Зручний концепт Vivo Apex 2019: Ні кнопки, ні порти!

Автор: Randy Alexander
Дата Створення: 27 Квітень 2021
Дата Оновлення: 1 Липня 2024
Anonim
Зручний концепт Vivo Apex 2019: Ні кнопки, ні порти! - Новини
Зручний концепт Vivo Apex 2019: Ні кнопки, ні порти! - Новини

Зміст


Рік тому Vivo зробив свої заголовки рік тому, використовуючи концепцію Vivo Apex, забезпечивши кілька найсучасніших функцій в одному заниженому пакеті.

Між спливаючою камерою selfie, датчиком відбитків пальців на екрані на півекрані та технологією Screen SoundCasting оригінальна концепція Vivo Apex як і раніше залишається одним із найвисокотехнологічних пристроїв, що існують після 12 місяців. То як же Vivo міг би її очолити? Саме тут входить концепція Vivo Apex 2019.

Це вершина мобільних технологій?

Концепція Vivo Apex 2019 відрізняється від попереднього пристрою тим, що практично не має портів або кнопок. Компанія зробила це, щоб побачити, як виглядатиме і працює справді єдиний пристрій, і хоча це, мабуть, ще не практично для щоденного використання, вони досягли цього бачення.


Ні кнопки, ні порти не означають магнітний роз'єм живлення для зарядки та передачі даних, при цьому індуктивний зарядний пристрій повністю відповідає решті телефону. Ви заряджаєте магнітним індукційним зарядним пристроєм на задній панелі пристрою для зарядки, який працює добре, але це не здається всім практичним для щоденного дизайну смартфонів. Однак якщо ви хочете повністю видалити всі порти з пристрою, це хороший спосіб зробити це.

Мені б хотілося бачити традиційну бездротову зарядку і на цьому пристрої. Нещодавно компанія Xiaomi представила свій 20Вт бездротовий зарядний пристрій, який може швидко заповнити Mi 9, і швидка бездротова зарядка здається, що це було б розумним рішенням для цього пристрою.

На відміну від нещасного Meizu Zero, смартфон Vivo має принаймні один головний туз у рукаві у вигляді повноекранного датчика відбитків пальців на дисплеї. Ви можете натиснути буквально майже будь-де на OLED-дисплеї, щоб розблокувати телефон. Це було однією з найбільших проблем сучасних датчиків відбитків пальців, які обмежують користувачів натисканням крихітної області екрана, щоб розблокувати пристрій.


У наш час із телефоном датчики відбитків пальців працювали надзвичайно швидко та точно. Vivo завжди очолював пакет з оптичною технологією відбитків пальців, і це чудово, щоб побачити варіант, який охоплює весь дисплей. Ви можете використовувати один відбиток пальця для таких речей, як розблокування пристрою, або вимагати двох окремих відбитків пальців для додаткової безпеки в таких речах, як банківські програми.

Ми також бачимо налаштування HTC U12 Plus для клавіш гучності та живлення, відхиляючись від фізичних кнопок на користь того, що Vivo називає технологією Touch Sense. Технологія Vivo сприймає це за допомогою комбінації ємнісних кнопок, чутливих до тиску датчиків та лінійного двигуна для заміни фізичних кнопок. Китайський бренд каже, що ці кнопки також працюють під час збоїв та системних збоїв.

Існує невелика пунктирна область, яка показує, де знаходиться клавіша живлення в правій частині пристрою, але вам доведеться відчути навколо себе, якщо ви хочете відрегулювати гучність, коли екран вимкнений. В іншому випадку є кілька стійких віртуальних кнопок, які плавають у правій частині дисплея, що показують, де клавіші знаходяться в телефоні, оскільки ви їх фактично не можете бачити.

Кнопки були трохи неприємні для використання в цей час з пристроєм, і особисто я думаю, що ми трохи відмовилися, перш ніж це стане життєздатним варіантом для смартфонів. HTC U12 Plus повністю провалився через реалізацію підпунктної конструкції без кнопок, і на будь-якому пристрої приємно відчувати кнопки, не дивлячись на телефон.

Динаміки відпочивають за дисплеєм, і вони чудово звучать.

Vivo Apex 2019 зберігає технологію Screen SoundCasting, використовувану в попередній концепції Apex, дозволяючи їй викопати традиційні динаміки на користь використання екрану. Ці динаміки звучать досить добре і ефективно працюють як варіант передньої стрільби для тих, хто любить звук, який підірвав їх обличчя. Я дуже віддаю перевагу цьому методу перед іншими рішеннями, і я радий, що Vivo вдалося реалізувати в такій високій якості.

В іншому випадку концепція Apex 2019 також пропонує чіпсет Snapdragon 855, 12 Гб оперативної пам’яті, 256 ГБ фіксованого сховища та підтримка 5G - те, що, мабуть, не має значення, враховуючи, що цей пристрій насправді не запустить комерційно. Можливість 5G все ще корисна для того, щоб показати, що Vivo насправді може зробити 5G-мобільний телефон для масового ринку.

Vivo Apex 2019 виглядає красиво і чудово себе тримає. Виливається із суцільного скла, різної товщини, який отримав назву Super Unibody. Раніше ми бачили дизайни уніфікованих конструкцій, але повна відсутність прогалин на сторонах Apex 2019 робить її справді видатною.

Телефон досить вагомий в руках, але, на мій погляд, крадіжка лише зміцнила якісне відчуття нового Apex.

Хоча концепція Vivo Apex 2019 насправді не запускається, цікаво бачити нові нововведення, які Vivo розробляє для смартфонів у 2019 році. Компанія випускала новий та інноваційний пристрій щокварталу 2018 року, і ми не були б здивовані, якби побачив, що деякі технології від Vivo Apex 2019 пробиваються в наступний пристрій Vivo Nex.

Що ви думаєте про концепцію Vivo Apex 2019? Це майбутнє дизайну смартфонів? Повідомте нас!

WhatApp - одне з найпопулярніших додатків для обміну повідомленнями у світі. А тепер команда, яка стоїть за програмою, дала користувачам ще одну причину вибору своєї послуги над конкуренцією. На сього...

Технологія розумного дому полегшує наше життя за рахунок автоматизації простих завдань та заощаджує нам час. Однак це, безумовно, може збільшити рахунок за комунальні послуги....

Рекомендований