Огляд Vivo V11 Pro: добре зроблені основи з напівфабрикатами

Автор: Randy Alexander
Дата Створення: 27 Квітень 2021
Дата Оновлення: 1 Липня 2024
Anonim
Огляд Vivo V11 Pro: добре зроблені основи з напівфабрикатами - Відгуки
Огляд Vivo V11 Pro: добре зроблені основи з напівфабрикатами - Відгуки

Зміст


Позитивні

Чудовий екран AMOLED
Стильний дизайн
3,5-мм роз'єм для навушників
Тривалий акумулятор
Солідна продуктивність
Вбудований сканер відбитків пальців

Негативи

мікро-USB зарядка
Немає рейтингу IP або NFC
Відчуває себе дешево
Камера додаткового набору
Кращі альтернативи

РейтингBattery7.9Display9.1Camera7.0Performance3.4Audio9.1Bottom Line

Vivo V11 Pro з'являється лише через півроку після того, як V9 сильно запозичив iPhone X. V11 стоїть на власних двох футах, добре обробляючи основи акумулятора, дисплея та продуктивності, але він намагається додати кілька занадто багато додаткових даних які він не в змозі доставити, включаючи перекритий досвід роботи AI-камери.

7.67.6V11 Proby Vivo

Vivo V11 Pro з'являється лише через півроку після того, як V9 сильно запозичив iPhone X. V11 стоїть на власних двох футах, добре обробляючи основи акумулятора, дисплея та продуктивності, але він намагається додати кілька занадто багато додаткових даних які він не в змозі доставити, включаючи перекритий досвід роботи AI-камери.


Компанія Vivo останнім часом займається хвилями, застосовуючи футуристичні технології попереду всіх інших. Він знаходиться на передньому плані руху без дисплея і першим поставив сканер відбитків пальців під склом.

Лише через півроку після запуску iPhone X-подібного Vivo V9, V11 зараз тут, укомплектований вбудованим сканером відбитків пальців та крихітним нальотом. Це огляд Vivo V11 Pro.


Примітка до огляду Vivo V11 Pro: У цьому огляді Vivo V11 Pro ми будемо говорити насамперед про глобальну версію, відому як V11. V11 Pro в Індії - той самий телефон, лише 64 Гб пам’яті. Я використовував Vivo V11 протягом тижня під час IFA 2018 в мережі Blau.de та Wi-Fi. За період огляду телефон отримав кілька оновлень, але більшість працював на FunTouch OS 4.5 на Android 8.1 Oreo з номером збірки PD1814F_EX_A_1.6.7. Остаточне оновлення PD1814F_EX_A_1.7.2 надійшло безпосередньо перед публікацією, але не внесло суттєвих змін.

Дизайн



Сказати, що Vivo V11 похитнувся від зовнішності V9 в iPhone X, було б заниженням. Крихітна виїмка на сльозах унікальна і набагато менш нав'язлива, ніж широка виїмка V9. Вбудований сканер відбитків пальців дає трохи майбутнього, а колір градієнта на задній частині додає відчуття чутливості. Vivo V11 - це дійсно вражаючий на вигляд пристрій.

Крихітна виїмка на сльозах унікальна і набагато менш нав'язлива, ніж широка виїмка V9.

Зоряний нічний колорит у мене зміщується від синювато-фіолетового внизу до чорнисто-синьо-чорного вгорі. Колір внизу трохи блищить, переходячи від синього, якщо дивитися вперед, на фіолетовий під кутом. Це відносно поверхневий акцент, але він, безумовно, додає трохи характеру. Інший варіант кольору називається туманністю і зміщується від фіолетового внизу до синього вгорі.


Як і його попередник, блискуча задня панель V11 з полікарбонату дуже швидко збирає відбитки пальців. Це досить легкий пристрій і здається, що він коштує трохи дешевше порівняно зі скляними бутербродами сьогодні. Тим не менш, пластик має багато переваг, таких як стійкість до ударів, стільниковий прийом і вага, тому це далеко не поганий вибір.

В 156 грам Vivo V11 легкий і довговічний, але очікуйте, що мікропотертості почнуть з’являтися практично відразу. Градієнтний дизайн приємно покриває ці недосконалості, але якщо вам подобається телефон без подряпин, надіньте на нього захисний чохол. З цієї причини Vivo включає безкоштовний прозорий пластиковий чохол у коробку.Також попередньо застосовано протектор екрану, але він був настільки схильний до збирання подряпин, що я (можливо, протизаконно) зняв його.

