для обміну повідомленнями є основною частиною того, чому деякі люди або не чули про нього або не зацікавлені ним користуватися. Якщо вони вже використовують додаток для обміну повідомленнями, і це їм добре служить, чому б вони вважали іншим ?

Особливістю заголовка Telegram є конфіденційність, і для цього використовується шифрування в кінці. Ось що зупиняє тих, хто не має двосторонньої розмови - будь то компанія, уряд, хакери чи хтось інший - бачити те, що було надіслано.

Для звичайної людини використання Telegram не обов'язково означає, що їх s є більш приватними або безпечними, ніж при використанні WhatsApp.

Однак Telegram використовує це шифрування лише в дзвінках і в його функції «таємних чатів» (про яку я детальніше розповідаю нижче), а не в звичайних чатах - це лише зашифрований клієнт на сервері.Тим часом WhatsApp, нібито менш захищений сервіс, з 2016 року використовував шифрування в кінці для s, дзвінків та відеодзвінків. Обидва сервіси також мають необов'язкову двофакторну автентифікацію.


Тож для звичайної людини користування Telegram не означає обов'язково означають, що їх s більш приватні або безпечні, ніж при використанні WhatsApp. Насправді, якщо вони не використовують секретні чати, обмін повідомленнями WhatsApp технічно є більш безпечним.

Зважаючи на це, є аспект Telegram, який означає, що вашою конфіденційністю навряд чи буде зловживати, і це стосується його більш широкої бізнес-моделі.

Монетизація

Новини, такі як скандал з Cambridge Analytica у Facebook, програми, що надсилають дані у Facebook без згоди користувача, та працівники Amazon, які слухають те, що ви запитуєте Alexa, викликають все більші занепокоєння щодо контролю та розповсюдження наших даних. Якщо ви хочете скористатися послугою компанії в мільярд доларів, уникнути цього може бути важко.

Відповідно до сторінки поширених запитань Telegram, компанія фінансується її засновником та генеральним директором Павлом Дуровим, а не через рекламу чи збирання та обмін даними. На цій же сторінці Telegram також перераховує один із двох принципів конфіденційності Інтернету як "захист ваших особистих даних від сторонніх осіб, таких як маркетологи, рекламодавці тощо".

Іншими словами, хоча великі компанії, такі як Facebook, Amazon, Google та інші, можуть мати добрі наміри щодо шифрування, аутентифікації та конфіденційності, всі вони інтегруються з рекламодавцями та обміном даними способами, якими Telegram, за задумом, не робить.

Які плюси Telegram?

Список основних функцій Telegram може перетинатися з іншими програмами, але існує багато специфічних відмінностей між ним та його конкурентами. Ось кілька більших відмінностей.

Таємні чати

Вищезазначені таємні чати - це місце, де ви можете брати участь у зашифрованому обміні повідомленнями за допомогою контакту. Але це не єдина його перевага: таємні чати також не дозволяють людині пересилатись звідти та робити знімки екрана. Звичайно, хтось може сфотографувати екран із іншого пристрою, але він все ще не відсторонений, і це підтримується ще однією функцією: таймерами самознищення.

Таймери саморуйнування

Якщо ви не хочете, щоб у ваших таємних чатах вічно гуляли, Telegram дозволяє встановити таймери самознищення, щоб назавжди видалити їх. Після отримання повідомлення він залишається в чаті заздалегідь визначений період - ви можете вибрати час від однієї секунди до одного тижня - до зникнення.

Якщо ви хочете надсилати великі файли, Telegram значною мірою перемагає конкуренцію.

Вам потрібно буде особливо дбати про конфіденційність, щоб хотіти це робити - це означає, що ви ніколи не матимете журналу чату - тим не менше, це хороший варіант, якого немає у Facebook Messenger, WhatsApp та WeChat.

Глобальне видалення

Станом на минулий місяць Telegram дозволяє користувачам видаляти повідомлення, надіслані іншими користувачами. Це дещо розбіжна особливість. Видалення вашого когось кимось іншим, напевно, не дуже добре. Але якщо ваша розмова ведеться між вами та людиною, якій ви довіряєте, це ще один зручний спосіб контролювати ваш інтернет-зв’язок.

Великий ліміт розміру файлу

Якщо ви хочете надсилати великі файли, Telegram значною мірою конкурує з підтримкою до 1,5 ГБ файлів. Тим часом обмеження WhatsApp становить 100 МБ, ліміт WeChat - 100 МБ, а ліміт Skype - 100 МБ.

