Огляд Vivo Nex: Розчаровувально недосконалий, безперечно бажаний (Оновлення: Відео додано)

Автор: Randy Alexander
Дата Створення: 27 Квітень 2021
Дата Оновлення: 16 Травень 2024
Anonim
Огляд Vivo Nex: Розчаровувально недосконалий, безперечно бажаний (Оновлення: Відео додано) - Відгуки
Огляд Vivo Nex: Розчаровувально недосконалий, безперечно бажаний (Оновлення: Відео додано) - Відгуки

Зміст


Найкраща частина переходу до справді безмежних телефонів - це дивні та хитрі рішення на питання про те, куди розмістити все, що раніше жило над та під дисплеєм. Передні камери, сканери відбитків пальців, динаміки та датчики потребують переїзду, якщо ми матимемо належні повноекранні телефони.

Vivo Nex зухвало вирішує ці потреби, домагаючись цього ідеалу, що не перебуває на виїмці, без вікон. Це не вдається на кожному фронті, і є кілька застережень, про які потрібно знати, перш ніж вирішити імпортувати його. Як ви могли здогадатися, володіння смартфоном першого покоління з майбутнього - сьогодні - не є безболісним досвідом. Це чудовий і захоплюючий телефон, але іноді покупка вікон краще, ніж шопінг. Ось чому, зрештою, Vivo Nex, мабуть, повинен залишатися об’єктом бажання, а не стати телефоном у кишені.

Про цей огляд Vivo Nex: Я вже два тижні використовую китайську версію Vivo Nex S: кілька днів в Китаї на SIM-картці, що використовується лише для даних, а решту часу в Берліні, Німеччина, в мережі Blau, що перемикається між Wi-Fi і стільниковими даними. На момент опублікування цього огляду, Nex працював під керуванням Android 8.1 Oreo із версією ОС FunTouch OS PD1805_A_1.14.5 Vivo та виправленням безпеки 1 червня. Vivo Nex був наданий з метою огляду PR-агентства Vivo. Ми не можемо додавати остаточні оцінки за показник, поки не зможемо запустити Nex по кроках у нашому наборі спеціальних тестів.


Дисплей

Почнемо з того, що зробило необхідними всі дизайнерські рішення Nex: дисплей. У Vivo Nex розміщена масивна 6,59-дюймова панель Full HD + AMOLED у шасі, розміром якої є лише гірський кут, більший за 6-дюймовий Pixel 2 XL. Для такого великого телефону, як це дивно, керований, з дуже маленькою рамкою навколо верхніх трьох сторін і лише невеликим підборіддям під екраном (1,71 мм з боків, 2,16 мм зверху та 5 мм нижче дисплея).

Дисплей пропонує всі звичні переваги OLED, такі як глибокі чорні, насичені кольори та постійно вбудований дисплей. Згідно з маркетинговим матеріалом Vivo, це панель Super AMOLED, але компанія не підтвердила, що вона отримана від Samsung. Однак нещодавно Samsung демонстрував панель OLED з тими ж можливостями випромінювання звуку (детальніше про це пізніше) на Display Week.

Незважаючи на те, при яскравому сонячному світлі екран Vivo Nex не став таким яскравим, як я хотів, завдяки чому видимість на вулиці не краща, ніж у більшості телефонів. (Для тих, хто цікавиться, датчик зовнішнього освітлення знаходиться під екраном 19.3: 9, де він зазирає прямо через дисплей у верхній частині панелі.) Баланс білого хороший, як і точність кольорів взагалі. У налаштуваннях доступний режим нічного освітлення, і ви можете налаштувати кольорову температуру відповідно до потреб фільтрації синього світла.


Короткий короткий опис: дисплей Vivo Nex - це так само добре, як ви б хотіли, щоб це був телефон із усіма екранами. Далеко не кожен буде задоволений роздільною здатністю Full HD + та відносно низькою щільністю пікселів (1,080 x 2,316 пікселів та 338ppi), але він буде чудово обслуговувати більшість споживачів - з економією енергії для завантаження.


Дизайн

Випадкові дотики до долонь ніколи не були проблемою для мене, на відміну від того, що Девід відчував на Find X. У Nex є трохи більший підборіддя, ніж Find X, але ніде не можна відпочити ручним м'ясом ні на одному пристрої. Відбитки пальців є проблемою, як і у більшості телефонів зі склом, але голографічне травлення з лазером робить велику роботу, відволікаючи від накопиченого жиру.

