Огляд Vivo S1: Гарного вигляду недостатньо для збереження цього телефону

Автор: Randy Alexander
Дата Створення: 27 Квітень 2021
Дата Оновлення: 1 Липня 2024
Anonim
Огляд Vivo S1: Гарного вигляду недостатньо для збереження цього телефону - Новини
Огляд Vivo S1: Гарного вигляду недостатньо для збереження цього телефону - Новини

Зміст


Передня частина телефону є звичайною, з великим дисплеєм та виїмкою для краплі води, яка виступає ключовими візуальними елементами. Подушки вздовж боків досить невеликі, але підборіддя погіршує інакше незабруднену фасцію. Gorilla Glass досить поширений, як і драконтраліптове скло Asahi, але це перший раз, коли ми чуємо про захисне скло 3D Schott Xensation 3D. У моєму часі з телефоном склянка здавалося, що добре тримає мікроразії та подряпини, але залишається зрозуміти, наскільки добре воно вдається за тривалого використання.

Фітнес та фініш - не дуже високий рівень, і я помітив суттєве коливання в громкості. З іншого боку, кнопка живлення мала достатню віддачу. Внизу нижнього краю розташований роз'єм для навушників, решітка динаміків, а також порт microUSB (тьфу). Виділений ключ Google Assistant - це дивовижне, але бажане доповнення. Є також потрійний слот, який дозволить вам розмістити дві SIM-карти та карту microSD. У телефоні використовується вбудований сканер відбитків пальців, який, як правило, був швидким та надійним.


На задній панелі телефону конструкція стає дещо цікавішою. У нас є варіант Skyline Blue, і молочно-синій і фіолетовий колір виглядає досить непогано. Це, безумовно, виділяється серед моря агресивного блюзу та червоних.

На жаль, вся конструкція є пластиковою, і це видно. Телефон стикається як побудований до витрат. Від глянцевої, відбитої до відбитків пальців назад, до полікарбонатної середньої рамки, вся конструкція, як правило, виглядає дещо дешево. Що стосується смартфона середнього класу, це не найкращий вигляд. Зі змаганнями, що активізують свою гру з точки зору матеріалів та закінчення, Vivo S1, безумовно, не в змозі зрівнятися. При середньому позиціонуванні телефон не має будь-якого рейтингу IP. Vivo S1 також не вимагає покриття p2i, а це означає, що ви повинні бути особливо обережними, використовуючи телефон навколо води.

Дисплей

  • 6.38-в Super AMOLED
  • Full HD +
  • 19.5:9

Vivo S1 має прекрасний дисплей, який пробиває вище своєї ваги. Екран виглядає чудово і пропонує чудові рівні насичення. Роздільна здатність не перетворює нову основу, але цілком адекватна на 6,38-дюймовому дисплеї. Текст і зображення виглядають чітко.


У режимі за замовчуванням дуже чіткий синій відтінок, і вміст виглядає трохи занадто круто для моїх переваг. Переключіться на дивно названий Нормальний режим і кольори температури кольорів у напрямку точного. Максимальна яскравість - понад 400 ніт - достатня для використання на свіжому повітрі, і телефон продовжує видно при яскравому сонячному світлі.

Твердий пластиковий протектор екрану ловить на кінчиках пальців і його важко зняти.

Vivo встановив жорсткий пластиковий протектор екрану на S1, але гострі краї на ньому, як правило, зачіпають ваші пальці, коли ви переходите по екрану. Досить товстий протектор екрану щільно приклеюється до дисплея, і зняти його - це вправа у розчаруванні.

Продуктивність

  • Helio P65
  • 2 х 2,0 ГГц Cortex A75, 6 х 1,7 ГГц Cortex A55
  • GPU Mali G52
  • 128 Гб вбудованого сховища

Спортуючи нещодавно оголошений процесор Helio P65, Vivo S1 - один з перших, хто запустив останній кремній MediaTek. Важко назвати чіпсет оновленням над Helio P60. Це… різне… за відсутністю кращих слів. На відміну від Helio P60, який збалансував продуктивність між ядрами Cortex A73 та Cortex A53, Helio P65 поєднує два ядра Cortex A75 з шістьма ядрами Cortex A55. Найбільша різниця тут полягає в тому, що багатопотокова продуктивність трохи знижується. GPU також був знижений з Малі G72 до Малі G52. Телефон отримує деякі оновлення у відділі NPU, що може мати певні наслідки для AI-програм, але, за великим рахунком, це не дуже високий показник продуктивності попереднього покоління процесорів MediaTek.

