Умови фотографії: ISO, діафрагма, швидкість затвора тощо

Автор: Louise Ward
Дата Створення: 8 Лютий 2021
Дата Оновлення: 1 Липня 2024
Anonim
Повний кадр для геодезії. Перше тестування довгоочікуваної камери DJI Zenmuse P1.
Відеоролик: Повний кадр для геодезії. Перше тестування довгоочікуваної камери DJI Zenmuse P1.

Зміст

29 серпня 2019 року


Це перше, що вам потрібно навчитися, якщо ви хочете зануритися у світ серйозної фотографії. Трикутник експозиції складається з 3-х параметрів, які потрібно мати для перевірки, щоб правильно виставити зображення. Це діафрагма, швидкість затвора та ISO. Давайте трохи торкнемось кожного з них.

Трикутник експозиції - це перше, що потрібно навчитися, коли серйозно ставиться до фотографії.

Едгар Сервантес

Діафрагма

Діафрагма визначається розміром отвору, з яким світло може потрапляти в камеру. Діафрагма вимірюється f-стопами, що є співвідношенням фокусної відстані, розділеної на розмір отвору. Чим менше f-стоп, тим ширше отвір. Наприклад, діафрагма f / 1.8 ширша, ніж f / 2.8.

Діафрагма має один головний ефект у фотографіях - це глибина різкості. Використання ширшої діафрагми типу f / 1.8 створить меншу глибину різкості. Це посилить боке, що є популярним ефектом розмитого фону на фотографіях. Підтяжка діафрагми дозволить тримати більше уваги.


Швидкість затвора

Для того, щоб зробити фотографію, фотоапарат повинен пропускати світло в датчик. У камері є затвор, який зупиняє світло від потрапляння датчика до його активації. Коли спрацьовує постріл, затвор відкриється та піддає датчик проникненню світла. Час витримки затвора називається швидкістю затвора.

Розмиття руху - це не завжди погано!

Едгар Сервантес

Швидкість затвора зазвичай вимірюється в секундах і частках секунди. Витримка затвора 1/100 буде оголювати датчик на соту секунду. Так само 1/2 витримки триватиме пів секунди. Ви також можете залишити затвор відкритим протягом декількох секунд, що зазвичай називають пострілом із тривалої експозиції.

Більша швидкість затвора краще заморожує сцену. Збільшення швидкості затвора полегшить зображення, але воно також може створити розмитість руху (що не завжди погано).


ISO

ISO стосується чутливості (або плівки) чутливості до світла. Нижній ISO робить датчик менш чутливим до світла, тобто йому потрібно або більше освітлення, або більша швидкість затвора, щоб правильно виставити зображення. Підвищення ISO робить ваш датчик більш чутливим до світла, що дозволяє вам робити зйомку в більш темних умовах, з більш щільними отворами та / або використовувати більш високі швидкості затвора.

Підвищення ISO створює більше зерна або шуму.

Едгар Сервантес

ISO вимірюється в числах. У той час як виробники дотримувалися ISO 100, 200, 400, 800, 1600 тощо (подвоєння вартості), все змінилося з останніми камерами. Для кращого вдосконалення були введені менші прирости, але концепція та ж. ISO 100 наполовину чутливіший, ніж ISO 200, що також наполовину чутливіший, ніж ISO 400.

Ефекти ISO прості для розуміння. Більш високий ISO зробить сенсор чутливішим, а отже, зробить зображення яскравішим. У той же час підвищення ISO створює більше зерна або шуму.

Компенсація експозиції

Якщо ви коли-небудь бачили кнопку камери зі знаками "+" та "-", це був би контроль компенсації експозиції, інакше відомий як значення експозиції (EV). Це допоможе при зйомці в будь-якому з автоматичних або напівавтоматичних режимів (пріоритет діафрагми, пріоритет затвора тощо).

Камери намагаються отримати правильну експозицію шляхом вимірювання світла, але вони не завжди отримують те, що ви мали намір зробити. Можливо, ви навіть не хочете добре розкрити зображення. Іноді хочеться, щоб речі виглядали трохи темніше, наприклад, щоб додати настрою. За допомогою компенсації експозиції ви можете сказати камері, що вона неправильно фіксує експозицію, і це компенсує, відрегулювавши інші налаштування (зазвичай ISO).