Дисплей

Дисплей Vivo V11 дійсно хороший, що робить стрибок на панель Super AMOLED. З боковими панелями всього 1,76 мм у поєднанні з виїмкою та невеликим підборіддям екран 19,5: 9 займає 91,27 відсотка площі V11. На 6,41 дюйма дисплей дійсно великий, але V11 ніколи не відчуває себе великим телефоном. Це FullHD + з роздільною здатністю 2,340 x 1,080 та щільністю пікселів 402 пілонів на дюйм.

На 6,41 дюйма дисплей дійсно великий, але V11 ніколи не відчуває себе великим телефоном.

Кольори насичені, контраст - чудовий, чорношкірі - досить глибокі, а V11 надмірно яскравий на вулиці. У налаштуваннях блокованого екрану є завжди ввімкнений дисплей, і ви, безумовно, повинні скористатися ним, коли V11 використовує технологію OLED-дисплея. Оскільки це глобальна версія, тепер WhatsApp підтримується поряд із телефоном та сповіщеннями.

Невелика виїмка в самому верху екрана дискретна і набагато менш інвазивна, ніж інші виїмки. На жаль, ви не можете його замаскувати в налаштуваннях, тому вам доведеться звикати.

Незважаючи на невеликий розмір виїмки, ви все одно отримуєте усічені піктограми сповіщень додатків у рядку стану. Ви можете видалити деякі значки в налаштуваннях, як-от індикатор швидкості мережі, але порядок все не збито. Якщо швидкість мережі та стільниковий прийом були з іншого боку на виїмку поруч із значками сигналу Wi-Fi та батареї, зліва буде більше місця для піктограм сповіщень.

Вбудований сканер відбитків пальців займає невеликий простір у нижній частині екрана, і він робить чудово. Хоча він працює більшу частину часу, він помітно повільніше, ніж деякі інші вбудовані сканери та набагато повільніше, ніж середній ємнісний сканер. Вам також потрібно дати йому гідну пресу, щоб розпізнати ваш друк. І все-таки факт, що на смартфоні середнього класу вже є вбудований сканер відбитків пальців - хороший знак того, що чекає.

Vivo також покращила інфрачервоне розблокування обличчя, використовуючи 1024 точки обличчя, щоб розблокувати ваш пристрій навіть у темний час доби. На мій досвід, V11 розблоковується швидше, використовуючи ваше обличчя, ніж відбиток пальця. Я дуже сумніваюся, що він настільки ж безпечний, як відбиток пальців, але він щоразу відхиляє обличчя кількох інших людей. Він працює навіть під досить гострими кутами, що додає зручності з одного боку та моїх підозр щодо безпеки з іншого.

Обладнання

Характеристики Vivo V11 розбивають цвіль V9, додаючи потужніший Snapdragon 660 AIE з вісьмома ядрами Kryo 260 та графічним процесором Adreno 512, а також 6 Гб оперативної пам’яті та 128 ГБ пам’яті. Індійська версія Pro знижує об'єм пам’яті до 64 Гб.

Vivo V11 додає потужніший Snapdragon 660 AIE разом із 6 ГБ оперативної пам’яті та 128 ГБ пам’яті.

Тут є 3,5-мм роз'єм для навушників, але для такого ж футуристичного вигляду, як V11, включення мікро-USB для зарядки жебраків. Можна лише припустити, що це було рішення про скорочення витрат, але на телефоні, що не має жодної рамки, зі сканером відбитків пальців, що знаходиться під склом, це вибір ретрограду. Ще один недолік, який варто згадати, - це відсутність рейтингу IP.

Тут також немає NFC, хоча V11 підтримує швидкість з'єднання USB OTG та USB 2.0. Є два лотки для нано-SIM-картки та спеціальний слот для карт microSD для розширення. Підтримується Bluetooth 5, і ви можете вимкнути бажаний аудіокодек до SBC, AAC, aptX, aptX HD або LDAC, якщо ви використовуєте навушники Bluetooth.

Біля порту мікро-USB є один динамік, що працює внизу, і це єдиний динамік, який використовується для відтворення музики чи медіа. Це гучно і насправді звучить досить добре, з чіткими, чіткими максимумами та пристойними середніми, хоча бас не настільки сильний, як хотілося б. Все йде нормально.

