Розкриття фотографій у 2019 році: Huawei P30 Pro проти Samsung Galaxy S10 проти Google Pixel 3

Автор: John Stephens
Дата Створення: 21 Січень 2021
Дата Оновлення: 3 Липня 2024
Anonim
Розкриття фотографій у 2019 році: Huawei P30 Pro проти Samsung Galaxy S10 проти Google Pixel 3 - Технології
Розкриття фотографій у 2019 році: Huawei P30 Pro проти Samsung Galaxy S10 проти Google Pixel 3 - Технології

Зміст

5 травня 2019 року


5 травня 2019 року

Розкриття фотографій у 2019 році: Huawei P30 Pro проти Samsung Galaxy S10 проти Google Pixel 3


Ця перша картина дає хороший огляд того, як ці камери обробляють сцену з різноманітними деталями та кольорами. У 10 Мп, 12 Мп та 12 МП відповідно та мінімальному рівні шуму в цій сцені всі три камери пропонують дуже схожий рівень деталізації. Жодна з них не представляє жодних серйозних проблем із післяобробкою, як-от перегортання або експозиція.


Найбільша різниця тут - насиченість кольору та баланс білого. У цей похмурий день Huawei P30 Pro набуває дещо тепліший відтінок з більш природними, приглушеними кольорами. Pixel 3 має більш нейтральний баланс білого, але покращує такі кольори, що хмари набувають синій відтінок. Приємно виглядає, але не зовсім вірно сцені. Samsung Galaxy S10 пропонує аналогічний баланс білого та невеликий приріст кольорів, найближчий до того, як сцена насправді виглядає.



Ролі зворотні в цьому другому оснащенні. Тут Huawei P30 Pro має кращу точність кольорів та балансу білого. Хоча воно і обмежує перекриття вікна. Galaxy S10 намагається зробити кольори занадто сильними, видаляючи тонкі світлі кольори та деталі з поштової скриньки та надмірно розфарбовуючи цегляну кладку. Тим часом Pixel 3 є темніше, ніж його суперники, зменшуючи поп тіні.


Цей приклад кімнатного квітки ще більше підкреслює цю тенденцію. P30 Pro помітніше піддається впливу, компенсуючи темність зліва, видуваючи світло праворуч. У підсумку виходить трохи пересвітлений предмет. Pixel 3 - полярна протилежність, занадто сильно затемнюючи квіти, намагаючись не відбивати світлі моменти. Galaxy S10 виграє в плані експозиції та кольорової яскравості. Квіти чудово піддаються впливу, а телефон-HDR-ефект телефону (який, здається, не вимикається незалежно від перемикання) ідеально врівноважує темні та світлі фони. Можна навіть побачити блакить неба.


Давайте на мить повернемо фокус кольорам. Знову P30 Pro тонко тепліше, ніж інші два. Мені дуже подобається зовнішній вигляд, але він не зовсім точний. Pixel 3 підсилює кольори, особливо жовтий, і занадто затьмарює темних. Він вискакує, але не дуже точний. Galaxy S10 знову працює в більш збалансованій кольоровій презентації.

Як і очікувалося, всі три ці камери дають чудові знімки при хорошому освітленні.

Це останнє загальне порівняння демонструє ширококутні об’єктиви Huawei P30 Pro та Samsung Galaxy S10. У Pixel 3 відсутня ця можливість зйомки. S10 має ширший об'єктив, щоб більше вміститись у сцену, і його кольори знову більше, ніж у P30. Однак P30 сприяє підвищенню важливості для створення більш текстурованого вигляду на траві та деревах. Обидва досить непогані, але страждають від недостатньої деталізації та розмитості по краях об'єктива.

Ширококутний Huawei P30 Pro Samsung Galaxy S10 ширококутний

Взагалі кажучи, Huawei P30 Pro створює більш теплий баланс білого і більш приглушені кольори. Апарат також надає перевагу трохи яскравішій експозиції, ніж його конкуренти. Pixel 3 майже навпаки, часто створює темніші зображення з набагато більшою насиченістю кольорів. Samsung Galaxy S10 знаходиться десь посеред, хоча зрідка збільшує кольори навіть більше, ніж Pixel 3.