Компенсація експозиції зазвичай вимірюється f зупинками так: –1,0, –0,7, –0,3, 0,0, +0,3, +0,7, +1,0. У цьому випадку -1.0 було б на одну зупинку менше, тоді як +1.0 - стоп вище.

Динамічний діапазон

Оксфордський словник визначає динамічний діапазон як "відношення найбільшої до найменшої інтенсивності звуку, яка може бути надійно передана або відтворена певною звуковою системою". Це визначення стосується звуку, але ідея подібна у фотографії. Динамічний діапазон стосується того, скільки даних може захопити фотоапарат у крайніх місцях експозиції в сцені, від найтемніших до найсвітліших частин сцени.

Динамічний діапазон вимірюється в зупинках, де кожна зупинка дорівнює подвійній або половині кількості світла. Підвищення опромінення однією зупинкою означає подвоєння світла. Якби ви стріляли зі швидкістю затвора 1/100, одна зупинка яскравішою була б 1/50, тоді як одна зупинка темнішою була б 1/200.

Фокусна відстань

Простіше кажучи, фокусна відстань - це відстань між датчиком камери (або плівкою) та точкою конвергенції об'єктива.

Найважче - розуміння, що таке точка зближення (також відомий як оптичний центр). Коли світлові промені потрапляють у лінзу, вони проходять крізь скло і згинаються, щоб сходитися в одній точці. У цьому місці збираються світлові дані для формування чіткого зображення для запису датчика. Виробники вимірюють фокусну відстань, орієнтовану на нескінченність, щоб дотримуватися стандарту.

Фокусна відстань вимірюється в міліметрах. 50-мм об'єктив матиме точку зближення, яка знаходиться на відстані 50 мм (або 5 см) від датчика. Фокусна відстань також визначає, наскільки ви «збільшений», змінює перспективу та впливає на глибину різкості.

Типи масштабування: оптичний, цифровий та гібридний

На фотографії збільшення камери означає, що об'єкт відображається ближче чи далі на зображенні. Збільшення масштабу дає вам більш детальний погляд на об’єкти, а зменшення масштабу дозволить вам зайняти ширший простір. Камери використовують три типи зум-технології: оптичну, цифрову та гібридну.

Оптичний зум досягається використанням ряду лінзових елементів. Скло може переміщатися через об'єктив, щоб збільшити або зменшити зображення. Цифровий зум досягає подібного ефекту без механічних робіт або скляних елементів. По суті, він вирізає ділянки навколо вашої сцени, щоб зробити вигляд, що ви ближче до теми. Цифрове збільшення технічно обрізає. Гібридний зум - це абсолютно нова концепція. Для оптимізації збільшення, цифрового масштабування та програмного забезпечення використовується кращі результати при збільшенні масштабів, ніж фізичні можливості об'єктива.

баланс білого

Баланс білого відноситься до впливу кольорової температури та відтінку на фотографіях. Різні джерела світла випромінюють різну кольорову температуру, коливаючись у спектрі між помаранчевим та синім. Так само світло надходить із відтінком, який коливається між зеленим та пурпуровим. Зміна налаштувань балансу білого допоможе вам знайти баланс між цими кольорами та досягти більш природного ефекту.

Колірна температура вимірюється в кельвінах (К). У фотографії ми маємо певні варіанти балансу білого, щоб допомогти з’ясувати правильні рівні кельвіна, які слід використовувати за різних обставин.

  • Свічка: 1000-2000К
  • Вольфрамова цибулина: 2500-3,500K
  • Схід Захід: 3000-4000К
  • Флуоресцентне світло: 4 000–5 000 к
  • Спалах / прямі сонячні промені: 5000-6,500K
  • Хмарно небо: 6 500-8 000К
  • Сильні хмари: 9000-10,000K

Мегапікселі (МП)

Мегапіксель просто означає мільйон пікселів. Цей термін служить методом вимірювання визначення в будь-якому датчику зображення. Якщо камера повинна мати 12 Мп датчик, це означає, що зображення, які вона робить, формуються в дванадцять мільйонів пікселів. Це було б дозволом 4000 × 3000.

RAW проти JPEG

Образ RAW відомий як нестиснений, нередагований файл зображення.Він зберігає всі дані, захоплені датчиком, що робить його значно більшим файлом, але без втрати якості та більшої потужності для редагування. Ось чому дані RAW самі по собі не надто дивляться.