Відмінні оптимізації програмного забезпечення Vivo пройдуть довгий шлях, щоб забезпечити безперебійний досвід роботи. Funtouch OS, незважаючи на свої ідіосинкразії, працює досить добре на апаратному забезпеченні. Для загального використання Vivo S1 пакує достатньо oomph, щоб сподобатися більшості користувачів. Я помітив, що для запуску додатків та ігор, таких як PUBG, потрібні додаткові секунди або близько того, як апаратне забезпечення, аналогічне цінам, наприклад, Redmi Note 7 Pro. Одного разу в грі різниця в продуктивності була не дуже помітна.


Незважаючи на те, що апаратне забезпечення сьогодні може бути корисним, Vivo S1 не упаковує таку грунтовку, яка зробить це майбутнім доказом. Це має головне значення в сегменті середнього класу, де користувачі схильні триматися на телефонах довше.

Акумулятор

  • Акумулятор 4500 мАг
  • Швидка зарядка потужністю 18 Вт

Між батареєю 4500 мАг та швидкою підтримкою зарядки, час роботи акумулятора є однією з областей, в якій Vivo S1 переважає. Управління енергією дуже добре, і телефон може за два дні заряджатися, якщо ви не дуже важкий користувач. Мені вдалося пройти майже 6 годин екранного часу, перш ніж підключити. Це не так добре, як Redmi Note 7 Pro, який трохи краще впорався, незважаючи на менший акумулятор, але це повинно вистачити для більшості користувачів.

Vivo S1 оснащений швидким зарядним пристроєм для швидкого поповнення великої батареї.

Телефон підтримує технологію швидкої зарядки з двомоторним двигуном Vivo і в комплект входить швидке зарядне обладнання. Повна зарядка з нуля займає приблизно 138 хвилин, що досить швидко, враховуючи великий розмір акумулятора. Тепер, якби тільки Vivo поспішив би і прийняв стандарт USB-C на всіх своїх пристроях. Телефон також не підтримує бездротову зарядку, але ви насправді цього не очікували в цьому ціновому діапазоні, чи не так?

Програмне забезпечення

  • Funtouch OS 9
  • Android 9 пиріг

Програмне забезпечення - це те, що дещо стає неприємним для Vivo S1. Хоча Funtouch OS, заснована на Android Pie, добре працює на апаратному забезпеченні, це далеко не такий запас досвіду. Інтерфейс порушує стандартні умови користувальницького інтерфейсу для Android і робить свій власний спін на стандартні функції, такі як сповіщення та перемикання швидкого доступу.

Ці два, зокрема, були розділені на окремі частини екрана. Тепер вам потрібно провести пальцем по екрану вгору, щоб отримати доступ до панелі швидких клавіш, що включає ярлики до Карт Google, YouTube тощо. Ви також можете перейти до останніх програм. Якщо натиснути кнопку багатозадачності, відкриється більш повнофункціональне багатозадачне меню із комбінаціями клавіш для перегляду розділеного екрана та блокування програми в пам'яті.


Інші помітні зміни включають сторінку віджетів в крайньому лівому куті і немає опції ящика додатків. Вбудовано багато варіантів налаштування, включаючи можливість регулювати розмір сітки, жести та постійно відображатись. Велика кількість анімацій та попередньо завантажених додатків Vivo може бути трохи непридатною. Між магазином додатків, магазином тем, ігровим центром, режимом для дітей та додатком хмарного обміну я нарахував понад 20 попередньо встановлених програм. Однозначно не найкращий досвід.

Камера

  • Первинний датчик: 16 Мп, f/1.78, Sony IMX499
  • Універсальний датчик: 8 Мп, f/2,2, 120-градусний ФоВ
  • Датчик глибини: 2MP, f/2.4
  • Передня камера: 32 Мп

На папері Vivo S1 постачає суцільний пакет камер з первинними, ультраширокими та глибинними датчиками. Однак обробка зображення залишає бажати кращого. Оскільки смартфони середнього класу продовжують наближатись до можливостей зображення високого класу, Vivo S1 є безсумнівним виконавцем. Руки вниз, у Vivo S1 є одна з найслабших камер, на яку я потрапив цього року.

