Огляд Vivo X21: Швидкий і веселий, але не без компромісів

Автор: Randy Alexander
Дата Створення: 27 Квітень 2021
Дата Оновлення: 1 Липня 2024
Anonim
Огляд Vivo X21: Швидкий і веселий, але не без компромісів - Відгуки
Огляд Vivo X21: Швидкий і веселий, але не без компромісів - Відгуки

Зміст

27 травня 2018 року


27 травня 2018 року

Огляд Vivo X21: Швидкий і веселий, але не без компромісів

Про цей огляд Vivo X21

На цей огляд я провів близько десяти днів з оглядовим блоком Vivo X21 UD (номер моделі “vivo 1725”). У телефоні працює остання загальнодоступна версія Funtouch OS 4, вбудована PD1728F_EX_A_1.6.18 на базі Android 8.1, що працює під час виправлень у березні. Я використовував телефон в основному через домашній офіс Wi-Fi, а також в мережі 4G Orange Romania.

Vivo X21 УД - верхній варіант рядка, на якому розміщено an недостатній показ датчик відбитків пальців і 128 ГБ пам’яті. Vivo також продає дешевші варіанти Vivo X21 із встановленими ззаду сканерами або 64 Гб або 128 ГБ місця для зберігання.

Для простоти, протягом цього огляду ми будемо називати телефон як Vivo X21.


Що в коробці

Перш ніж ми розпочнемо наш огляд Vivo X21, давайте подивимось на вміст торгової коробки. Vivo X21 поставляється у простій синій коробці з логотипом Світового кубка FIFA, офіційним постачальником якої смартфон є Vivo. (Не плутайте звичайний Vivo X21 UD зі спеціальним виданням Світового кубка, яке випускається синім або червоним кольором і на задній панелі зображений незвичайний футбольний малюнок.)

У вікні ви отримаєте основний прозорий чохол Vivo X21, зарядний пристрій 2А та USB-кабель та пару наушників. Вушні колоски крихітні і дуже легкі, але насправді вони звучать пристойно.

Створення та дизайн Vivo X21

Vivo X21 виглядає не особливо яскраво, але це не обов'язково погано. Не всі хочуть яскравий телефон із зміною кольорів. Якщо ви не любите виділятися або вам не дуже важливий такий дизайн, занижений Vivo X21 стане ідеальним для вас.


Не зрозумійте мене, чорний огляд X21, який я перевірив, досить гладкий. Він оснащений повністю чорним алюмінієвим каркасом та скляною спинкою із конічними краями, що робить його дуже зручним для тримання. Це найвища товщина 7,5 міліметрів, але з дивом легко впоратися, особливо враховуючи 6,28-дюймовий екран. Високе співвідношення сторін 19: 9 дуже допомагає, а також надає передню частину телефону, за якою сучасні без обрамлення виглядають усі бажаючі в наші дні.

Vivo X21 не відчуває себе такою ж премією, як Galaxy S9 або Huawei P20 Pro. Він не має такої ж міцності, і скло назад виглядає трохи дешевше і схоже на пластик. З іншого боку, вона також менш слизька і менше схильна до відбитків пальців. Я майже міг бачити себе, використовуючи його без справи. Майже.

З датчиком відбитків, захованим під екраном, задня частина X21 виглядає дуже чистою.

Шанувальникам мінімалізму сподобається Vivo X21. З датчиком відбитків, захованим під екраном, задня частина телефону дуже чиста. Навіть подвійні камери дискретні, хоча Vivo не втримався додати зайвий напис "Дизайн Vivo" внизу.

Дисплей

Дисплей Vivo X21 прекрасний. Це лише Full HD (плюс, щоб бути педантичним), але мене зовсім не турбувала нижча щільність пікселів. Лише розміщуючи поруч із Galaxy S9, я міг помітити різницю в якості зображення, особливо навколо текстових елементів. Можливо, хтось із кращим зором не погодиться, але Full HD для мене досить хороший.

Екран являє собою панель OLED з характерною яскравою кольоровою палітрою та чорними чорними кольорами. Піктограми просто вискакують, особливо коли ви використовуєте приємний темний фон.

Vivo X21 виходить дуже яскравим. Мій звичайний телефон - це Google Pixel 2, який дійсно бореться при денному світлі, особливо при відображенні більш темних зображень або інтерфейсів користувача. На відміну від (каламбур призначений), я міг використовувати темні інтерфейси Reddit Sync або Twitter, не напружуючи погляд на X21. У мене немає даних для їх резервного копіювання, але Vivo X21 виглядає навіть яскравіше, ніж Galaxy S9 Plus.