Настроювання

Telegram оснащений деякими параметрами налаштування, відсутні у багатьох його конкурентів, де ви можете вибрати домінуючий колір програми, як Telegram відкриває посилання, незалежно від того, показує, чи користувальницький інтерфейс анімації тощо. Telegram також пропонує інтеграцію чатботів, де ви можете використовувати та навіть створювати чати для покращення досвіду; ось список найкращих.

Які мінуси Telegram?

Відеодзвінки

Не можна здійснювати відеодзвінки через месенджер Telegram, який підтримують багато конкуруючих служб обміну повідомленнями. Звичайно, він також не може групувати відеодзвінки, такі як WhatsApp, Skype та Facebook Messenger. Ваш пробіг буде залежати від важливості цієї функції.

Офлайн-функціональний статус

Telegram може дозволити користувачам "відображатися в режимі офлайн", але функціональність є проблематичною. Telegram відображає оцінку того, коли користувач востаннє звертався до програми, тож інші зможуть побачити, чи були ви нещодавно чи протягом останнього місяця. У додатку, який стосується конфіденційності, слід повністю приховувати свій статус в Інтернеті.

Нове повідомлення користувача

Подальша помилка конфіденційності полягає в тому, що Telegram сповіщає ваші контакти, коли ви приєднуєтесь до нього, якщо тільки вони раніше не відмовились. Додаток не попереджає вас про те, що потрібно писати свої контакти (якщо є спосіб уникнути цього, я ще не встигну його виявити), і це великий застереження для тих, хто хоче використовувати Telegram для збереження низького рівня.

Популярність породжує популярність: спроба детронувати WhatsApp - це нелегка битва для Telegram.

Історії та статуси

У Telegram відсутня функція Stories у деяких конкуруючих додатках для обміну повідомленнями, яка дозволяє розміщувати зображення чи короткі відеоролики без повідомлення контакту безпосередньо. Справді, це не важлива особливість для більшості людей.

Користувачі

Можливо, найбільшим недоліком, який Telegram має над більш популярним s, є просто такий: популярність. Незважаючи на свої сотні мільйонів шанувальників, Telegram все ще виступає за WhatsApp, Facebook Messenger та WeChat у активних щомісячних користувачів.

Якщо ви на Заході і зустрічаєте новий контакт, шанси скоріше скористатись WhatsApp для Telegram messenger. Популярність породжує популярність - спроба детронувати WhatsApp - це нелегка битва для Telegram.

Чи варто використовувати Telegram?

Сама конфіденційність не є особливо привабливою функцією продукту в онлайн-сервісах. Це може бути неясним: ми не завжди можемо це відчути чи зрозуміти, а іноді, коли конфіденційність забирається, ми сприймаємо це серйозно.

Якщо ви є особливо приватною особою і вас турбують новини, що стосуються порушень безпеки та конфіденційності в Інтернеті, вам слід подумати про використання Telegram з таємні чати ввімкнено. У вас буде такий самий досвід, як у більш популярних додатків для обміну повідомленнями, з більшим спокоєм.

Це далеко не те, що Telegram захистить вас від усіх пошкоджень щодо конфіденційності, які представляє світ в Інтернеті - ви повинні ознайомитись з нашим посібником щодо конфіденційності Android, щоб більш широкий погляд на це. Telegram просто пропонує вдалий шлюб популярності та безпеки для тих, хто має занепокоєння щодо інших програм обміну повідомленнями.

Ви можете завантажити Telegram безкоштовно з магазину Google Play за допомогою кнопки нижче - спробуйте, якщо ви захочете. Для тих із вас, хто вже користується ним, як виглядає ваш досвід Telegram? Повідомте мене в коментарях.

Примітка редактора: кілька разів звертався до Telegram, коли писав цей твір, але не отримав відповіді.

25 квітня 2019 року 25 квітня 2019 року Підтримка доставки живлення через UB та специфікації швидкої зарядки покращилась у порівнянні з останніми смартфонами - дуже перспективний знак. Частково це мож...

Нова функція team Link Anywhere в додатку team Link для Android дозволяє віддалено відтворювати вашу бібліотеку team.Використовуючи team Link де завгодно, ви можете відтворювати свою бібліотеку team з...

Рекомендований