Усі троє явно дуже здібні стрільці, але існують ключові відмінності між їх основними датчиками та алгоритмами обробки зображень.

Високий динамічний діапазон

Фотографія з високим динамічним діапазоном (HDR) - корисний інструмент для врівноваження експозиції в жорстких умовах зйомки. До них часто відносяться сцени з яскравим джерелом світла за об'єктом зйомки або слабкі сцени з одним джерелом світла. Хороший HDR покращує надмірне і неекспозиційне порівняння зі звичайними фотографіями.

Цей знімок нижче може не виглядати складним, оскільки всі результати напрочуд хороші. Але без включення HDR кактус переднього плану виглядає повністю чорним або вікно видувається.


Huawei P30 Pro забезпечує хороший всебічний вигляд HDR. Перенапруження фону зведено до мінімуму, а передній план освітлений достатньо, щоб забезпечити помітність всіх дрібних деталей. Galaxy S10 в цьому плані ще кращий, ще більше зменшуючи перенапруження в хмарах, зберігаючи рівновагу переднього плану.

Pixel 3 трохи відрізняється. Фон сильніше перекритий, ніж його конкуренти, і передній план трохи темніше. Однак телефон зробив кращу роботу, ніж інші два - покращивши деталі та освітлення між шипами кактуса та тілом. Колір рослинного горщика також більш виражений. Мабуть, найкращим способом описати це є те, що HDR Pixel 3 більш орієнтований на предмет, а інші два - на кадрі. На жаль, Pixel 3 займає більше часу, щоб зробити знімки HDR, ніж його конкуренти.

Продуктивність при низькому освітленні

Ефективність із низьким рівнем освітлення та HDR часто йдуть рука об руку, як це відбувається при зйомці при слабкому освітленні за допомогою Google Pixel 3. На телефон потрібно кілька секунд, щоб зібрати кілька експозицій та зшити їх для отримання більш яскравої та менш галасливої ​​картини. Хоча, як ви бачите на прикладі нижче, результат все ще досить шумний, трохи темний, а насиченість кольору набирається надто далеко.


Samsung Galaxy S10 дає аналогічний прохідний результат, але є чіткі проблеми. Зображення все ще трохи шумно, телефон намагається фокусуватись у темряві, а кольори трохи вимиваються. Очевидним переможцем у цьому прикладі є Huawei P30 Pro. Покращені можливості слабкого освітлення нового датчика SuperSpectrum дають результати з низьким рівнем шуму та пропонують добре збалансовані кольори та динамічний діапазон. Фокус також точковий, ймовірно, завдяки датчику часу польоту.

У цьому наступному прикладі ми вимикаємо світло і переходимо до різних опцій нічного режиму телефонів. Відверто кажучи, нічний режим Samsung Galaxy S10 не в тій же лізі, що і технологія Huawei та Google. Занадто шумно, і для того, щоб зосередитись, зарахували дуже багато спроб. Реалізація Samsung чудова в кращих умовах освітлення, але вона не справляється із надто темними середовищами, а також своїми конкурентами.

Можливості з низьким рівнем освітлення Galaxy S10 відрізняються від інших флагманів.


Google Pixel 3 виконує феноменальну роботу порівнянням, захоплюючи багато деталей та кольорів. Якщо є один недолік, то результат все ще занадто темний і галасливий у тіні. Крім того, баланс білого трохи занадто крутий.

Немає великої різниці між включенням і вимкненням нічного режиму в режимі P30 Pro, саме такий новий датчик хороший при наднизькому освітленні. Хоча його використання вловлює трохи більше світла і зменшує червоний відтінок до колірного балансу. Нічний режим Huawei знімає навіть більше світла, ніж Google, що призводить до дуже низького рівня шуму. Однак зйомка деталей не є ідеальною, а зображення - занадто жовтим. Ви можете виправити це в післяобробці для отримання чудового результату, але шкода Huawei не може цього отримати прямо з коробки.