Виїмка порушує ілюзію на весь екран, хоча принаймні вона досить мала. Занадто багато пікселів було витрачено на дискусію про виїмку, тому я не додаду нічого іншого, ніж сказати, що це не той очі, якого я очікував. Він часто зникав у чорну облямівку навколо нього. Але навіть коли цього не було, я майже не помітив цього.

Виріз був не тим очі, якого я очікував.

Єдине питання полягає в тому, що він викрадає нерухомість з рядка стану, що робить його набагато менш корисним (Детальніше про це трохи).

На жаль, для всіх вас, хто ненавидить вищого рівня, у X21 бракує можливості приховати виїмку, примушуючи чорну смугу стану, як у Huawei P20 або OnePlus 6.

Vivo X21 оснащений постійно вбудованим дисплеєм, схожим на реалізацію Samsung. Він навіть пропонує версію Side Clock, хоча X21 не має вигнутих країв флагманів Samsung. Ви можете налаштувати колір та фон годинника, що постійно працює, але ви можете лише переглядати сповіщення про пропущені дзвінки та дзвінки, а не електронні листи чи інші типи сповіщень, що шкода.

Незалежно від того, ввімкнено ви завжди ввімкнений дисплей чи ні, Vivo X21 завжди показує піктограму відбитків пальців, коли екран вимкнено. Це так, що ви знаєте, де знаходиться вбудований датчик. Значок також з’являється, коли вам потрібно пройти автентифікацію в LastPass або інших програмах, які використовують сканер відбитків пальців.

LastPass vs 1Password vs Enpass: Який із цих менеджерів паролів найкращий?

Мені цікаво побачити, як Vivo X21 через деякий час проїжджає, тому що ця постійно відбита піктограма може спричинити опік. Я досі не помічав жодних проблем, але це слідкувати за нею.

Сканер відбитків пальців

Vivo X21 - перший комерційний смартфон із датчиком відбитків пальців під екраном. Це не здається великою справою - ніхто з моїх нетехнічних друзів не здався імпонованим - але це так.

Виробники телефонів та постачальники комплектуючих вже багато років працюють над цією технологією. Тепер Vivo та Synaptics нарешті зламали проблему. Ще краще, Vivo бив великих хлопців до удару. Samsung і Apple ще не випустили телефони зі сканерами відбитків пальців, що не відображаються, і Huawei зробив це лише на надмірно дорогому Mate RS, оголошеному незабаром після Vivo X21.

Простіше кажучи, Vivo наклеїв датчик розміру мініатюр на задній панелі OLED-дисплея X21. Світло від OLED-дисплея відбивається на хвилинових хребтах і долинах відбитків пальців і досягає датчика через крихітні проміжки між пікселями дисплея.

Датчик відбитків пальців Vivo X21 чудово працює - більшу частину часу. Просто торкніться його, як звичайний датчик відбитків пальців, і телефон розблокується за долі секунди. Це лише незначно повільніше, ніж звичайний сканер. Вам навіть не потрібно натискати сильніше, ніж зазвичай, хоча це допоможе, якщо ви розмістите цілий палець на екрані, а не лише кінчиком.

Датчик відбитків пальців Vivo X21 чудово працює - більшу частину часу.

Однак, це явно технологія першого покоління. Це не завжди працює з першої спроби, а іноді для реєстрації та розблокування потрібні кілька натискань. Пару разів телефон навіть попросив мене ввести свій PIN-код після декількох невдалих спроб використовувати зареєстрований відбиток пальців. Це також непослідовно. Іноді X21 розблоковується дуже швидко. В інший час потрібно натиснути і потримати більше секунди.

Vivo, без сумніву, вирішить ці зубні болі протягом декількох років. Але зараз вбудована технологія відбитків пальців не є такою надійною, як звичайні датчики. Якщо ви купуєте Vivo X21, трохи потерпіть. Ви також можете усунути проблеми, увімкнувши інфрачервоне розпізнавання обличчя, яке швидко і точно.

Факт бонусу: Під прямими сонячними променями ви насправді можете бачити датчик відбитків під екраном. Це не відволікає, але воно є і виглядає трохи як легкий кровотеча. Це відбувається лише в дуже світлих умовах, оскільки я ніколи цього не помічав у приміщенні.

Обладнання та продуктивність Vivo X21

Vivo X21 працює від Snapdragon 660, чіпа Qualcomm 2017 року для телефонів верхнього середнього класу. Незважаючи на чіп середнього класу, я не помітив жодних проблем з продуктивністю на X21. Телефон почувався так само швидко, як і мій щоденний драйвер - Pixel 2, який працює від Snapdragon 835.

