Огляд Huawei P20 Pro

Автор: John Stephens
Дата Створення: 21 Січень 2021
Дата Оновлення: 2 Липня 2024
Anonim
Обзор Huawei P20 Pro — ТОП-5 фишек
Відеоролик: Обзор Huawei P20 Pro — ТОП-5 фишек

Зміст


РейтингBattery8.8Display8.9Camera7.6Performance7.0Audio5.3

Оновлення квітня 2019 року: Цей огляд був спочатку опублікований наприкінці 2018 року. З того часу P30 Pro вийшов на сцену, запропонувавши безліч чудових оновлень того, що вже було винятковим пристроєм. Хоча P20 Pro все ще є чудовим вибором - особливо якщо ви отримаєте змогу зі знижкою - обов’язково ознайомтеся з нашим оглядом останніх P30 Pro!

40 Мп, перша у світі потрійна камера, 5-кратний гібридний зум, штучний інтелект у всіх відношеннях та найунікальніший колір будь-якого смартфона. Це лише деякі особливості, на які Huawei сподівається змусити вас перевірити його новий флагман Huawei P20 Pro.

Читайте далі: Huawei P20 Pro проти Samsung Galaxy S9 Plus: Усі функції камери, які ви могли б захотіти

Це не перший 40-мегапіксельний смартфон - Nokia мав 808 PureView та Lumia 1020 відповідно у 2012 та 2013 роках - але це перший раз, коли ми бачили такі номери на смартфоні Android. Минулого року флагман Huawei Mate 10 Pro увінчав найкращим смартфоном 2017 року, але чи Huawei P20 Pro підбирає там, де залишився його брат?


Зі стандартами, встановленими смартфонами, такими як Samsung Galaxy S9 Plus та Google Pixel 2 XL, Huawei має боротьбу на руках. Давайте дізнаємося, як вона складається в нашому повному огляді Huawei P20 Pro.

Ми з Кріс вже два тижні використовуємо Huawei P20 Pro з моменту оголошення телефону в Парижі. Програмне забезпечення все ще знаходиться в бета-версії, і ми використовуємо номер збірки 8.1.0.106 (SP9C432) з патчем безпеки 1 березня 2018 року. Зверху ви знайдете відеоогляд, де Кріс в основному фокусується на камері, тоді як у цьому письмовому огляді я розширював і інші області телефону. Хоча у нас також є Huawei P20, цей огляд зосереджений на флагманському Hauwei P20 Pro та містить посилання на частини досвіду P20, де це можливо.

Дизайн

Huawei P20 Pro позичає декілька дизайнерських підказок у iPhone X, з вертикальним розміщенням камери на задній панелі та вирізом на екрані. Він виділяється трьома камерами і унікальним сутінковим кольором, який пробуджує внутрішнє бажання єдинорога в реальному житті.


Незалежно від смаку, Huawei має для вас колір P20.

Існує чотири-п’ять кольорів залежно від обраної вами моделі, при цьому звичайний P20 виходить в шампанському золотистого кольору, який недоступний для Pro. Для P20 Pro Huawei пропонує чорний, величний синій півночі та рожеве золото. Колір сутінків пропонує новий вид градієнта кольорів - він насправді мерехтить на світлі. Версія з рожевим золотом також має градієнт, але його діапазон набагато приглушений. Незалежно від смаку, Huawei, ймовірно, має для вас колір P20.

Під екраном знаходиться датчик відбитків пальців Huawei, який плоский, широкий і дозволяє розблокувати телефон, коли він лежить обличчям на стіл. Я, як правило, є більшим прихильником датчиків відбитків пальців, встановлених ззаду завдяки Huawei, завдяки додатковій підтримці для виклику відтінку сповіщень, але сканер P20 Pro все ще швидкий і надійний і підтримує управління жестами для навігації.

Читайте далі: Нові та майбутні телефони Android

Клавіші живлення та гучності праворуч надають хороший відгук, а кнопка живлення має приємний колір акценту. Внизу розміщені динамік, мікрофон та порт USB Type-C. Роз'єму для навушників немає, але в комплекті йде адаптер. Я не є аудіофілом, тому зазвичай вибираю зручність у роботі над функцією, тому добре з аудіо Bluetooth. Це найпростіше рішення, і Huawei P20 Pro досить добре працює в цьому плані.