У той час як Xiaomi Mi Mix першим видалив верхню та бічну панелі, не додаючи виїмки, вона зробила це, включивши більшу рамку на нижній частині, вибагливий п'єзоелектричний динамік для динаміка та те, що могло б бути найдумнішим місцем для передньої панелі камера ще. Майже у відповідь на зусилля Xiaomi, Vivo ще більше зменшує рамки, використовує вібрацію під димовим склом для колонок динаміків і встановлює передню камеру всередині корпусу телефону, вискакуючи команду, коли додаток камери переходить на передню панель -видошукач.

Я міг це спостерігати цілий день… #VivoNEX pic.twitter.com/UdAJK2u5xa

- Кріс Карлон (@kriscarlon) 21 червня 2018 року

Більше, ніж екран та його вражаюче 91,24-відсоткове співвідношення екрана до тіла, спливаюча камера Vivo Nex, мабуть, є найбільшим вау-фактором. Кожного разу, коли камера Nex вискакувала з телефону, мене просили "зробити це знову" тим, з ким я був. Це викликає майже дитячі вирази дива у кожного, хто його бачить. Це, безперечно, круто, і новинка не зносилась навіть через пару тижнів.

Недоліком такої витонченої техніки є простий факт, що додавання рухомої частини до смартфона додає певного ризику. Беручи до уваги частоту, з якою багато хто з нас скидає наші телефони, є виправдана стурбованість злом камери або механізмом, який просто зношується з часом. Vivo ділиться даними щодо довговічності, щоб усунути ці проблеми, але для більшості людей вона прийме до простого рішення. Вам або подобається ризикувати, або жодна гарантія не змусить вас думати, що це гарна ідея.

Спливаюча камера Nexs - це, мабуть, найбільший дивовижний фактор у застряганні телефону, яке заповнене ними, але додавання рухомої частини до смартфона є спірним рішенням.

Неможливо сказати, як сильно впливає механізм камери Nex на акумулятор, але, принаймні, він повинен бути меншим, ніж механізм підйому камери Find X. Піднімається механізм Oppo піднімає всю верхню частину телефону і містить передню і задню камери. Його залежність від розпізнавання обличчя означає, що камери вискакують щоразу, коли потрібно розблокувати телефон. Для порівняння, потреби в електроенергії Vivo Nex лише для селфі виглядають незначними, особливо якщо ви не дуже схильні до себе.

Для тих, хто ледь не використовує передню камеру, Nex пропонує ідеальне рішення: воно там, якщо воно вам потрібно, і позбавить вас від непривабливого компромісу на виїмку.

За словами Vivo, модуль камери може підштовхувати до 500 г при повторних випробуваннях, і, мабуть, його можна багаторазово піднімати і опускати до 50 000 разів і витримувати до 45 кг сили тяги при його подовженні.

Для того, що варто, у мене абсолютно не було проблем з піднімальною камерою Nex. Пил, яка неминуче накопичується на ній, насправді не затьмарювала лінзу, тому чистка її була не такою необхідною, як ви могли подумати.

Він також виявився більш міцним, ніж я очікував, і я цілеспрямовано ставлюся з цим. Камера дуже щільно підходить. Не можна махати нею з боку на бік, а підтягувати її вгору безрезультатно. Якщо натиснути на камеру, поки вона відсутня, вона відступає, перш ніж приймати підказку і повністю відтягуватися.

Хоча це ще рано, я все більше впевнений, що ця річ може впоратися з деякими шрамами бою, перш ніж у вас виникнуть проблеми. Якщо ви стурбовані тим, що нанесіть камеру пошкодження, скинувши її, ви, мабуть, більше побоюєтесь зламати дисплей, ніж камеру.

Аудіо

Невеликі рамки на дисплеї Nex означають, що динамік для динаміків також потрібно було переробити. Вібраційний мотор Vivo замість типового динаміка для смартфонів передає звук на весь екран. Це означає, що коли ви телефонуєте, ви можете розмістити вухо будь-де на дисплеї, щоб почути іншу людину (хоча в напрямку до верху, де розташований вібромотор, найкраще). Це схоже на будь-який звичайний динамік смартфона і не настільки чутно для тих, хто поруч, як я спочатку очікував.

