Огляд Vivo Z1 Pro: Цей телефон Vivo найкраще виглядає серед рейнджера в Індії?

Автор: Randy Alexander
Дата Створення: 27 Квітень 2021
Дата Оновлення: 1 Липня 2024
Anonim
Огляд Vivo Z1 Pro: Цей телефон Vivo найкраще виглядає серед рейнджера в Індії? - Новини
Огляд Vivo Z1 Pro: Цей телефон Vivo найкраще виглядає серед рейнджера в Індії? - Новини

Зміст


Дизайн

  • Дисплей з отвором
  • Полікарбонат будують
  • 162,4 х 77,3 х 8,9 мм
  • 201г

Vivo Z1 Pro розбиває цвіль і представляє дизайн, який представляє елементи з телефонів за ціною набагато вище. Почнемо з передньої частини телефону. Після запуску Samsung Galaxy M40, Vivo Z1 Pro тепер є найдоступнішим пристроєм для упаковки конструкції з перфорацією. Передня панель Vivo Z1 Pro, безумовно, допомагає виглядати свіжою серед моря смартфонів, що вирізняються високими показниками.

Сторони Vivo Z1 Pro випинаються. Це додає рамкам навколо дисплея і робить телефон також більш об'ємним. Телефон досить добре тримається в руці, і легко достукатися до всіх кнопок, але якість кнопок залишає бажати кращого.Перемикач гучності, кнопка живлення та спеціальна кнопка Google Assistant демонструють значне коливання, що ніколи не є доброю ознакою.


Уздовж нижнього краю ви побачите порт зарядки мікро-USB. Це, простіше кажучи, досить поганий вигляд для Vivo. Пристрій, який налаштовує приціл на найкращому рівні, не повинен упакувати такий застарілий порт. Якщо роз'єм для навушників є ключовим критерієм у вашому рішенні про покупку, ви будете раді дізнатися, що Vivo Z1 Pro продовжує займатися спортом.

Задня частина телефону - це дещо цікавіше. Дизайн на основі градієнтів в ці дні є десяток, але вибір кольорів Vivo допомагає телефону залишити слід для себе. Окреслений «звуковим синім», колір переходить від морсько-зеленого до насиченого кобальтово-синього, надаючи телефону зовнішній вигляд. Звичайно, ультра-глянсова спинка - це магніт відбитків пальців, тому вам захочеться використовувати комплектний чохол.

Якщо говорити про відбитки пальців, то ємнісний зчитувач відбитків пальців, встановлений ззаду, є дуже хорошим. Я виявив, що це швидко і надійно за тиждень використання.


Все сказане та зроблене, Vivo Z1 Pro - не найзручніший телефон для пересування. Трохи завеликий і трохи надто важкий, Vivo Z1 Pro просто не настільки ергономічний, як конкурентоспроможні телефони, такі як Redmi Note 7 Pro або Samsung Galaxy M30.

Дисплей

  • 6,53-дюймовий IPS LCD
  • Full HD + (~ 395 ppi)
  • Пробивна яма
  • 19.5: 9 співвідношення сторін

Дисплей на Vivo Z1 Pro - трохи мішана сумка. Слід скаржитися мало на різкість і розбірливість. Однак дисплей зустрічається як дещо вимитий. Ненасичений вигляд є ще більш привабливим, маючи на увазі чудову панель AMOLED на Galaxy M30 та не менш хорошу IPS LCD панель на Redmi Note 7 Pro.

Я помітив мінливість зміни кольорів під крайніми кутами, але недостатньо, щоб значно погіршити досвід. Зовнішня видимість досить хороша, і ніколи не було клопоту переглядати телефон навіть при яскравому сонячному світлі. Точність кольорів залишає бажати кращого, і, маючи пікову яскравість близько 400 ніт, це далеко не найкращий дисплей у своєму класі.

Головною точкою розмови тут є дірковий отвір у верхньому лівому куті. Особисто я не є великим прихильником цього стилю вирізання дисплея, але він виглядає трохи ненав'язливішим, коли його розміщують поруч із виїмкою зі сльозами. Якщо вам не потрібна спливаюча камера, це ваша наступна найкраща ставка, і Vivo Z1 Pro виведе її на абсолютно нову ціну.

