Огляд Redmi K20 Pro: це найкращий доступний флагман?

Автор: Louise Ward
Дата Створення: 12 Лютий 2021
Дата Оновлення: 1 Липня 2024
Anonim
Xiaomi Mi 9T Pro - Небюджетный Сяоми. Как это?
Відеоролик: Xiaomi Mi 9T Pro - Небюджетный Сяоми. Как это?

Зміст


Градієнти бувають у всіх кольорах веселки, але прийом K20 Pro - це найпожарніше. Центральна чорна смуга переливається на червоні бічні панелі, між якими видно полум'я, що поміщає форму. Ці шаблони градієнта, подібні до вогню, мало помітні на відкритому повітрі, але вриваються в приміщення, оскільки вони змінюють форму та колір залежно від того, як їх вражає світло.

K20 Pro має агресивний, градієнтно важкий дизайн.

Кінцевим результатом є агресивний дизайн, який може добре відповідати молодій аудиторії, яка шукає ефективності, яка є основною демографічною програмою Redmi K20 Pro. Більш консервативні типи можуть віддати перевагу чорному варіанту вуглецевого волокна.

На початку цього місяця Xiaomi підтвердив що Redmi K20 Pro не є наступником Pocophone. Працюючи окремо, обидва суб-бренди дотримуються абсолютно різних підходів до дизайну смартфонів. Ніде це не очевидно, ніж у якості збірки.


Скляний і металевий сендвіч Redmi K20 Pro відчуває себе розкішно в руці. Немає нічого дешевого в апараті, і в 191 г він досить важкий, щоб передати силу, але не вагомий, щоб зважувати зап'ястя (дивлюся на вас OnePlus 7 Pro!)

Від розподілу ваги до того, як скло закручується на задній панелі, Redmi K20 Pro має вищу конструкцію і кожен відчуває себе флагманом.

Це відчуття якості стосується кнопок, які ідеально оброблені для обладнання. Розташована праворуч, кнопка живлення та перемикач гучності ідеально клацають та легко дістаються. По мірі розквіту дизайну, синій і чорний варіанти телефону мають червону кнопку живлення. Телефон укладений в Gorilla Glass 5, як спереду, так і ззаду, тому для вашого екрану є достатній захист. Крім того, покриття P2i обіцяє невелику ступінь стійкості до бризок води. Ні, ви не можете займатися плаванням у Редмі.


Із останнім трендом у спливаючих камерах selfie дизайни смартфонів починають набувати досить загального вигляду, якщо дивитися спереду. Обличчя Redmi K20 Pro мінімалістичне. Великий дисплей фланкований тонкими бічними рамками та трохи більшим підборіддям. Це добре виглядає. Тим часом у нижньому краї розміщений порт USB-C, решітка динаміка та слот для подвійної SIM-карти. У верхній частині є роз'єм для навушників та спливаюча селфі-камера.

Розміщений уздовж верхнього краю, світлодіод сповіщення важко бачити і пропонує обмежену корисність.

Redmi K20 Pro - це перший пристрій Redmi, який спортує спливаючу камеру селфі. Реалізація вимагає грайливого підходу з корисністю, підкинутою на добру міру. Модуль камери, що з'являється, має вбудований навколо кадру світлодіод, який загоряється щоразу, коли активація висоти. Цей самий світлодіод також збільшується як індикатор сповіщення.

На жаль, розташування світла сповіщень мало сенсу. Лежачи на столі, неможливо переглянути світлодіод сповіщення. На щастя, K20 Pro має постійно ввімкнений дисплей, який дозволяє легко помітити сповіщення. Крім того, я знайшов датчик відбитків пальців на дисплеї надзвичайно швидким і надійним.

Спливаючий модуль був протестований на 300 000 циклів висоти, що повинно зробити його досить надійним. Як і будь-який інший смартфон із спливаючим вікном, механізм K20 Pro автоматично закриється, якщо ви кинете телефон.

Звичайно, Redmi K20 Pro також підтримує розблокування обличчя, але реалізація залишає бажати кращого. Для початку вам потрібно з пальцем заблокувати екраном вгору, щоб активувати спливаючу камеру. Механізм спливаючих вікон теж не найшвидший, і це додає часу, необхідного для розблокування. Нарешті, спливаюча камера відтворює дзвінок щоразу, коли ви відкриваєте її, і це може стати досить дратівливим. На щастя, ви можете вимкнути цей звук із налаштувань.

Дисплей

  • 6.39 в панелі AMOLED
  • 2,340 х 1,080
  • 403 ІЦН
  • 19.5: 9 співвідношення сторін
  • HDR здатний
  • Скло Горила 5

Redmi K20 Pro та Redmi K20 - це перші пристрої Redmi, які оснащені панеллю AMOLED. Цей дисплей дуже добре оцінюється в нашому незалежному тестуванні і сприймається як досить гарний панель неозброєним оком. Розмір забезпечує хороший баланс між наданням широкого полотна для вмісту, зберігаючи при цьому вміст.