Після декількох тижнів користування ним не можу сказати, що я знайшов це гірше, ніж звичайний динамік для динаміків. Зважаючи на те, що звук виходить під самим екраном, це велика перемога. Очікуйте побачити ту саму техніку на більшості телефонів.


У Vivo Nex також є динамік з нижньою стрілкою, який стає достатньо гучним і пропонує кращі баси, ніж щось на зразок Pixel 2. Ступінь, з якою вібрація дисплея сприяє загальній якості звуку, є сперечальною, але вона помітно менша, ніж при повній гучності ніж Піксель, що дає певну правдоподібність твердженням Vivo про "більш потужний бас і м'якший, плавніший високий тон". Я б не назвав зовнішнє аудіо найкращою точкою продажів Vivo Nex, але він не гірший за конкуренцію, досягаючи порівняних результатів завдяки вражаючим результатам технології з іншими перевагами, ніж просто звук.

У коробці є набір пристойних комплектних навушників, але Vivo Nex має 3,5-мм роз'єм для навушників, тож ви можете просто використовувати те, що у вас є. Чіп V1 та вбудований ЦАП означає, що ви отримаєте чудове аудіо з гарної пари провідних навушників.

Vivo поклав сканер відбитків пальців під скло дисплея на Nex і перетворив сам екран у колонку динаміків.

Вбудований сканер відбитків пальців

Як і багато інших речей, які ми очікуємо по телефону, і ви не знайдете видимого сканера відбитків пальців ніде на Vivo Nex. Компанія співпрацювала з Goodix, щоб включити сканер під склом, щоб ви могли розблокувати телефон за допомогою відбитків пальців через дисплей. Він не старів, навіть не проживши часу з цим телефоном.

Цікаво, що нещодавнє світання показало, що це насправді камера, яка виконує сканування через візок на дисплеї, а не ультразвукове рішення. Поки Vivo працював із Synaptics, коли ми вперше побачили цю техніку на CES, сканер на Nex виготовила та сама компанія, яка постачає Huawei та Xiaomi вбудованими сканерами відбитків пальців. Це означає, що датчик не видно під будь-яким кутом, на відміну від попередніх сканерів Synaptics і навіть Uvo X20 UD.

Сканер відбитків пальців Vivo Nex не настільки швидкий, як ємнісний сканер, і так, він час від часу відлякує і зовсім не може прочитати ваш друк, але я готовий скоротити його. Технологія показу дисплея з часом покращиться, і тільки бажаючі миритися з цим, як би це було б радимо забрати Nex, все одно. Він розблоковується майже миттєво в потрібних умовах, але в менш ідеальних ситуаціях анімація розблокування може спалахнути три рази, перш ніж вона остаточно розблокується або вийде з ладу під час спроби.

Вбудований сканер відбитків пальців повільніше і менш надійний, ніж ємнісні датчики струму.

Якщо вам потрібно щомісяця розблоковувати телефон за частку секунди, Nex не для вас. Зважаючи на частоту, з якою ми розблокуємо наші телефони, це може зрозуміло зробити або порушити ваш досвід. Подібно до ємнісних або ємнісних кнопок живлення та гучності HTC U12 Plus - це щось, що ви відчуваєте сильно або швидко адаптуєтесь. Особисто я не заперечував проти затримок чи невдалої розблокування, але ваш пробіг може змінюватися залежно від того, наскільки ви нетерплячі.

Коли на екрані видно логотип відбитків, камера активна; коли його не видно, він неактивний, що означає відсутність розблокування. Якщо ваш телефон лежить на столі, вам доведеться натиснути на нього, щоб активувати камеру відбитків пальців або натиснути кнопку живлення. Він також активується рухом, тому піднімаючи телефон, активується камера сканера автоматично. Ви можете вимкнути логотип відбитків пальців на постійно ввімкненому дисплеї в налаштуваннях, але якщо ви це зробите, ви також відключите камеру, зробивши розблокування телефону зі стану вимкнення екрана неможливим.

Яскраве навколишнє світло також може спричинити проблеми сканера відбитків пальців, оскільки він використовує підсвічування з екрана, щоб отримати досить контрастне зображення вашого відбитка пальця. У цих випадках Nex повертається на PIN-код блокованого екрана. Сканер Nex працює з банківськими програмами та платежами в WeChat та AliPay, просто не сподівайтеся, що він буде працювати з багатьма банками за межами Китаю.

