6 камер мають усі бренди смартфонів, які справді мали б мати у 2019 році

Автор: Monica Porter
Дата Створення: 19 Березень 2021
Дата Оновлення: 1 Липня 2024
Anonim
6 камер мають усі бренди смартфонів, які справді мали б мати у 2019 році - Відгуки
6 камер мають усі бренди смартфонів, які справді мали б мати у 2019 році - Відгуки

Зміст


Google, Huawei, OnePlus та Xiaomi запропонували нічний режим у 2018 році, використовуючи стекання зображень, машинне навчання та / або інші методи, щоб значно покращити якість зображення при низькому освітленні. Цього року ми бачили, як любителі Asus, Motorola та Samsung також користуються цією функцією з різним ступенем успіху. І все-таки зрозуміло, що нічний режим тепер став обов'язковою функцією для смартфонів, що дозволяє навіть бюджетним пристроям робити пристойні знімки на півдорозі.

Видатні виробники смартфонів, у яких відсутній нічний режим у 2019 році, включають Apple, HTC, Razer та Sony. Сподіваємось, ці марки охоплюють цю функцію як на нових телефонах, так і на існуючих пристроях.

Ми також хотіли б, щоб більше брендів пропонували нічний режим на камері selfie, як Google (і зараз Huawei). Це може виявитися трохи складніше через загальну відсутність OIS та більш низької якості обладнання на більшості селфі-камер, але це все ще може допомогти зробити ваші селфі-файли в пабі трохи кращими.


Про / ручний режим

Складається враження, що професійний або ручний режими фотографування доступні на смартфонах уже вічність. Насправді важко знайти виробника без цієї функції, яка дозволяє налаштувати ISO, експозицію, швидкість затвора тощо.

Але подібні Apple та Google, на жаль, не підтримують ручний режим у своїх додатках для камер. Це велика ганьба, тому що режим дає тону контролю і дозволяє отримувати знімки, які ви не можете отримати в іншому випадку. Наступна серія iPhone та Pixel 4 знаходиться за рогом, тож є ймовірність, що вони запропонують режим у 2019 році.

4K / 60 кадрів в секунду на флагманах

UHD-відеозапис є опцією на флагманах з 2012 року, як мінімум, завдяки симпатіям Sony та Samsung. 4K / 60 кадрів в секунду є останнім доповненням до телефонів високого класу, але з'являються на телефонах Apple, Asus, LG, OnePlus, Samsung і Xiaomi.


4K / 60 кадрів в секунду не гарантується на флагманах у 2019 році, що шкода, тому що мати можливість означає, що вам більше не доведеться робити вибір між частотою кадрів та роздільною здатністю. Раніше вам слід було вибрати запис 4K або 1080p / 60fps.

Телефони високого класу, яким не вистачає запису 4K / 60 кадрів в секунду, включають телефони Kirin 980 від Huawei та серію Pixel від Google. Пальці схрестили, що ці бренди пропонують цю функцію пізніше цього року.

Гібридний зум

У цьому році Huawei та Oppo встановили високу планку збільшення, використовуючи перископську камеру для досягнення 5-кратного масштабування на P30 Pro та Oppo Reno 10X Zoom Edition. Але виробникам не потрібно апаратне забезпечення для покращення результатів порівняно з традиційним цифровим збільшенням.

Ми вже багато років бачимо різноманітні рішення на основі програмного забезпечення, такі як надмірний вибір, усереднення зображень та інші методи. Google навіть використовував обробку супер роздільної здатності для свого Super Res Zoom, даючи результати, які не є такими ж хорошими, як виділене обладнання, але все ж кращі, ніж звичайний цифровий зум.

Сам факт, що 400 пікселів 3a від Google пропонує Super Res Zoom, показує нам, що кращий масштаб на основі програмного забезпечення не обмежується флагманами. Ось сподіваємося, що подібні технології Xiaomi, Realme та інших брендів працюють за аналогічною технологією для своїх дешевих телефонів.

Камери Selfie з автофокусом

Чи знаєте ви, що деякі телефони високого класу не мають селфі-камер з автоматичним фокусуванням? Вірите чи ні, але всі пристрої Apple, Huawei P30 Pro, OnePlus 7 Pro та Xiaomi Mi Mix 3 мають усі знімки селфі з фіксованим фокусом.

Передня камера з фіксованим фокусом означає, що ви можете бути в фокусі, якщо тримаєте телефон далеко від обличчя, наприклад, якщо ви використовуєте селфі-палицю. Це також означає, що друзі можуть бути поза увагою в групових знімках, або фон буде розмитим, коли ви робите знімки з пейзажем позаду вас.

Samsung та Google реалізували автофокус на своїх селфі-камерах, тож що зупиняє інші основні бренди?

Ми також хотіли б бачити автофокус на телефонах із ультраширокими камерами. LG пропонувала ширококутні задні камери з 2016 року, але LG G8 все ще не пропонує автофокусування на своєму другому знімальному пристрої. Як показав Huawei, однією несподіваною перевагою автоматичного фокусування на ультраширокому оснастці є можливість робити макрознімки.

Авто HDR

Фотографія HDR вже багато років є функцією смартфона, і вона є обов'язковою умовою для брендів, які сподіваються надати високу якість зображення. Багато виробників вирішили включити налаштування автоматичного HDR в наші дні, оскільки сьогоднішні телефони здатні швидко розпізнати сцену, яка може отримати користь від технологій.

На щастя, автоматичний HDR був прийнятий подібними Google, Samsung, Vivo, Xiaomi та кількома іншими виробниками. Але все ж є кілька брендів, які ускладнюють питання.

Одним із прикладів є телефони Huawei, які автоматично знімають HDR, коли ввімкнено режим Master AI. Але вимкніть режим AI, і вам потрібно буде включити HDR через виділений режим. Останні телефони Xperia від Sony також пропонують автоматичний HDR в режимі Superior Auto, але тут немає спеціальної кнопки автоматичного HDR.

Чи є інші функції камери, які повинні бути обов'язковими для смартфонів 2019 року?

Остання, найбільша, поки що не називається версія Android представляє функції та API, які ви можете використовувати для створення нових вражень для своїх користувачів - плюс кілька змін у поведінці, н...

OnePlu поступово виводить нову інформацію про OnePlu 7T, що веде до запуску пізніше цього тижня (четвер, 26 вересня). Останній прискіток - це підтвердження того, що телефон буде попередньо завантажени...

Частка