Яскравість дуже хороша, оскільки Redmi K20 Pro в наших тестах вражав 430 гнид. Цього більш ніж достатньо для видимості на вулиці у сонячний день. Між роздільною здатністю та розміром екрана також ідеально гострий дисплей.

У конфігурації за замовчуванням панель Redmi K20 Pro завжди дещо насичена, але відрізняється високою контрастністю та зручністю для споживачів. Перехід на стандартний профіль відображення дає більш точну картину. У той час як OnePlus 7 має більш точний екран, Xiaomi зробив тут чудову роботу, і Redmi K20 Pro повинен порадувати навіть прискіпливих користувачів. Панель здатна відтворювати HDR, а додана підтримка Widevine L1 робить це фантастичним пристроєм для споживання медіа.

Існує безліч варіантів налаштування дисплея на ваш уподобання.

Як зазвичай для пристроїв Xiaomi, Redmi K20 Pro оснащений надійними параметрами налаштування дисплея. Конфігурація за замовчуванням налаштовує контраст на льоту і робить це добре. Режим підвищеної контрастності надається, але дуже насичений вигляд був не дуже візуально привабливим. Можливо також перемикатися між теплішими та більш прохолодними профілями зображення.

Продуктивність

  • Snapdragon 855
  • Адрено 640
  • 6 ГБ або 8 ГБ ОЗУ
  • 128 Гб або 256 ГБ пам’яті

Ключовою родзинкою Redmi K20 Pro є процесор Snapdragon 855. У поєднанні з 6 ГБ або 8 ГБ оперативної пам’яті це найшвидший на сьогоднішній день телефон Redmi. Я виявив, що продуктивність відповідає рівню OnePlus 7, з новим відставанням або уповільненням. Redmi K20 Pro приносить дуже оптимізований досвід і забезпечує можливість MIUI працювати на апаратному забезпеченні. Управління оперативною пам’яттю Xiaomi також покращилося, і взагалі важко знайти прогалини у роботі.

Зрозуміло, що Redmi K20 Pro переважає в іграх і набирає достатньо бурчання, щоб збільшити поточні ігри. PUBG працює на найвищих налаштуваннях, не порушуючи поту. Redmi представив спеціалізовану функцію Game Turbo для подальшого впорядкування продуктивності та відключення сповіщень під час гри.


Синтетичні орієнтири підтверджують наш досвід, і телефон працює надзвичайно добре. У орієнтирі AnTuTu, орієнтованому на CPU, Redmi K20 Pro вдалося досягти 372,205 балів. У орієнтованому на GPU орієнтирі 3DMark телефон отримав 5,417 балів.

Акумулятор

  • 4 000 мАг
  • Підтримка зарядки 27 Вт
  • У комплекті зарядний пристрій на 18 Вт

Як і більшість телефонів Redmi, K20 Pro має батарею 4 000 мАг. У нашому стандартному тесті перегляду веб-переглядачами телефон тривав понад 13 годин веб-перегляду. Це випередило OnePlus 7, який має менший акумулятор. Зазвичай у телефонів Xiaomi відмінне управління акумулятором, і K20 Pro не є винятком. Я міг зручно отримати від 6,5 до 7 годин екранного часу, перш ніж заряджати телефон.

Відмінною точкою для телефонів OnePlus та Realme є їх підтримка дуже швидких стандартів зарядки Warp та VOOC. Цього разу K20 Pro підтримує швидку зарядку потужністю 27 Вт, але є улов: адаптер швидкої зарядки не входить у комплект. Вам доведеться покуштувати додаткові 999 рупій (~ 15 доларів). Завдяки зарядженому пристрою потужністю 18 Вт, ви можете розраховувати на те, що вимкнете телефон приблизно за 87 хвилин.

Програмне забезпечення

  • Android пиріг
  • MIUI 10.5.5
  • Без реклами

Redmi K20 Pro сидить прямо у сегменті провідних значень, і, як такий, потрібно запропонувати програмне забезпечення, яке відповідає високому обладнання. Хоча Redmi K20 Pro продовжує використовувати MIUI 10.5.5, досвід тут помітно відрізняється від того, що ви отримаєте на щось на зразок Redmi Note 7 Pro.


Для початку реклами немає.Так, ви чули це правильно. Більше не потрібно ухилятися від тінистої реклами після встановлення програми з Play Store. Те саме не можна сказати про спам із повідомленнями. Системні програми Xiaomi продовжують спам-сповіщення з безперервним набором s, якому немає місця на преміум-смартфоні. Вимкнути їх досить просто за допомогою програми, хоча я не можу не бажати, щоб Xiaomi надав єдиний інтерфейс для зменшення системних сповіщень.