Vivo Nex - це найсучасніший, але недосконалий пристрій, який намагається зробити багато дивовижних речей і неминуче не може зробити їх все ідеально.

У всіх фантазійних нових технологій, які включає Nex, є недоліки. Сканер відбитків пальців під склом не такий швидкий або надійний, як ємнісні поточні ємнісні сканери. Фронтальна камера викликає вагомі занепокоєння щодо довговічності, навіть якщо це пом'якшує проблеми з конфіденційністю, будучи прихованими більшу частину часу. Введення датчиків у рамку, як датчик близькості або під екран, як датчик навколишнього світла чи сканер пальців, робить дисплей більш дорогим у виробництві. Vivo Nex - це найсучасніший, але недосконалий пристрій, який намагається зробити багато дивовижних речей і неминуче не може зробити їх усі ідеально.

Поки що, все, що Nex не в змозі зробити, це, безсумнівно, складено в прохолоді. Не можна заперечувати, що цим захоплюючим телефоном користуватися.


Програмне забезпечення

Коли я говорив про покупку вітрин раніше, я мав на увазі думку про те, що, хоча це може бути приємно захоплюватися модою на злітно-посадковій смузі, якщо ви коли-небудь отримаєте шанс надіти те, що вам, можливо, буде незручно і непрактично.

Це підсумовує Nex ідеально для мене.

Це майже непереборно круто. Це також не смартфон, який ви, і я відчайдушно хочу, щоб це було. Nex вироблявся для Китаю, а не для західного ринку. Важко потрапити на Захід, а ще важче боротися з операційною системою FunTouch Vivo.

Vivos FunTouch OS - це додаток, який не підтримує додатки та надихається на iOS.

Називати FunTouch гидотою було б несправедливо. Це додаток, який не містить ящиків і надихає iOS. Це може змусити шанувальників Android на Заході, але це вважається точкою продажу в Азії. Ви не можете просто встановити інший пусковий апарат. Незважаючи на можливість змінити запуск за замовчуванням у Налаштуваннях, Nex автоматично повертається до програми запуску FunTouch Launcher кожного разу, коли ви натискаєте кнопку додому.

Навіть використання Greenify для сплячки пускової установки Vivo - це не просте рішення. Навіть використання Greenify для сплячки пускового пристрою Vivo без шухляд не є простим рішенням. Для надання необхідних дозволів Greennify потрібно мати обліковий запис Vivo - щось можливе лише з дійсним китайським номером телефону.

Так само деякі інтерфейси є лише китайською мовою, і деякі проблеми форматування з латинськими символами, як великі проміжки між апострофами та “s”, що слідує за ними. Віртуальний помічник Jovi, для якого є спеціальна кнопка обладнання, працює лише з китайською мовою та з китайськими сервісами, що робить його багато в чому непотрібним для західної аудиторії.

Заздалегідь встановлено багато китайських додатків, які більшість західників миттєво видалить, і немає Google Play Store або додатків Google. Вони можуть бути встановлені насильно, але навіть тоді у вас виникнуть проблеми із завантаженням досить поширених програм з Google. Ви також зіткнетесь із проблемами отримання належних сповіщень про належне надходження. Так само постійно відображається піктограма сповіщень, але лише для дуже обмеженої кількості програм Vivo. Також немає способу швидкого доступу до налаштувань, якщо у вас на головному екрані немає піктограми програми, без ярлика у відтінку повідомлень та командного центру чи швидких налаштувань. Я міг би продовжувати, але я впевнений, що ти зрозумієш.

Як відомо, Vivo Nex - це не телефон, який ви насправді хочете в кишені, якщо ви не живете в Китаї.

Досвід FunTouch, очевидно, пом'якшується розумінням цільового ринку Nex, але Vivo Nex - це не телефон, який ви насправді хочете отримати в кишені, якщо ви не живете в Китаї. Якщо Vivo в кінцевому підсумку випустить глобальний підрозділ, який може змінитися - можливо, якщо компанія спонсорує спортивні змагання настільки ж глобальні, як Кубок світу. Щоб це сталося, хоча Vivo знадобиться європейський чи американський план запуску та угоди з Google та (сподіваємось) операторами. Але наразі я б не радив нікому за межами Китаю спробувати придбати його, якщо у вас надзвичайно висока толерантність до незручностей, несумісності та неузгодженості. Якщо ви дійсно хочете Nex, можете імпортувати його за трохи більше 800 доларів.