RAW слід використовувати лише в тому випадку, якщо ви плануєте повертатися до редагування зображень.

Едгар Сервантес

RAW слід використовувати лише в тому випадку, якщо ви плануєте повертатися до редагування зображень. Розміри файлів набагато більше, але це дозволяє налаштувати повну експозицію та кольорові параметри ваших фотографій, минаючи обробку зображень за замовчуванням на камері.

Під час збереження зображення в JPEG відключає дані зображення та стискає зображення, це цілком добре, якщо ви плануєте завантажити фотографію у Facebook або зробити швидкий знімок для своєї галереї.

Стабілізація зображення

ОІС

OIS компенсує невеликі рухи камери під час експозиції. Загалом, він використовує плаваючу лінзу, гіроскопи та невеликі двигуни. Елементи керуються мікроконтролером, який дуже злегка переміщує об'єктив, щоб протидіяти тремтінню камери - якщо камера рухається праворуч, об'єктив рухається ліворуч.

Це найкращий варіант, оскільки вся стабілізація проводиться механічно, а не за допомогою програмного забезпечення. Це означає, що в процесі не втрачається якість.

EIS

Електронна стабілізація зображення працює за допомогою програмного забезпечення. По суті, те, що робить EIS - це розбити відео на шматки та порівняти його з попередніми кадрами. Потім він визначає, чи був рух у кадрі природним або небажаним тряском, і виправляє його.

EIS зазвичай погіршує якість, оскільки для корегування потрібен простір від країв вмісту. Однак він покращився за останні кілька років. Смартфон EIS зазвичай використовує переваги гіроскопа та акселерометра, що робить його більш точним і зменшує втрати якості.

Автофокусування

Камери для смартфонів зазвичай використовують три типи систем автофокусування: подвійний піксель, фазове і контрастне детектування. Ми розповімо вам про них в порядку, від гіршого до кращого.

Автофокусування - виявлення контрасту

Це найстаріший з трьох, і працює шляхом вимірювання контрасту між областями. Ідея полягає в тому, що зосереджена область матиме більш високий контраст, оскільки краї будуть більш гострими. Коли область досягає певного контрасту, камера буде розглядати її у фокусі.

Автофокусування фазового виявлення

"Фаза" означає, що світлові промені, що походять від певної точки, потрапляють в протилежні сторони лінзи однаковою інтенсивністю - іншими словами, вони знаходяться "у фазі". Автофокус для фазового виявлення використовує фотодіоди по датчику для вимірювання різниць у фазі. Потім він переміщує фокусуючий елемент в об'єктиві, щоб привести зображення у фокус.

Автофокус з подвійним пікселем

Це легко серед найкращих доступних технологій автофокусування. Автофокус з подвійним пікселем подібний до фазового виявлення, але він використовує більшу кількість точок фокусування по датчику. Замість того, щоб зосереджуватись на виділених пікселях, кожен піксель складається з двох фотодіодів, які можуть порівнювати тонкі різниці фаз, щоб розрахувати, куди рухати лінзу.

HDR

Регулярний знімок Ручний HDR

HDR забезпечує збалансовану експозицію протягом усього кадру. Це робиться шляхом зйомки декількох зображень з різною швидкістю затвора. Ідея полягає в тому, що кожна фотографія буде експонуватись для різних рівнів освітлення. Потім цей конгломерат зображення об'єднується, перетворюючись на єдину фотографію із значно більшою кількістю інформації як у світлому, так і у темному розділах.

Розпізнавання пікселів

Піксельне поєднання - це процес, який бачить дані з чотирьох пікселів, об'єднаних в одне. Таким чином, датчик камери з крихітними 0,9 мкм пікселів дасть результати, еквівалентні 1,8 мкм при зйомці пікселя. Ця техніка в основному використовується в смартфонах, які змушені використовувати менші датчики через обмеження розміру.

Найбільшим недоліком цієї методики є те, що ваша роздільна здатність ефективно ділиться на чотири, коли ви робите знімок із пікселями. Отже, це означає, що двосхилий знімок на камері 48 Мп - це фактично 12 Мп, тоді як двосхилий знімок на 16 Мп - лише чотири мегапікселі.