Спинка Huawei P20 Pro в сутінках приголомшлива. Це мій улюблений колір смартфона коли-небудь. Незважаючи на це, скло назад виглядає тендітним, і я тримав мою в офіційному корпусі кремнію з чорного каучуку з Huawei - приховуючи чудовий колір. У камери вгорі ліворуч є багато датчиків, хоча вони добре приховують їх. Лазер автофокусування прихований всередині чорного біта посередині основного модуля камери. Спалах також містить модуль кольорової температури. Це розумний дизайн від Huawei і надає вигляду того, що відбувається за допомогою магії, що відповідає тому, як AI починає грати в телефоні.

Huawei P20 Pro надає іншу мову дизайну для попередніх пристроїв серії P, що зовсім не обов'язково. Це виглядає приголомшливо, чудово відчуває себе в руці і допомагає телефону встановити власну ідентичність.

Дисплей

Huawei P20 Pro пропонує 6,1-дюймовий AMOLED-дисплей із досить незграбним співвідношенням сторін 18,7: 9. Ці додаткові 0,7 зумовлені виїмкою. Давайте вийдемо з цього способу: я користувався iPhone X місяцями, а через деякий час виїмка просто не має значення. Більше телефонів приймає дизайн висічок, і вам доведеться з часом звикнути. Якщо ви справді ненавидите його, ви також можете вимкнути його на P20 Pro, закруглюючи кути та вимикаючи зайві пікселі для більш стандартного вигляду.

У P20 Pro є чудова панель, яка пропонує яскраві чорні та глибокі кольори для всіх панелей AMOLED. Найбільше питання для мене - це резолюція. Як і у Mate 10 Pro, Huawei обрав панель Full HD +. Генеральний директор Huawei CBG Річард Ю говорив нам кілька разів, що компанія вибирає Full HD + over Quad HD + через проблеми з акумулятором, але, можливо, є й інша причина.

Зважаючи на те, як у Mate 10 Pro також був Full HD + дисплей, здається, Huawei зберігає кілька можливостей для свого розкішного флагмана. Крім кращого положення датчика відбитків пальців, Mate RS має панель Quad HD + AMOLED.

Ми помістили Huawei P20 Pro через його кроки в нашу тестувальну лабораторію, і він яскравий - дуже яскравий. Його верхня яскравість у 600 ніт під яскравими вогнями приносить Galaxy S9 на 26 відсотків, що досягає всього 475 ніт. Найдивовижніше, що РК-дисплей на P20 насправді на 23 відсотки яскравіший, ніж його аналог Pro, хоч і з більш крутим дисплеєм. Huawei P20 Pro досягає кольорової температури 7,212 кельвінів. P20 на 9 відсотків крутіший при 7 841 Кельвіні. Після тестування останніх флагманів Samsung, ми виявили, що дисплеї Huawei налаштовані приблизно на 200 Кб тепліше, ніж у Galaxy S9.

Samsung відомий тим, що має найкращі дисплеї, але панель AMOLED на P20 Pro є однією з найкращих на смартфоні. Приємно користуватися та відзначати всі потрібні ящики. Режим комфорту очей працює дуже добре. Незважаючи на те, що це лише Full HD + дисплей, це фантастично для всього, що ви кидаєте на нього. Як завжди, у налаштуваннях є безліч варіантів налаштування кольорів, якщо вам не подобається виглядати поза коробкою.

Продуктивність

P20 Pro укомплектований обладнанням, якого ми очікуємо від флагманського пристрою Huawei. Він працює на мікросхемі Kirin 970 HiSilicon і, як і в Mate 10 Pro, має багато функцій AI завдяки вбудованому NPU. Він підтримується 6 ГБ оперативної пам’яті та 128 ГБ пам’яті, а також Mali-G72 MP12, який добре справляється з більшістю завдань. Графічний процесор не в рівній формі з Adreno 630 в Snapdragon 845 на Galaxy S9, але він пройшов своє тестування в нашому тесті на огляд Huawei P20 Pro. Звичайний P20 знижує оперативну пам’ять до 4 Гб, що не має надто великого ефекту від продуктивності, принаймні відповідно до бальних показників.