Продуктивність та обладнання

Ігноруючи зручність використання програмного забезпечення, Vivo Nex не вистачає дуже мало на апаратній панелі. Snapdragon 845 з графічним процесором Adreno 630, 8 ГБ оперативної пам’яті, 256 Гб пам’яті, Android 8.1 Oreo та батареєю 4 000 мАг з швидкою провідною зарядкою повинні залишати щасливими всі, крім найвибагливіших технічних характеристик. Немає розширення microSD, NFC або бездротової зарядки. Також немає рейтингу IP, який набуває все більшого значення, як стандартна флагманська функція.

Що стосується специфікацій, то у Vivo Nex бракує дуже мало, що забороняє рейтинг IP, бездротову зарядку, розширення microSD та NFC.

Я ніколи не відчував потребу в додатковій потужності чи пам’яті під час використання Nex, але на цьому етапі специфікації гри заїкання та відставання є досить рідкісними в світі Android. Якщо орієнтири - це ваша річ, Nex працює дуже добре, розміщуючи майже 290 Кб в AnTuTu, набагато вище Galaxy S9, OnePlus 6 та Xiaomi BlackShark. Він також займає дуже хороші позиції у показниках Geekbench 4, Vellamo та 3D Mark. Проблеми щодо продуктивності Nex полягають більше у властивій програмній поведінці, ніж у недостатній потужності.

З вікна навігація керується пальцями внизу екрана. Ви можете видалити всі візуальні підказки або скористатися крапкою чи лінією, щоб нагадати про цілі пальця. Екранні кнопки навігації можна додати, і незалежно від того, вибираєте ви жести або віртуальні кнопки, ви можете змінити порядок на свій смак.

Відповідаючи на всеекранний досвід, я вибрав жести, і вони були досить легкими, щоб звикнути. Доступ до останніх додатків досягається шляхом проведення пальцем вгору та утримуванням, оскільки третім жестом (після повернення додому) є створення командного центру iOS-подібного iOS. Навіть якщо встановлено додаток Google і Помічник, немає можливості отримати доступ до нього тривалим натисканням кнопки додому, і швидке переключення додатків Oreo також неможливо.


Акумулятор

Термін служби акумулятора - це зовсім інше питання. Незважаючи на вражаючий осередок 4000 мАг, час роботи від батареї не є сильною стороною Nex (принаймні, на оглядовій одиниці, яку я взяв). Програмне забезпечення Vivo не повідомляє про час на екрані, але можу сказати, що навіть у дні, які я вважаю дуже легкими, Nex все ще потребує зарядки щодня.

Це може мати щось спільне з тим, щоб бути китайським підрозділом у Європі, але я не відчував такого швидкого розряджання акумулятора на немежнаціональному оглядовому апараті за останній час. Інтенсивні дні використання потребували поповнення пізнім днем, про що я ніколи не мріяв на іншому пристрої розміром 4 000 мАг, як-от Huawei P20 Pro.

Протягом двох тижнів Nex отримав декілька оновлень програмного забезпечення, тому нерозумно припускати, що термін служби акумулятора може швидко покращитися. Nex постачається з швидким зарядом 22,5 Вт для швидкого зарядження Vivo, який при необхідності поповнить ваш телефон у короткому порядку.

Слідкуйте за нашим повним оглядом батареї Vivo Nex, який незабаром з’явиться для отримання додаткової інформації.

Камера

Мабуть, найбільшим сюрпризом для мене стала якість камери Vivo Nex. Це не обов'язково краще, ніж Pixel 2, але, як ви могли бачити, це дуже близька гонка. Камера Nex, як правило, перекриває більшість знімків і перенасичених кольорів, дещо надто сильною різкістю під уважністю.

Якість камери Nexs була приємною несподіванкою, хоча вона, як правило, перенапружує, перенасичує і переточує.