Хоча Xiaomi обіцяє, що Redmi K20 Pro не матиме реклами в інтерфейсі, спам із системних додатків все ще викликає занепокоєння.

Однак, як правило, досвід користувачів досить хороший. Redmi K20 за замовчуванням постачається з пусковим пристроєм POCO, який постачається з додатками, такими як ящик додатків, чого ще не вистачає в MIUI. О, і пусковий апарат поставляється з повністю роздутим темним режимом, широко розгорнутим у всій системі, що світить на AMOLED-дисплеї телефону.

Оскільки телефон орієнтований на продуктивність, Xiaomi внесла спеціальні доповнення до ігрового режиму. Наприклад, у PUBG можна переключити спеціальну калібрування екрана, яка змінює рівні контрасту, щоб покращити видимість у нічний час гри.

Камера

  • Задній:
    • Стандарт: 48MP, f/1,75, 0,8 мкм, Sony IMX586
    • Ширококутний: 13 Мп, f/2,4, 1,12 мкм, 124,8-градусний фос
    • Телефото: 8MP, f/2,4, 1,12 мкм, 2x оптичний зум
  • Спереду:
    • Selfie: спливаюча камера 20 Мп
  • Відео 4K 60 кадрів в секунду
  • Повільний рух 960 кадрів в секунду

Redmi K20 Pro - перший пристрій серії Redmi, який пропонує декілька фокусних відстаней. Між ультраширокими кутовими, стандартними та телефотооб'єктивами універсальний та конкурентоспроможний. Ми вже бачили основний датчик IMX586, який діє на Redmi Note 7 Pro, і з цього моменту налаштування не змінилося кардинально. Xiaomi очікує, що ви будете використовувати пікселі з 12 Мп зображень, але також передбачено зручне перемикання для переходу на 48-мегапіксельні зображення з повною роздільною здатністю.

Постріли Redmi K20 Pro на денному світлі досить хороші. Динамічний діапазон орієнтований, але вам доведеться мати справу з невеликим посиленням насичення. Додаток для камери дозволяє перейти в режим AI, який використовує алгоритми машинного навчання на борту для налаштування зображень.

Redmi K20 Pro - ширококутний режим Redmi K20 Pro - режим AI

Мені не надто подобалися зображення, зняті в режимі AI. Камера має тенденцію до надто різкого збільшення зображень та надто сильного насичення. Redmi K20 Pro також має тенденцію до перекриття зображень для досягнення більш яскравого вигляду. Однак, результати відмінно підходять для використання в соціальних мережах. Особисто я б дотримувався стандартного режиму.

Ширококутна камера Redmi K20 Pro пропонує приголомшливе 124,8-градусне поле зору, яке є одним із найширших доступних на даний момент. Це дозволяє знімати широкі, широкі пейзажі. Спотворення досить добре контролюється, але ви втрачаєте деталі низького рівня. Листя, наприклад, схоже на зелену кашку.

Телеоб'єктив на Redmi K20 Pro - найслабший із трьох. Вам знадобиться ідеальне світло для отримання гідного зображення, і навіть тоді на знімках просто не так багато деталей. Все, що менше, ніж помірне до яскравого світла, призводить до розмитого та галасливого зображення, яке, найчастіше, є непридатним.

Redmi K20 Pro - Стандартний Redmi K20 Pro - режим AI

Існує помітна різниця між стандартним та AI-режимами. Останнє надає натискання на рівні різкості, що робить зображення трохи більш чіткими. Піднімаючи тіні і з невеликим посиленням насиченості, зображення, зняті в цьому режимі, як правило, більш привабливі, але не зовсім природні.

Redmi K20 Pro - Стандартний режим Redmi K20 Pro - нічний режим

Після дебюту на Redmi Note 7 Pro Redmi K20 також отримує нову функцію нічного режиму. Використовуючи поєднання експозиції та кількох знімків, камера здатна складати зображення та створювати досить яскраві, безшумні зображення. Хоча я не прихильник надточної різкості, чудово бачити такі результати, які дає K20 Pro. Можливо, це не так добре, як Pixel, але налаштована камера K20 Pro одна з найкращих, яку можна отримати за 30 000 рупій (~ 430 доларів).

Основні режими камери включають портрет, нічний режим, панораму, Pro та 48 Мп.