Продуктивність

  • Snapdragon 712
  • 2 x 2,3 ГГц Kryo 360 Gold
  • 6 x 1,7 ГГц Kryo 360 Silver
  • Адрено 616
  • 4/6 Гб оперативної пам’яті
  • 64/128 ГБ ПЗУ
  • розширення microSD

Vivo Z1 Pro - перший телефон в Індії, який спортував чіпсет Snapdragon 712. Невелике оновлення до Snapdragon 710, воно вимагає незначного підвищення продуктивності завдяки більш високій піковій тактовій частоті. Упакувавши той самий графічний процесор, що і Snapdragon 710, тут не слід очікувати великого підвищення продуктивності. Звичайно, це все-таки достатньо потужний чіпсет, який може працювати майже все, що ви на нього кинете.

Апаратне забезпечення добре поєднується з програмним забезпеченням, що призводить до маслянистого плавного досвіду.

На їхню честь, Vivo зробив досить хорошу роботу з прив’язки програмного забезпечення до обладнання. Весь досвід використання виглядає як маслянистий. Повсякденна юзабіліті є дуже хорошою, і для більшості користувачів, які проводять час у веб-переглядачі або користуються програмами соціальних мереж, скаржитися не буде на що.

Ми провели деякий час, граючи в популярні ігри типу PUBG на Vivo Z1 Pro, і результати відповідали нашим очікуванням. Завдяки графічному налаштуванню на HD, гра є досить гладкою. Це не зовсім без капель кадру або текстурних спливаючих вікон, але геймплей настільки ж хороший, як і в цій категорії пристроїв. Більше того, я не помітив, що телефон помітно гріє.


Акумулятор

  • 5000 мАг
  • 18 Вт Швидка зарядка

Упаковуючи гігантський акумулятор на 5000 мАг та досить вигідний процесор середнього класу, час роботи акумулятора - це дуже добре. Я трохи здивований, помітивши, що такі дії, як веб-перегляд веб-сайтів, мають більшу плату, ніж я думав. У нашому тестуванні акумулятора телефон не став набагато кращим, ніж Redmi Note 7S - телефон із значно меншим акумулятором.

Незважаючи на те, телефон зручно прослужить цілий день користування, а потім і деякі. При змішаному використанні я спостерігав від шести до семи годин екранного часу. Коли настав час зарядити телефон, Vivo Z1 Pro підтримує швидку зарядку. Заряджання акумулятора з нуля зайняло лише 138 хвилин, досить поважний час.

Програмне забезпечення

  • Android пиріг
  • Funtouch OS
  • Значна прошивка

Програмне забезпечення Vivo Z1 Pro - це те, де все починає ускладнюватися. Так, телефон працює під управлінням Android 9 Pie, але зверху має надзвичайно важку шкіру Funtouch OS. Простіше кажучи, весь досвід користувачів абсолютно не відрізняється від того, наскільки наближений Android до нього. Якщо ви приїжджаєте з іншого пускового пристрою смартфонів, тут ви можете зіткнутися зі значною кривою навчання.


Починаючи з головного екрану, про коробку додатків не можна говорити. Усі піктограми перекидаються на сам робочий стіл, а також обмежено кілька варіантів для налаштування роботи. Можливість переключення макета піктограм на щільнішу сітку прихована глибоко під налаштуваннями. На самій лівій панелі ви помітите область віджетів для швидких клавіш швидкого доступу та розумний помічник Jovo Jovi.


Для мене найбільш поляризуючим бітом було те, як Vivo вирішив розділити швидкі панелі перемикань та повідомлень. Доступ до першого можна провести пальцем вгору від нижньої частини дисплея. Тим часом у лотку сповіщень є ярлик для Jovi, QR-сканера, а також панель пошуку для пошуку через програми на вашому телефоні.

Велика кількість програмного забезпечення для телефону особливо непридатна. Від сторонніх додатків, таких як PhonePe, до надмірних додатків, таких як власний клієнт електронної пошти Vivo, це не залишає найкращого першого враження. Це, звичайно, не допомагає, що багато з них не можна видалити.

Серед усіх нальотів можна знайти кілька прихованих прихованих доповнень.

З іншого боку, є і кілька розумних доповнень. Справа в тому, що це "Режим мотоцикла", який може відхиляти всі вхідні дзвінки або автоматично відповідати на. Аналогічно, ви знайдете режим однієї руки, прихований у налаштуваннях. Як випливає з назви, воно дозволяє масштабувати розмір, який можна побачити, до одного, що полегшує його використання однією рукою.

Камера

  • Задня камера:
    • Діафрагма 16 Мп f / 1.8
    • 8MP, f / 2.2 16мм ультраширокий
    • Датчик глибини 2MP
  • 32 Мп, ф / 2,0 фронтальна камера
  • Відео 4K 60FPS
  • Ніяких ЕІС

Між трьома камерами, що стоять задньою стороною, і сенсором з високою роздільною здатністю спереду, ви могли б очікувати, що Vivo Z1 Pro буде звіркою камери. На жаль, фактичні результати - це трохи мішана сумка і не зовсім найкраща в класі.