Чи подобається вам такий підхід, повністю залежить від ваших особистих смаків. Я, як правило, підбираю кольори та контраст під час редагування своїх фотографій, і я не заперечую трохи різко, якщо це робить мої фотографії краще виглядати на моєму телефоні та коли я ділюсь ними з друзями. Якщо ви віддаєте перевагу більш стійкі кольори, не витримуєте завищених результатів HDR, які є загальними для нової породи AI-камер, або судіть за фотографією за тим, як він виглядає на 100-відсотковий урожай, вам, мабуть, не сподобається камера Nex стільки, скільки я.

Це або щось, що економить час, або додає небажані та неможливі для видалення "покращення".

Тоді є функції AI-камери. Як і в основному будь-яка інша компанія, що займається смартфонами, зараз Vivo запакував Nex функціями камери “AI” - від режиму краси AI та виявлення сцени AI, до AI HDR та AI Filters. Скільки AI входить у кожну з цих функцій - і наскільки вони корисні - залежить для дискусій, але на інших телефонах з AI-камерами (наприклад, P20 Pro) AI в основному використовується для виявлення сцен і автоматичного покращення фотографії на основі те, що воно розпізнає, як правило, підбиваючи насиченість і загострюючи результат. Vivo Nex робить це за замовчуванням.

"AI" в Nex-камері, здається, значною мірою відхилений від прославлених пропозицій щодо фільтру. Знову ж таки, P20 Pro дозволяє вимкнути AI або використовувати його, щоб робити те, що робить Nex за замовчуванням, без можливості його вимкнути. Отже, замість стану ввімкнення / вимкнення, ви отримуєте ситуацію "увімкнення та вимкнення". Хоча я сам це не особливо заперечую, це може зробити перерви на фотографії з смартфонів.

Основні камери Nex - це 12 Мп датчик f / 1.8 з 1,4-мікронним пікселем та 5-мегапіксельний об'єктив f / 2,4 з оптичною стабілізацією зображення (OIS) та електронною стабілізацією зображення (EIS). Незважаючи на те, що Nex не реалізує стандартний ярлик для камери з двох швидких натискань кнопки живлення, ви можете призначити цю саму клавішу для довгого натискання кнопки зменшення гучності. Це не так швидко, але ви отримуєте такий же результат. На щастя, затримка затвора, яку я помітив під час перебування в Китаї, було вирішено одним із оновлень, які Nex отримав за останні два тижні.

Додаток для камери - це досить стандартний тариф. Проведення перенесе вас до різних режимів зйомки, таких як наклейки AR, панорама, ручний режим, краса обличчя та 30 кадрів в секунду, відео з роздільною здатністю 4К, а також повільний рух 1080p зі швидкістю 240 кадрів в секунду. Можливі також часові проміжки на Nex, і відео стабілізується, хоча воно не виходить таким же гладким, як стабілізація AI P20 Pro або EIS на Pixel 2.

Додаток до камери має деякі цікавості. Якщо у вас HDR встановлено на автоматичний режим, і ви увімкнено портретний режим, він відключить HDR, як ви і очікували, але як тільки ви вийдете з портретного режиму, HDR залишається вимкненим. Те саме стосується і живих фотографій. Якщо ви перебуваєте в будь-якому режимі і ввімкніть HDR, портретні або живі ефекти миттєво відключаються.

Портретний режим підтримує діафрагму від 16 до 0,95, але результати на ширших модельованих діафрагмах настільки ж нереальні, як ви могли очікувати (таблиця пінг-понгу в галереї нижче включає звичайний кадр, af / 16 знімок та af / 0,95). чітко бачити проблеми з вирізом та штучністю розмиття).

Навіть із вимкненим AI-фільтрами, Nex неприродно стикається з насиченістю в пейзажних знімках. Незважаючи на перенасичення, відтворення кольорів на Vivo Nex надзвичайно точне. На хитромудрій фотографії різних пігментів, фото майже не помітно на заборі яскравості жовтого кольору, яке яскравіше, ніж насправді. Червоні, помаранчеві та зелені пігменти, настільки чужі, як вони з’являються на фотографії, насправді є такими яскравими в реальному житті.

При слабкому освітленні Nex тримається досить добре, зберігаючи шум до мінімуму (і перевершуючи Pixel 2 в моєму тестуванні), але він втрачає реалістичну деталізацію після обробки. Динамічний діапазон пристойний, але не такий хороший, як щось на зразок Pixel, Nex бореться з легшими частинами знімка. Nex обробляє деталі в тіньових областях дуже добре, часто навіть краще, ніж Pixel 2, але в черговий раз має тенденцію переобладнати і вибухати яскраві моменти. Це досить проста задача перейти в ручний режим, щоб змінити параметри експозиції, але, як ми всі знаємо, цей крок більшість користувачів не зробить.