Redmi K20 Pro - Стандартний Redmi K20 Pro - портретний режим

Як людина, яка не надто велика в знімках селфі, я люблю те, що можу приховати модуль передньої камери. Для тих, хто дбає, однак, 20-мегапіксельна передня камера Redmi K20 Pro робить розумну роботу. Я виявив, що зображення були трохи переекспоновані. Камера за замовчуванням вмикає фільтр краси, але вимкнути це тривіальне завдання. Портретний режим у режимі selfie був досить поганим, і падіння глибини поля було дуже неприродним.

Телефон виконує гідну роботу і при захопленні відео. Він не дає найдетальніших кадрів, але електронна стабілізація зображення працює навіть у 4K 60 кадрів в секунду, що, безумовно, зручна функція. Крім того, телефон може використовувати ультрашироку камеру для зйомки відео 4К, 60 кадрів в секунду - те, що майже ні один інший телефон не робить у цій чи більш високій ціновій діапазоні.

Аудіо

Redmi K20 Pro включає в себе роз'єм для навушників, але скупиться на стереодинаміку Poco F1. Вихід аудіо з роз'єму для навушників звучить нейтрально. Навушники не входять до коробки, але музика звучала чудово через мої навушники 1More Triple Driver.

Один динамік уздовж нижнього краю стає гучним, але він не відповідає стереодинамікам на OnePlus 7. Він виконує цю роботу вкрай дрібно, але я рекомендую хороший динамік Bluetooth, якщо ви хочете відтворювати медіа голосний.

Технічні умови

Співвідношення ціни та якості

  • Redmi K20 Pro: 6 Гб оперативної пам’яті, 128 Гб ROM - 27 999 рупій (~ 406 доларів)
  • Redmi K20 Pro: 8 ГБ оперативної пам’яті, 256 ГБ ROM - 30 999 рупій (~ 450 доларів)

Це неймовірний час для клієнтів. Ніколи раніше не було так багато варіантів, коли найсучасніші апаратні засоби знижували менше половини вартості преміального флагманського телефону. Звичайно, деякі жертви були досягнуті, щоб досягти цієї цінової точки, але Redmi K20 Pro являє собою вершину інженерії Xiaomi.

K20 Pro з'являється, коли Xiaomi потрібно почати вторгнення в преміум-сегмент, і він не може дозволити собі повторити помилки, зроблені з попередніми телефонами Mi. Починаючи з 27 999 рупій (~ 400 доларів), Redmi K20 Pro - це саме обладнання, яке ви можете отримати за ціною, і воно відповідає принципу Xiaomi, який пропонує найкращі співвідношення ціни та якості.

Redmi K20 Pro пропонує неймовірний удар за долар і стане доступним флагманом, який потрібно обіграти в осяжному майбутньому.

Очевидними конкурентами для Redmi K20 Pro є OnePlus 7 та Asus Zenfone 6. Обидва є чудовими пристроями самі по собі, але для цінного клієнта Redmi K20 Pro все-таки є нижчим за будь-якого конкурента. Це дуже важливо для користувача, який шукає найкращу цінність. Також допомагає, що K20 Pro пропонує чудовий дисплей, надійну продуктивність і, можливо, кращу камеру, ніж Asus Zenfone 6.

Тим часом, OnePlus 7 виграє за більш чисте складання програмного забезпечення, хоча загальний апаратний пакет слабшає порівняно з Redmi K20 Pro. У OnePlus 7 немає універсальної камери, встановленої Redmi, не вистачає спливаючої селфі-камери та пропонує половину місця зберігання за аналогічними цінами.

Redmi K20 Pro в новинах

  • Серія Redmi K20 потрапляє в Індію, нагріває сегмент середнього класу (оновлення: відкриті розпродажі!)
  • Ось чому Redmi K20 Pro дорожче, ніж Pocophone F1

Рецензія Redmi K20 Pro: Вирок

Redmi K20 Pro - це Xiaomi, розгинаючи свої м'язи, щоб показати свої можливості. Компанія, яка розпочала революцію у сегменті вартості, тепер налаштована змінити доступний флагманський сегмент. Завдання полягає в тому, щоб змінити уявлення про ринок, що Xiaomi є лише доступним гравцем сегменту смартфонів.

Redmi K20 Pro - це смартфон преміум класу за фантастичною ціною. Якщо ви продаєте доступний флагман, Redmi K20 Pro повинен зайняти дуже високий список у вашому списку пристроїв, які слід врахувати.

Це робить висновокs Огляд Redmi K20 Pro. Як ви думаєте, вас цікавить цей телефон?

Практично всі знають, як щось приготувати. Інакше ми всі голодуємо до смерті. Це важливий життєвий навик. Багато хто з нас може робити тільки такі основи, як мак і сир або арахісове масло і желе. Одн...

Android пропонує нескінченні можливості для розробників: це універсальна відкрита платформа, яку використовують мільйони користувачів у всьому світі з потужною платформою дистрибуції для охоплення шир...

Нові Публікації