Почнемо зі стандартної зовнішньої сцени, чим майже будь-який сучасний телефон повинен відрізнятися. Кольорова настройка на Vivo Z1 Pro помиляється на більш прохолодній стороні, при цьому сцена виглядає просто смаглявою. Існує також значна переточування навколо країв, і піксель-вигляд виявляє, що в листі є втрата деталей.

Режим HDR на Vivo Z1 Pro є певним чином ефективним, але зображення виглядають не що інше, як природне. Неприродне освітлення предмета переднього плану в поєднанні з примусовим посиленням насичення на задньому плані створює непривабливий знімок.

Неширокий кут Vivo Z1 Pro Широкий кут Vivo Z1 Pro

8-мегапіксельна ширококутна камера додає багато універсальності в налаштуваннях і, безумовно, стане в нагоді при спробі зйомки великих будівель, ландшафтів або просто великої групи людей.

Навіть якщо режим краси повністю повернутий донизу, схоже, відбувається деяке згладжування під час зйомки фронтальною камерою. Зображення мають легкий приріст насичення і виглядають готовими до появи в соціальних мережах, що може зацікавити вас, якщо ви великі у зйомках селфі. Аналогічно для 4K відео, кадри були досить не примітними із помітним переточуванням. Відсутність електронної стабілізації означає, що вам доведеться працювати надмірно, щоб зменшити тремтіння камери.

Аудіо

Оснащений роз'ємом для навушників, Vivo Z1 Pro - досить непоганий варіант, якщо ви слухаєте багато музики. Ми протестували вихід на провідних навушниках і виявили, що на музичному відтворенні є нейтральний звуковий підпис.

Динамік, що працює вниз, стає досить гучним, але при великих гучності може тріскати трохи. Не чекайте багато в плані якості звуку, але якщо ви здійснюєте багато телефонних дзвінків на гучномовці, Vivo Z1 Pro буде обслуговувати вкрай дрібно.

Технічні характеристики

Значення

  • Vivo Z1 Pro: 4 Гб оперативної пам’яті, 64 Гб ROM - 14 990 рупій (~ 215 доларів)
  • Vivo Z1 Pro: 6 Гб оперативної пам’яті, 64 Гб ROM - 16 990 рупій (~ 245 доларів)
  • Vivo Z1 Pro: 6 Гб оперативної пам’яті, 128 ГБ ROM - 17 990 рупій (~ 257 доларів)

Тут немає жодних сумнівів у цінності. Апаратне забезпечення здебільшого настільки ж добре, наскільки воно виходить. Vivo Z1 Pro набирає достатньо oomph, щоб задовольнити всіх геймерів на бюджет. Камера залишає бажати кращого, і це одна з областей, де Redmi Note 7 Pro висувається вперед по стрибках і вперед. Однак якщо ви хочете чогось трохи більш універсального, ширококутна камера на Z1 Pro виявиться кращим варіантом.

Так само складна ситуація з програмним забезпеченням для Redmi Note 7 Pro та Vivo Z1 Pro. У той час як Z1 Pro висуває через горло цілу купу попередньо завантажених додатків, Redmi Note 7 Pro впливає на рекламу в інтерфейсі. Тут немає виграшів, і користувачам доведеться просто вибрати свою отруту. Тим часом Realme 3 Pro представляє себе ще одним варіантом із гарною продуктивністю та більш чистою програмою.

Огляд Vivo Z1 Pro: Вердикт

Vivo Z1 Pro - дуже гарна спроба бренду привернути увагу лише аудиторії в Інтернеті. Між гарним дизайном, універсальною камерою та більшою батареєю тут достатньо, щоб рекомендувати телефон як грамотного середнього рейнджера.

Мене не надто переконали шкіра програмного забезпечення, порт USB для зарядки Micro-USB та якість дисплея, але коли ви оглянете його, це смартфон, який може зручно триматися проти Redmi Note 7 Pro та Realme 3 Про. Vivo Z1 Pro, безумовно, вартий другого погляду, якщо ви продаєте новий смартфон середнього класу.

Якщо ви хочете отримати найкращий комфорт і прослуховування, коли мова йде про вушні навушники, вам потрібно буде кашляти багато тіста. Дві найкращі моделі в преміум просторі навушників Bluetooth - Bo...

Усі не втрачаються, якщо на вас це впливає: просто запустіть оновлення мікропрограмного забезпечення через UB.Нове оновлення прошивки для навушників Boe QC 35 II, здається, створює проблеми деяким кор...

Подивитися