Я запитав Vivo про Super HDR, який був оголошений до запуску Nex, але він ще (поки що) не присутній на пристрої. Компанія відмовилася підтвердити, чи буде Super HDR доданий до репертуару Nex за допомогою оновлення програмного забезпечення або якщо йому не вистачає необхідного обладнання. Vivo сказав, що AI HDR Nex заснований на "дослідженні компанії в галузі технології HDR" і фіксує "більше кадрів ширшого динамічного діапазону (11eV), ніж це можливо раніше". Навіть без Super HDR, якщо Vivo трохи змінить налаштування експозиції Nex за замовчуванням , компанія може мати дуже конкурентоспроможну камеру на руках.

Для телефону, який робить апаратне забезпечення передньої камери таким же великим, як і Nex, він дає м'які результати.

Передня камера - це 8-мегапіксельний шутер f / 2.0, який пропонує звичайний портретний режим боке, який страждає від тих же проблем з вирізами та підробними результатами, як і більшість телефонів. Він підтримує HDR, фільтри, режим краси, живі фотографії та безліч різних співвідношень сторін, включаючи 4: 3, 16: 9, 19.3: 9 та 1: 1.

На жаль, фронтальна камера дає помітно м'які результати, які не мають достатньої деталізації та належної експозиції. Прикро, що Vivo не доклав таких самих зусиль до обробки зображень для селфі, як для задньої камери, особливо враховуючи, наскільки великий механізм роботи камери Nex.

Технічні характеристики

Галерея

Заключні думки

Коли все сказано і зроблено, Vivo Nex - це погляд у майбутнє. Це амбітний продукт, який багато в чому все ще діє і відчуває себе як концепт-пристрій. За всі його недоліки я від щирого серця вітаю Vivo за те, що навіть зважився випустити такий телефон для масового ринку.Це означає, що це, мабуть, найкраще, що він не вийде на західні ринки. Це надзвичайно недосконалий, але, безперечно, бажаний телефон.

Незважаючи на свою зовнішність, Vivo Nex все ще є телефоном, як і будь-який інший. Його дисплей чудовий, (головна) камера на диво хороша, продуктивність видатна, звук чудовий, сканер відбитків пальців потребує роботи, програмне забезпечення ганебне, а батарея - не велика. Коротше кажучи, це дуже схоже на більшість телефонів, доступних сьогодні. Vivo ще не вирішила проблему смартфона стільки, скільки лише що перенесла існуючі проблеми із смартфонами у більш футуристичний форм-фактор.

Vivo не вирішив проблему смартфона стільки, скільки тільки що перевів існуючі проблеми у більш футуристичний форм-фактор.

Vivo Nex - найцікавіший телефон, який я бачив за роки. Мені подобалось користуватися ним, насолоджувався реакціями, які я отримував від тих, кому я це показав, і навіть із задоволенням стикався з його недоліками. Це зробило досвід смартфона знову веселим і захоплюючим, але це так само загрожує розчаруванням і здивуванням, як і мої найдавніші спогади Android.

Порівняно з відшліфованими та бездушними телефонами, якими ми зараз оточені, Nex - це подих свіжого повітря. Це маркер шляху невблаганного маршу до справді без телефонів, навіть якщо вони виконані недосконало. Сподіваємось, це послужить розмовою для телефонів, які приходять після нього.

Пов'язані

  • Tevown Vivo Nex розкриває те, що робить спливаючу камеру selfie галочкою
  • Vivo Nex оголосила: Повноекранна електростанція
  • Спливаючі камери: що краще, Vivo Nex або Oppo Find X?

На початку цього тижня з'ясувалося, що датчик відбитків дисплея на Galaxy 10 від amung мав головний недолік у безпеці. Помилка, яка також з’явилася в серії Galaxy Note 10, дозволяє комусь із незар...

Недолік відбитків пальців Galaxy 10 змусив деякі банки взяти справу в свої руки.Оскільки сканери відбитків пальців стали популярними на смартфонах, більшість банків почали підтримувати метод біометрич...

Ми Рекомендуємо