Дещо стає дивно, хоча широкий перемикач динаміка для динаміка над виїмкою. Вона настільки мала, що ви, мабуть, навіть не помітили б її, поки не відповіли на дзвінок. Але це так голосно, що звучить, як у вас увімкнено гучномовець, який передає ваш дзвінок усім навколо вас. Єдиний спосіб вирішити це - зменшити гучність до тієї точки, коли ви дійсно повинні вирівняти речі, щоб правильно чути.

Враховуючи дуже гучний динамік V11, дивно, не використовувати його як половину стерео аудіо пари для музики.

Якщо наблизитись до безмежних зображень, потрібен певний компроміс, і цей динамік все ще надає перевагу дивних альтернатив, таких як п'єзоелектричні динаміки, які ми бачили в інших місцях. Я здогадуюсь, що Vivo не використовувала технологію Screen SoundCasting від Nex за цінових причин, але, враховуючи дуже гучний динамік V11, VD, здається дивним, не використовувати його як половину стерео-аудіо пари для музики.

Продуктивність

Як правило, Vivo V11 справляв себе добре протягом усього періоду тестування. З Snapdragon 660 та 6 Гб оперативної пам’яті швидкість відповідей була такою, яку ви очікували, і нарівні з іншими пристроями з аналогічними характеристиками. Пластик не настільки хороший передавач тепла, як скло або метал, але я не помітив нагрівання V11, навіть під час тестування чи ігор. Ось кілька бальних показників, щоб ви могли порівняти яблука з яблуками.


Програмне забезпечення

Оскільки у мене є глобальна версія V11, я не зазнав жодних проблем сумісності з китайською версією Nex. Google Play встановлений нестандартно разом із низкою стандартних додатків Google, і сповіщення Gmail отримали чудово. Є кілька десятків попередньо встановлених програм Vivo, з якими можна боротися, але деякі з них можна видалити.

Funkouch OS 4.5 Vivo розташований на версії Android 8.1 Oreo (ще немає дат для оновлення пирога, вибачте, люди) і забезпечує безліч додаткових функціональних можливостей. Це все ще кричущий підйом iOS, але якщо ви не заперечуєте, що він керований. На жаль, досі немає можливості включити ящик додатка.


V11 підтримує iOS-подібну навігацію жестами, яка трохи відрізняється від представленої в Pie-beta, але адаптувати її досить просто. На V11 проведіть пальцем униз ліворуч на крок назад. Проведення вгору від центру приведе вас додому, а переведення вгору та утримування відкриває екран огляду програми. Проведення вгору праворуч відкриває центр керування, а проведенне пальцем зверху вгору екрана тягне вниз відтінок сповіщень. Буде цікаво побачити, чи зміниться щось із оновленням до Android 9.

На жаль, якщо ви переключитесь на рух жестом, у вас більше не буде зручного виклику Google Assistant, до якого в іншому випадку можна отримати довге натискання екранної домашньої кнопки. Ви також не можете перемикатися між додатками так само швидко, як за допомогою віртуальних кнопок, тому додатковий екран навігації нерухомості на екрані надається за рахунок втраченої функціональності.


Віртуальний помічник Jovi повернувся, але немає спеціальної апаратної кнопки, як у Nex. Джові багато в чому відхиляється від керування вашими ігровими перебоями в ігровому режимі та керування деякими хитрощами AI-камер. Я можу лише припустити, що Jovi досі не підтримує англійську мову і в першу чергу працює лише з китайськими роздрібними торговцями для візуального пошуку продукту, отже, тих, які не включені до глобальної версії. На щастя, у V11 є g та лінзи Google на борту, тому більшість західників, ймовірно, навіть не помітять обмеженого застосування Jovi.

Оскільки V11 - це глобальна одиниця, перемикання пускових пристроїв просте і не потребує китайського телефонного номера або акаунта Vivo. Просто завантажте Nova Launcher (або інший запуск), торкніться сповіщення у верхній частині програми та виберіть Nova як бажаний запуск. Якщо ви зробите це, ви, можливо, захочете знову включити екранні кнопки навігації, оскільки Nova стикається з деякими пальцями жестів V11.