Одним з можливих пояснень цієї безперебійної роботи є 6 Гб оперативної пам’яті Vivo X21. Це на 2 Гб більше, ніж у Pixel 2, Galaxy S9 та інших останніх флагманів. Завдяки щедрій оперативній пам’яті, мені вдалося виконати багато завдань між парою ігор, Slack, Google Chrome і додатком для камери без забивання.

Незважаючи на чіп середнього класу, я не помітив жодних проблем з продуктивністю на X21. Це відчувало так само швидко, як мій щоденний драйвер, Pixel 2.

Ще однією приємною несподіванкою стало 128 Гб місця для зберігання (розширення). Залишивши понад 100 Гб вільних для користувачів засобів масової інформації, це ще одна область, де номінально середній діапазон Vivo X21 перетворює багато флагманів.

Акумулятор на 3200 мАг на Vivo X21 легко працював у мене більше доби, коли я регулярно використовував середнє та освітлене. Я не можу навести вам статистику часу на екрані, оскільки Vivo не надає їх у налаштуваннях. Судячи з ємності акумулятора та мого досвіду роботи з телефонами з більшими акумуляторами, як-от серія Huawei Mate, Vivo X21 не буде отримати через два дні середнього користування. Якщо ви із задоволенням заряджаєте телефон щовечора, X21 вийде просто чудово.

Читайте: Ось телефони з найкращими динаміками смартфонів

Мітка Vivo - це "Камера та музика", тому звук має бути великою справою на X21. На борту є ЦАП "Hi-Fi". На мої вуха, які не є аудіофілами, якість звуку в навушниках була приблизно такою ж, як у Pixel 2. Один динамік, що працює внизу, стає досить гучним, але він не такий чіткий і детальний, як на інших телефонах. Крім того, досить легко приглушити це долонею.

Ви отримуєте аудіороз'єм вгорі. Vivo був би божевільний, щоб не включити його, оскільки X21 має порт microUSB замість USB Type-C. У microUSB немає нічого поганого, але він відчуває себе поза місцем у телефоні високого класу 2018 року.

Функція розпізнавання обличчя інфрачервоним було приємним сюрпризом. Я очікував, що затримка Face ID на обличчі з камери, але це насправді дуже швидко і безшовно - просто розбудіть телефон і він розблокується. Зазвичай це швидше, ніж використання датчика відбитків пальців, і він працює в різних умовах освітлення - від денного світла до темного кінотеатру. Це не зовсім надійно: іноді потрібно пересувати телефон, щоб розблокувати його, а сонцезахисні окуляри, як правило, скидають його.

Огляд Vivo X21 - Повна специфікація

Камера

Vivo X21 оснащений головною камерою з 12 Мп f / 1.8 з автоматичним фокусуванням фази, що допомагає вторинною камерою 5 Мп f / 2.4. Передня камера також 12 Мп, але з об'єктивом f / 2.0.

Якщо ви грали з недавнім iPhone (або Android-клоном), додаток для камери на Vivo X21 буде виглядати дуже звично. Загальний інтерфейс однаковий, і натхнення iPhone видно всюди. Однак додаток для камер Vivo не настільки відточене, як це могло б бути. Наприклад, наклейки AR відображаються навколо кнопки спуску, тому важко сказати, що відбувається.

Обов’язковий режим краси присутній і враховується. Візьміть селфі або портрет, і ви зможете вибрати шість ступенів розгладження шкіри та усунення зморшок. Інші важливі особливості - Live Photos (зі звуком) та наклейки AR. Тому що хто не любить віртуальні вуха зайчика?

Подвійна камера камери Vivo X21 може зробити кілька пристойних портретних знімків. Ефект боке не дуже реалістичний, але він приємний, і розділення між темою та фоном зазвичай має значення. Режим портрету створений для… портретів, але мені вдалося отримати і хороші знімки інших речей. Приємно, що ви можете вибрати кількість фотографій, яку хочете додати до своїх фотографій, хоч я вважав, що інтерфейс на основі пальця важкий у використанні.

Загальна якість зображення є доброю при хорошому освітленні, хоча фотографії, зроблені на Vivo X21, рідко чудовий. (Мене може зіпсувати чудова камера Pixel 2.) Коли освітлення зменшується, картинки стають занадто темними та зернистими на мій смак. Незважаючи на автоматичне фокусування фази, рухомий предмет (або незначні тремтіння камери) часто призводив до непридатних знімків. Навіть на вулиці багато пострілів вийшли гіршими, ніж я передбачав.