Збільшення масштабу

Завдяки 5-кратному телескопічному об'єктиву, присвяченому масштабуванню, характеристики наголошують, що Huawei P30 Pro вийде на перше місце при будь-якому тесті на збільшення. Однак Samsung Galaxy S10 пропонує 2-кратний телеоб'єктив, і Google також пропонує свою власну технологію Super Res Zoom. Тож давайте з’ясуємо, який рівень гідної якості збільшення досягається на кожному апараті.

Наш перший приклад - це зображення тексту в книзі, зроблене в умовах так освітленого освітлення. У 2х разів технологія Huawei P30 Pro Hybrid Zoom робить текст досить добре, але дає дещо м'який результат. На відміну від цього алгоритм масштабування Pixel 3 набирає фільтр різкості, який вводить артефакти в край книги. Текст є розбірливим, але зображення не дуже. Samsung Galaxy S10 забезпечує найбільшу чіткість та чіткість у 2 рази. У темних районах чутно трохи шуму, але переможець перехилить руки.



Піксель 3 починає погіршуватися при 3-кратному масштабі. Баланс білого добре перемістився у червоні кольори у наведеному вище прикладі, а алгоритми деноазу та різкості створюють каламутний пофарбований вигляд. В цілому, захоплення деталей дуже погано навіть при сильному освітленні. Galaxy S10 і P30 Pro надзвичайно чудові і важко розрізнити. P30 Pro трохи випереджає деталі текстури, як це видно з дерева навколо вікна та гілок на даху. Це пов’язано з тим, що телефон витягує дані із своєї 5-кратної зумової камери та зшиває їх разом із гібридним зумом головного датчика.


Huawei P30 Pro витягується далеко в 5 разів, де починається камера перископа. Деталі, баланс білого та експозиція - все виняткове. Galaxy S10 тримає гаразд у 5X, хоча на цьому великому діапазоні ми чітко бачимо розмиття та відсутність деталей. Я навіть не думаю, що мені потрібно згадувати можливості Google Pixel 3 у 5 разів. Їх просто не існує.

Підсумовуючи, Galaxy S10 найкращий при збільшенні лише в 2 рази. Окрім 2x, Huawei P30 Pro - явний переможець, і він значно збільшується у міру збільшення коефіцієнта збільшення. Зазначу також, що 40-мегапіксельна камера P30 Pro має кращі результати, ніж 10-мегапіксельне збільшення в 2 рази. У такому режимі часто варто знімати, якщо ви збираєтеся обрізати.

Galaxy S10 пропонує гідний зум, але 5-кратна перископська камера Huaweis займає корону.

Боке розмиття (портретний режим)

Боке розмиття, або портретний режим, стало основною частиною досвіду фотографування смартфонів. Ці три апарати пропонують унікальні способи обчислити необхідну карту глибини та інформацію про край для додавання в програмне bokeh. Huawei P30 Pro пропонує спеціалізований датчик часу польоту (TOF), який фізично вимірює відстань за допомогою інфрачервоного світла. Тим часом Google покладається на комбінацію багаторазового зображення, виявлення об'єкта / обличчя та різкості для збору даних із звичайних фотографій.


З твердими предметами всі три камери роблять досить гідну роботу з виявлення країв. Якість розмиття також приємна для всіх телефонів. Хоча Google, можливо, надто сильний і драматичний, з дуже різким відсіченням між переднім планом та фоном. Це створює кілька суворих країв та декілька помилок уздовж краю дерев'яного столу та в задній частині черепа.

P30 Pro та Galaxy S10 роблять кращу роботу при поступовому змішуванні уваги та поза увагою, оскільки ми можемо побачити невелику кількість боке повзучості на передньому краї. Їх результати, безумовно, більш реалістичні. Однак, схоже, обидва стикаються з помилкою у верхній частині черепа.