Є зручний додаток, безпечний для захисту додатків і файлів за допомогою відбитка пальця або особи, і ви можете дублювати програми соціальних медіа та повідомлень для декількох входів. Тут також є багато елементів керування на основі жестів, включаючи замовкнення телефону та струшування, щоб увімкнути ліхтарик тощо. Ви також можете встановити власний ярлик для тривалого натискання кнопки зменшення гучності, коли екран вимкнений. Я вибрав запуск камери, але ви можете вибрати з декількох варіантів.

Акумулятор

Операційна система Vivo FunTouch не відображає час екрану, тому я не можу дати вам звичайну статистику використання акумулятора. Я можу вам сказати, що батарея на 3400 мАг на Vivo V11 працює як мінімум на день і більше, як півтора дня. Навіть під час IFA 2018, коли я був у телефоні набагато частіше, ніж зазвичай, він ніколи не виглядав навіть близьким до вичерпання соку. У комплект входить цегла для швидкої зарядки потужністю 18 Вт 5В / 2А-9В / 2А, а технологія швидкого заряджання з двома двигунами Vivo заповнює V11 менше ніж за півтори години.

Акумулятор на 3400 мАг на Vivo V11 працює як мінімум на день і більше, як півтора дня.

Камера

Я думаю про камеру Vivo V11. Він працює досить добре з такими основами, як денний, слабке освітлення та висококонтрастні знімки, але лише у дуже специфічних умовах. Тут безліч доповнень AI є досить непотрібними, вони часто служать лише м'яснику інакше пристойного образу. Якщо ви хочете базувати базову камеру смартфона для досить хороших знімків у більшості умов, Vivo V11 чудово. Якщо ви хочете отримати всі зайві дзвіночки або вам потрібна універсальна камера для різноманітних хитрих кадрів, це не телефон для вас.

Камера V11 працює досить добре з такими основами, як денний, слабке освітлення та висококонтрастні знімки, але лише в дуже специфічних умовах.

Основна камера - це 12 Мп f / 1.8 з 1,28-мікронним пікселем, підкріплене 5-мегапіксельною камерою f / 2.4 для знімків боке в портретному режимі. У головних налаштуваннях камери ви можете переключитися на 24 Мп, що змушує мене думати, що Vivo використовує інтерполяцію для покращення роздільної здатності, не додаючи зайвих деталей. Однак додаток, як AIDA64, визначає основну камеру як 24 Мп, тому Vivo може зменшити розмір зображення з 24 Мп на 12 Мп. Я оновлю цей огляд, якщо отримаю підтвердження в будь-якому випадку. На передній панелі є камера 25 Мп f / 2.0.

Мене дуже вразив режим HDR на Vivo V11. Це не переборщило результати, чудово врівноваживши ділянки глибокої тіні та яскравості, не надавши їй показового HDR вигляду. Насправді HDR камери був для мене найбільшою позицією.

Зйомки в денний час, як правило, хороші, але вам потрібно буде дотримуватися основної камери. Камера на 25 Мп передньою стороною просто додає занадто багато шуму, щоб зробити отримані фотографії вартими. Я дуже швидко відмовився від цього для селфі, тому що постріли були зернистими і не мали гостроти. 12-мегапіксельна камера захоплює пристойну кількість деталей, так що ви все ще можете отримати хороші знімки, але вона не може зберігатись до більш дорогих датчиків.

Фотографія при слабкому освітленні та нічному світлі була мішаною. Враховуючи статичний предмет та досить стійкі руки, V11 може знімати гарні зображення. Додайте людину або рухомий предмет до сцени, і зображення помітно гірше. Просто погляньте на взуття дівчини на передньому плані зображення нижче, щоб побачити, що я маю на увазі. V11 не розбиває негрів настільки ж, як телефони, як Huawei P20, тому очікуйте багато шуму в темряві. Світлі підсвічування таких речей, як вуличні ліхтарі, були проблемою і вночі, що соромно, враховуючи, наскільки добре V11 справляється з динамічним діапазоном удень.


Панорамне зшивання дуже плямке, з розмитими точками зшивання та загальною нечіткістю зображення. Чесно кажучи, я б не рекомендував його використовувати. Те саме стосується всіх функцій камери "AI". Світлові ефекти досить сирні і не дуже добре зроблені. Монохромний фоновий ефект спрацював добре, але колір, доданий обличчям на передньому плані, відкидає речі.

Розмиття фону в знімках в портретному режимі все ще для мене виглядає надто фальшивим, а виявлення країв так само погано, як і більшість телефонів, особливо навколо волосся. Якщо вам дуже подобаються знімки в портретному режимі, ви, мабуть, зможете з ним жити, але це далеко не переконливо.