Увімкнено відсутність HDR HDR

Існує чіткий брак динамічного діапазону в зображеннях, знятих з основного датчика. Камера настроює різко насиченість насичення, а зображення, як правило, м'які на деталях. Існує помітне відставання затвора до того, що вам буде важко отримати чітке зображення при першій спробі. Увімкнення HDR призводить до ореолів навколо об'єктів і надмірної спроби збільшити динамічний діапазон. Кінцеві результати виглядають неприродно.

Широкий кут - немає HDR Широкий кут - HDR

Зображення при низькому освітленні також є поганим, з обмеженими деталями та значною кількістю шуму. Фронтальна камера - це велика продажа обладнання для обладнання Vivo, а 32-мегапіксельний датчик - це гола спроба продати селфі-камери. Знову, на жаль, якість зображення падає через надмірну обробку публікації. Хоча зображення яскраві і добре насичені, вони, як правило, світлі на деталях. Режим Боке створює зображення середнього вигляду з недосконалим виявленням краю.

Ви, звичайно, не можете звинуватити камеру у відсутності функцій. Тут представлений майже кожен варіант, який вам може знадобитися. Застереження полягає в тому, що він межує з перевантаженням функцій. Велика кількість варіантів може заплутати пересічного користувача смартфона, і цілий ряд сторонніх функцій можна легко заховати під підменю.

Якість відео також не велика, оскільки телефон знімається на відео у форматі Full HD. На борту немає стабілізації відео.

Аудіо

Vivo S1 добре пройшов у наших аудіотестах. Гніздо для навушників виробляло гучне та нейтральне звучання. Він буде запускати більшість звичайних навушників просто чудово. Основні навушники надаються в коробці, щоб розпочати роботу, але ви б добре зробили, зробивши кращу пару.

Один динамік уздовж нижнього краю стає гучним, але якість звуку залишає бажати кращого. Я б не хотів використовувати його для прослуховування музики, але це буде чудово для дзвінків чи тривог.

Технічні умови

Співвідношення ціни та якості

  • Vivo S1: 4 Гб оперативної пам’яті, 128 ГБ ROM - 17 990 рупій (~ 255 доларів)
  • Vivo S1: 6 Гб оперативної пам’яті, 128 ГБ ROM - 19 990 рупій (~ 283 доларів)

Vivo S1 коштує 17 999 рупій (~ 255 доларів), де він іде проти популярних телефонів, таких як Redmi Note 7 Pro та Realme X. Обидва пристрої зарекомендували себе як здібні виконавці, які постачають на більшості фронтів.

Тоді є цілий ряд пропозицій Samsung, таких як Galaxy M30 і M40, обидва з яких приносять фантастичні дисплеї, хороший заряд акумулятора та добре оптимізовану роботу користувачів за доступну цінову ціну.

Насправді, власний Z1 Pro від Vivo сприймається як кращий пакет, який забезпечує чудовий баланс між естетикою та загальною зручністю.

У Vivo S1, не дивлячись на дизайн та загальну продуктивність, є кілька занадто багато питань, щоб стати очевидним переможцем конкуренції.

Огляд Vivo S1: Вирок

Про Vivo S1 дуже багато подобається, але телефон більший за суму його частин. Апаратним засобам не вистачає тонкості, а якість матеріалів є певним зниженням цінності сендвічів із скла та алюмінію, які ми бачимо в цьому ціновому діапазоні.

Погана якість камери також не може бути відхилена. Додайте до нього сильно налаштовану версію програмного забезпечення, і ми дивимось на телефон, який просто не виділяється серед преміум-конкуренції. Я б дав цьому важкий перевал.

Сьогодні компанія Google оголосила про нову функцію, яка дозволяє перевірити свою особу, використовуючи відбиток пальця Android або блокування екрану замість пароля під час відвідування певних служб G...

Порушення даних є однією з найбільших загроз, з якими стикається цифровий пейзаж сьогодні, через кіберзлочинців та неадекватних заходів безпеки. На щастя, Google оголосив про запуск нового інструменту...

Популярний На Порталі