Помилки виявлення країв більш виражені в цьому другому кадрі завдяки прозорому склу. Цей тип випуску зберігається і з волоссям на портретах. Зауважте, що Huawei P30 Pro розмиває передній план у лівій верхній частині лампочки. Аналогічно, Pixel 3 бореться біля верхівки цибулини, і ми також можемо побачити гострі краї по боках. Galaxy S10 відмінно справляється з лампою, але, здається, переплутав рамку фонового малюнка з переднім планом. На жаль, у всіх трьох камер є чіткі проблеми з виявленням, хоча для їх пошуку часто доводиться заглядати пікселі.

Незважаючи на гарний рівень виявлення Google, ви не можете повернутися назад і змінити фокусну точку або відрегулювати кількість розмиття, коли натискаєте на спуску. І Huawei, і Samsung це дозволяють, а також пропонують ряд додаткових ефектів. Боке Huawei - це найприємніше виглядати, оскільки його сила реально зростає на другий план. Датчик ToF P30 Pro також виявляє краї набагато послідовніше та на більшій відстані зйомки, ніж Pixel 3 та Galaxy S10.

Вирок

Зрозуміло, що всі ці три флагманські смартфони - дуже здібні стрільці. Я не маю жодних важливих проблем щодо якості зображення, що надається жодним із цих смартфонів, хоча кожен з них має свій чіткий набір плюсів і мінусів.

Google Pixel 3 спрямований на послідовність та простоту. Швидко вкажіть і знімайте, і вам гарантується пристойне, але не завжди відмінне зображення практично кожного разу майже в будь-якому середовищі зйомки. З налаштуваннями та перемикачами об'єктивів є мінімальна проблема, і якщо вам потрібен невеликий зум, боке або зйомка при слабкому освітленні, Pixel 3 може впоратися з цим. Компроміс - це відсутність гнучкості в порівнянні з конкурентами з кількома камерами.

Samsung Galaxy S10 є більш здатним щодо масштабування та ширококутних знімків, ніж Pixel 3, але все ще чітко пропонує оптимізовану для телефону функцію камери. Апарат також має, мабуть, найкращу реалізацію HDR з будь-якого телефону, яким я користувався дотепер. Насиченість кольором іноді може перестаратися, але це не погано, якщо призначенням зображення є соціальні медіа. Компроміс телефону полягає в тому, що низька освітленість S10 помітно відстає від кривої.

Виберіть Pixel 3 для послідовності, P30 Pro для гнучкості або S10 для чогось між ними.

Це залишає нас з Huawei P30 Pro - на сьогодні найбільш гнучким шутером з трьох. Він пропонує чудовий зум, слабке освітлення, ширококутний, боке і навіть варіант зйомки з високою роздільною здатністю, якого ми тут не торкалися. Що ще краще, завищена та важка післяобробка з минулорічного P20 Pro - це минуле. Єдиним недоліком є ​​те, що його баланс білого регулярно зміщується занадто теплим, і він може схилятися до перенапруження у добре освітлених сценах. Але це не проблема, якщо ви плануєте редагувати більшість своїх фотографій.

Підводячи підсумок, виберіть Google Pixel 3, якщо ви користуєтеся стійкою, простою камерою смартфона. Galaxy S10 відмінний, якщо ви хочете трохи більше гнучкості без перевантаження опцій. Нарешті, Huawei P30 Pro просто фантастичний, якщо ви є авантюристичним фотографом, який радий скласти ідеальний знімок та здійснити незвичайний обріз або коригування в пості.

amung придбає Joyent, американську компанію, яка надає хмарні послуги та інфраструктуру.Заснований у 2004 році та заснований у Сан-Франциско, Joyent відомий своїми продуктами «Платформа як послуг...

У той час як amung та LG роблять основні оголошення про товар у Лас-Вегасі під час CE 2019, обидві компанії оприлюднили деякі погані фінансові новини. amung та LG повідомляли, що інвестори повинні очі...

Ми Радимо Бачити