Огляд Vivo X21 - галерея зразків

Я не знімаю багато селфі, але фронтальна камера з 12 Мп робила цю роботу більшість разів. Він також підтримує портретний режим, хоча він повністю заснований на програмному забезпеченні. Це означає, що ви не можете вибрати рівень боке, як ви можете, на задніх камерах, і ефект боке менш вражаючий. Пару разів камери виходили дивно завищеними селфі.

Загальна якість зображення є доброю при хорошому освітленні, хоча знімки, зроблені з Vivo X21, рідко чудові.

Щоб завершити, камери Vivo X21 дадуть вам основи та кілька цікавих додатків, але не варто очікувати нічого вражаючого.

Програмне забезпечення

Мені дуже подобається обладнання Vivo X21. Але програмне забезпечення - це трохи занепад.

Vivo скопіював тонну деталей з iOS, із загального вигляду значків, до того, як у запуску не вистачає ящика додатків, і до меню швидких налаштувань у нижній частині екрана. Мене мало хвилює те, що Vivo скопіював Apple. Не важливо, хто придумав ідею чи дизайн, якщо це добре працює. Але ось у чому річ - деякі функції, оснащені iOS в Funtouch OS, об’єктивно гірші, ніж у вас на складі Android, Samsung TouchWiz або HTC Sense.

Моя найбільша робота з ОС Funtouch на Vivo X21 - це інтерфейс швидких налаштувань. На кожному Android-телефоні, який я коли-небудь використовував, швидкі налаштування входили в ящик сповіщень, до нього можна звернутись пальцем зверху. На X21 вам потрібно провести пальцем угору від нижньої частини екрана, щоб отримати швидкі налаштування. Якщо ви перебуваєте з iPhone, це може мати сенс. Я з усіх сил намагався звикнути. Жест переведення вгору також не дуже послідовно працює - мені часто доводилося двічі чи більше пальцем вгору, щоб відкрити налаштування. І я сумніваюся, що я помилив її неправильно!

Мені дуже подобається обладнання Vivo X21. На жаль, програмне забезпечення трохи занепало.

X21 дає вам можливість перейти на інтерфейс з усіма жестами, а не на звичні кнопки навігації Android. У цьому режимі жестів нижня частина екрана розділена на три області: проведіть пальцем праворуч вгору, щоб відкрити центр управління; проведіть пальцем по центру, щоб повернутися до головного екрану; проведіть пальцем ліворуч вгору, щоб повернутися на один екран. Проведення боком по центральній частині екрана дозволяє прокручувати активні додатки. Хоча я міг би звикнути до цієї функції, класичні кнопки просто працюють краще.

Рядок стану трохи заплутаний - виїмка займає це багато, а решта місця використовується не дуже добре. Зліва годинник та індикатор мережевого сигналу займають більшу частину нерухомості, тобто зазвичай ви бачите лише один значок сповіщення. Незрозуміло, що Vivo замінив піктограми за замовчуванням на власні, хоча можна повернутись до звичайних, якщо заглибитись у налаштування.

Ящик сповіщень також відчуває себе напівзапеченим. Користувальницький інтерфейс надмірно спрощений, деякі елементи несогласовані, а функціональність трохи непослідовна. Деякі поточні сповіщення, як-от сповіщення про погоду в додатку Google, за замовчуванням не розширюються, і для їх перегляду потрібно натиснути на них. Інші сповіщення нічого не роблять, вони просто займають місце, не пропонуючи жодної інформації. Це не гарний досвід.

Запуск запуску є доволі базовим, і йому не вистачає ящика додатків, що змушує вас використовувати папки, якщо ви хочете підтримувати свої речі в порядку. Немає ярликів додатків або багатьох інших зручностей для істот. Принаймні, ви можете встановити Nova, щоб виправити це, якщо воно вам не подобається. Мені сподобалася можливість пошуку на пристрої та в Інтернеті швидким пальцем вниз по екрану - це було швидко та зручно.

Окрім основних речей, про які я згадував, я помітив інші невеликі проблеми юзабіліті на своєму оглядовому підрозділі Vivo X21. Ви не можете змінити яскравість екрана, торкнувшись панелі прокрутки, як це можна зробити на більшості інших телефонів; натомість потрібно торкнутись та перетягнути ручку. Стилізація назв розділів робить деякі меню налаштувань заплутаними. Навіть якщо ви встановили іншу клавіатуру за замовчуванням, телефон іноді перемикається на попередньо завантажену, як правило, під час введення паролів.

Це все незначні проблеми, але вони складаються.

Я віддаю кредит Vivo за упаковку Funtouch з функціями та параметрами налаштування, але це ще потребує багато доопрацювання. Диявол завжди в деталях, і саме тут Фунтош не вистачає.