Портретний режим у фотографії смартфона

Портретний режим - це термін, що використовується для опису штучного боке (БОХ-кай) ефект, створений смартфонами. Боке - це ефект фотографії, коли об'єкт фотографії тримається у фокусі, тоді як фон випадає з фокусу. Використовуючи портретний режим для створення ефекту боке, ви можете робити динамічні фотографії, які виглядають більш професійно.

Нічний режим

Нічний режим (Темна ніч, Nightscape або все, що називає ваш виробник) використовує штучний інтелект для аналізу сцени, яку ви намагаєтесь сфотографувати. Телефон враховує безліч факторів, таких як світло, рух телефону та рух об'єктів, які захоплюються. Потім пристрій зніматиме серію зображень на різних рівнях експозиції, використовуватиме брекетинг, щоб зібрати їх разом, і вивести якомога більше деталей на одне зображення.

Звичайно, за кулісами відбувається набагато більше. Телефон також повинен вимірювати баланс білого, кольори та інші елементи, що зазвичай робиться за допомогою вигадливих алгоритмів, які більшість з нас не повністю розуміють.

Супер роздільна здатність

Супер роздільна здатність - це практика створення зображення з більшою роздільною здатністю шляхом зйомки та обробки декількох знімків із меншою роздільною здатністю. Зробивши кілька знімків із меншою роздільною здатністю та порівнявши ці точки на кожному зображенні, ви отримали основу для міцного зображення з більшою роздільною здатністю. По суті, це те, що між цими пунктами існують незначні відмінності, і алгоритми або методи машинного навчання здатні використовувати ці відмінності для заповнення прогалин і створення додаткових деталей.

Комп'ютерна фотографія

Розмір має значення у фотографії. Оскільки датчиків і лінз смартфонів не стає набагато більше, виробникам смартфонів потрібно знайти способи отримати більше. Введіть епоху обчислювальної фотографії.

Простіше кажучи, це стосується поліпшення зображення за допомогою програмного забезпечення та складних алгоритмів. Деякі приклади обчислювальної фотографії - це вдосконалення AI, нічний режим, розшифровка пікселів, портретний режим, HDR та інші.

Бонус: Перевірте більше фотографій!

Ми маємо для вас більше вмісту фотографії! Погляньте на деякі наші популярні публікації та підручники, щоб продовжувати вдосконалювати свої навички.

  • Що може зробити професійний фотограф із дешевою камерою телефону Android - насмілився зробити кілька дивовижних фотографій на рівні рівня за допомогою телефону 130 доларів. Ось мої результати!
  • Поради щодо фотографії: Правило третин, точка зору, обрамлення, теорія кольорів та інше - Ви минулі основи фотографії? Ось кілька більш досконалих концепцій для вивчення.
  • Поради щодо фотографії смартфонів: 16 зручних трюків, які ви повинні знати - не відчувайте себе обмеженими, якщо ваша основна камера - смартфон. Ви також можете робити дивовижні зображення!
  • Як користуватися ручним режимом на вашій камері смартфона - Ручний режим може залякати, тому ми тут, щоб допомогти вам пройти криву навчання.
  • 10 найкращих камер DSLR, які ви можете придбати прямо зараз - тим, хто готовий здійснити перехід до DSLR, знадобиться допомога. Там є море варіантів!
  • Кращі телефони для камер Android - Можливо, все, що вам потрібно, це хороший телефон з камерою! Ось список найкращих.
  • 10 найкращих програм для фотографії для Android - Вам потрібно буде кинути кілька додатків у цей телефон!

Це для нашого погляду на фотографію було достатньо? Ми цього не зробили! Навчання ніколи не припиняється на фотографії, а також на технології. Не забудьте зробити закладку на цій сторінці, щоб побачити будь-які майбутні оновлення та доповнення. Також розумно час від часу повертатися та оновлювати пам’ять.

Nintendo witch Online трохи дешевше - 20 доларів на рік, але вам доведеться доплачувати, щоб грати з друзями в Інтернеті. Це просто стандартна практика для консолей, і більшість геймерів оплачують вит...

Один із свербіж, який намагається подолати Google tadia, - це гнучкість. Давно минули дні, коли людям потрібно вкласти фінансові вкладення в обладнання, щоб випробувати новітні та найкращі відеоігри. ...

Частка