AI режими краси ніколи не були моєю чашкою чаю, і це не змінилося з V11. Однак вони пропонують величезний спектр перетворень, що перегинають реальність, від положення та розміру носа та очей, до довжини підборіддя, ширини обличчя та тону шкіри. Це програмне забезпечення було розроблено з урахуванням азіатського ринку, де популярність надати мультиплікаційні функції. Якщо ви коли-небудь замислювалися про те, як ви виглядаєте як інопланетний рожевий віск, V11 приїде вас туди. Використовуючи стримано, ви можете отримати гідні ефекти, але як у більшості режимів краси, розгладження шкіри для мене занадто важке.

V11 - це здібний шутер, якщо ваші фотозйомки досить прості, але більшість примхливих додатків не виконані добре.


Розпізнавання сцени AI не було настільки повною, як на інших телефонах, як правило, добре виконуючи роботу, тонко налаштовуючи налаштування, достатньо для покращення зображення. У деяких випадках V11 перестарався з речами, як жовтий лист у галереї, який так сильно спливає, що мені болять очі. Ви можете відключити розпізнавання сцени AI у налаштуваннях. Оскільки, як правило, потрібно зайняти деякий час, але ви також можете зробити один постріл перед іншим після покращення AI для порівняння.

Відео не було чудовим на V11. Відсутність стабілізації зображення була дуже помітною, якщо ви щось не відпочивали на телефоні. Існує підтримка сповільненого відео та проміжок часу, але немає 4К.

Коли все сказано і зроблено, камера Vivo V11 далеко не чудова. Це здібний стрілець, якщо ваші фотографії потрібні досить просто. Переважна більшість примхливих доповнень, на яких було зроблено, зроблені недостатньо добре, щоб бути вражаючими, вони служать лише для засмічення досвіду камери. Я б хотів би цього віддати перевагу, якби Vivo лише зосередився на покращенні узгодженості основних вимог до камер смартфона, а решту залишив назовні.

У цьому сегменті є набагато більш здібні камери для смартфонів, тому, якщо ваша головна проблема з телефоном - це її камера, ви, можливо, захочете покуповувати. Однак я отримав декілька оновлень протягом періоду огляду Vivo V11, тому продуктивність камери цілком може покращитися в часі.

Технічні характеристики

Галерея

Ціноутворення та заключні думки

У той час, як у Vivo V11 багато працює, багато чого здається поверхневим. Справа не в тому, що немає речовини. Телефон справді справляється з основами. Це чудово виглядає, з чудовим екраном, хорошими робочими характеристиками та видатним ресурсом акумулятора. Але його камера є нижчою, і в еквіваленті від 365 до 440 доларів, залежно від вашого ринку, вона конкурує з альтернативами, які мають ще кращі характеристики та камери. Точні ціни на ринки V11 будуть розкриті під час офіційного запуску в Індії 6 вересня.

Програмне забезпечення Vivo не для всіх, а використання мікро-USB - це безумовно чутливість до голови. Відсутність рейтингу IP, NFC та бездротової зарядки також розчарують багатьох, хоча включення 3,5-мм роз'єму для навушників частково компенсує це.

Останнім часом на ринку середнього класу спостерігається велика кількість високоефективних телефонів, що приносять флагманські характеристики за нижчими цінами. Проблема Vivo V11 полягає в тому, що вона намагається запропонувати стільки високих функцій, що їх ціна не може просто забезпечити якість, яку вимагають ці функції.

Я не кажу, що телефони середнього класу не заслуговують флагманських функцій, але якщо спроба виявиться кращою, я б вважав за краще, щоб основи були добре виконані без зайвих трюків. Vivo V11 кусає більше, ніж може жувати, але якби укус був трохи меншим, він у кінцевому підсумку виявиться набагато більш повноцінним.

Компанія Oppo, яка стала одним з провідних виробників смартфонів в Індії, оголосила R15 Pro раніше. Телефон не слід плутати зі своїм двоюрідним братом R17 Pro....

Дисплей на 90 Гц по суті означає більш плавне прокручування та анімацію, коли вони поєднуються з потрібним процесором. На дисплеї з частотою оновлення 90 Гц відображаються зображення 90 разів за секун...

Цікаві Статті