З іншого боку, Vivo X21 є частиною вибраної групи пристроїв, які мають доступ до нещодавно запущеної бета-версії Android P. Vivo не відомий своїм фокусом на оновленнях, тому, безумовно, сюрпризом було побачити X21 у цьому списку. Будемо сподіватися, що тісніша співпраця з Google призведе до більш сильної уваги до програмного забезпечення в майбутньому. Ми оновлюємо цей огляд Vivo X21, як тільки в найближчі дні будемо брати Android P.

Диявол завжди в деталях, і саме тут Фунтош не вистачає.

Змагання

Vivo X21 - це надійний пристрій з чудовим обладнанням та декількома прикольними трюками на рукаві. Але ринок смартфонів завалений, тому про які альтернативи Vivo X21 вам слід знати?

Ми ще не знаємо міжнародної ціни на Vivo X21, але в Китаї 64 Гб пам’яті телефону коштує 2 988 юанів (~ 455 доларів), версія 128 ГБ коштує 3198 юанів (~ 500 доларів), а версія Vivo X21 UD із 128 Гб пам’яті та зчитувачем відбитків пальців із недостатнім дисплеєм коштує 3598 юанів (~ 565 доларів).

Міжнародні ціни на Vivo X21, ймовірно, будуть вищими, ніж у Китаї, тому ось кілька інших пристроїв, які ви можете перевірити:

  • OnePlus 6 (8 Гб оперативної пам’яті та 128 ГБ пам’яті) за 580 доларів. OnePlus 6 пропонує більше оперативної пам’яті та більш міцний, більш надійний процесор. Програмне забезпечення є більш досконалим, і ви отримуєте швидкі та часті оновлення.
  • Честь 10 (6 Гб оперативної пам’яті та 128 Гб пам’яті) за 470 доларів. Подібна пам'ять і сховище, але процесор сильніший. Honor 10 має більш потужні камери, спереду та ззаду. Знизу дисплей менший і просто LCD.
  • Nokia 7 Plus (4 Гб оперативної пам’яті та 64 Гб пам’яті) за 470 доларів. Подібний процесор, але менше пам'яті та РК-екран. Швидкі оновлення та чистий інтерфейс пройдуть довгий шлях.
  • Vivo V9 (4 Гб оперативної пам’яті / 64 Гб пам’яті) за 350 доларів. Власний V9 Vvo виглядає майже однаково, ніж у Vivo X21, але він має як правило нижчі характеристики та РК-екран. Немає ніякого спритного сканера відбитків пальців, але набагато дешевше.

Ми оновлюємо наш огляд Vivo X21, коли буде оголошено ціну телефону на інших ринках.

Заключні думки

Vivo X21 - це прикольний пристрій, на якому багато всього вдається. Дисплей радісно дивитись, продуктивність міцна, а сенсор відбитків пальців та розпізнавання обличчя працюють добре. Це виглядає чудово, і більшість випадків працює так само добре. Це піддається програмному забезпеченню, якому не вистачає полірування та уваги до деталей, а також є кілька елементів інтерфейсу, які просто не мають сенсу.

Vivo X21 - це прикольний пристрій, на якому багато всього вдається.

Ми ще не знаємо міжнародних цін на Vivo X21, але телефон, ймовірно, буде дорогим. У такому випадку "веселощів" може виявитися недостатньо, щоб виправдати плату на 100 або навіть 200 доларів більше порівняно з деякими згаданими нами телефонами. І як це круто, датчик відбитків пальців під склом не варто платити велику премію.

Подальше читання

Зробили наш огляд Vivo X21? Ось декілька інших наших чудових вмістів, які слід ознайомитись:

  • Перегляньте наші фотографії щодо найкращих доступних телефонів Android та найкращих телефонів високого класу Android
  • OnePlus 6 проти Honor 10 проти конкуренції
  • Флагман? Середнього рівня? Бюджет? Знайдіть найкращий телефон для себе
  • Рух Vivo APEX: Наступний крок у розвитку датчиків відбитків пальців
  • Огляд Vivo Nex: Розчарувально недосконалий, безперечно бажаний

Ось вам це для нашого огляду Vivo X21. Дайте нам знати ваші думки в коментарях!

Люди приклеюються до своїх телефонів щодня. У соціальних мережах більше, ніж можна порахувати. Хтось повинен бути робити гроші від залежність від соціальних медіа правильно? Ну, ось вам шанс приєднати...

Соціальні медіа - потужний інструмент для цифрових маркетологів. Але якщо ви не відстежуєте свою ефективність, в чому користь?Багато відомих маркетологів розраховують на звітування про соціальний стат...

Виберіть Адміністрацію