P20 Pro перемагає найкращих флагманів 2017 року, включаючи Mate 10 Pro та OnePlus 5T, але Galaxy S9 дає результати з іншого світу. Значна частина цього, ймовірно, буде процесором Snapdragon 845, оскільки результати Galaxy S9 нарівні з нашим початковим тестуванням на останньому процесорі Qualcomm. Показники ефективності P20 Pro зараз чудові, але це, швидше за все, буде перевищуватися багато разів у найближчі місяці. З Snapdragon 845 буде запущено багато пристроїв, тому нам доведеться чекати, поки наступний пристрій Mate Huawei зможе побачити, наскільки хороші його показники в 2018 році.


Ці орієнтири показують, наскільки хороші показники Snapdragon 845. Як і наші початкові показники, Snapdragon 845 встановлює новий стандарт продуктивності AnTuTu. Kirin 970 всередині P20 Pro значно кращий, ніж той самий процесор у Mate 10 Pro (набрав 178466), але, покоління старше, Kirin 970 не може йти в ногу зі Snapdragon 845.


Ці два орієнтири показують, що хоча між показниками ефективності Snapdragon 845 і Kirin 970 існує розрив, це різниця менша, ніж це було в попередні роки. Зокрема, графічний процесор Mali G72 всередині Kirin 970 близький до продуктивності графічного процесора Adreno 630 Qualcomm, і це відображається на фактичному використанні обох пристроїв.

У щоденному використанні P20 Pro ніколи не пропускає ритму. Телефон швидкий, незалежно від того, що ви на нього кинете. 6 Гб оперативної пам’яті зазвичай призводить до приблизно 2,5 ГБ до 3,5 ГБ вільної ОЗУ в будь-який момент часу. Я ще не бачу заїкання телефону, навіть коли багато програм працює на задньому плані. Huawei стверджує, що AI дозволяє йому залишатися швидким протягом більш тривалого періоду порівняно з іншими флагманськими кораблями, але нам знадобиться довший час з P20 Pro, щоб підтвердити, чи це правда.

Обладнання

Porsche Design Mate RS… червоного кольору!

У P20 Pro немає пам’яті, що розширюється. Якщо 128 ГБ вам не вистачить, Huawei сподівається, що ви приїдете до Porsche Design Mate RS, який випускається у форматі 256 ГБ та 512 ГБ. P20 Pro має сертифікат IP67, який забезпечує стійкість до пилу та води до 1 метра протягом 30 хвилин. Звичайний P20 призначений лише для IP5X, тому він захищений від бризок, але не пропонує ніде майже однакового рівня міцності та захисту.

Немає роз'єму для навушників, який може бути переривкою угод для деяких користувачів, але особисто я не проти. У комплекті з телефоном поставляються навушники USB Type-C, які пропонують чіткий звук, але інакше не відрізняються. Також є адаптер USB Type-C до 3,5 мм, щоб ви могли використовувати наявні навушники. Якщо бездротові навушники більше ваші вподобання, як і я, є підтримка кодека LDAC Sony та аудіо високої роздільної здатності HWA 990 Kbps через Bluetooth 4.2.

Також є стереодинаміки з підтримкою Dolby Atmos. Ці динаміки досить хороші та забезпечують гучну гучність без зайвих спотворень. Я вважаю їх трохи голоснішими, ніж Galaxy S9, хоча силіконовий корпус Huawei трохи приглушує звук. Dolby Atmos є корисним доповненням і пропонує стереоподібний ефект під час відтворення аудіо.

Як і інші телефони Huawei, P20 Pro має аромат подвійної SIM-карти. Функціонал Dual-SIM не є новим для більшості моделей смартфонів, і навіть у Galaxy S9 + є додатковий варіант подвійної SIM-карти. На відміну від більшості інших, вам не потрібно отримати інший варіант P20 Pro, щоб отримати два слота для SIM-карти. Якщо у вас є дві SIM-картки, обидві можуть отримати доступ до 4G LTE, і ви можете налаштувати, яка використовується для передачі даних та дзвінків.

Як і попередні пристрої Huawei, P20 Pro дозволяє вимкнути екранні клавіші та використовувати жести на датчику відбитків пальців для навігації, якщо вам зручніше. Натискання датчика повертає екран назад. Якщо натиснути і утримувати, ви перейдете на головний екран.Горизонтальним проведенням пальця запускає останній огляд програм. Особисто мені це не подобається і я застряг за допомогою екранних клавіш.

Huawei створює резервну копію датчика відбитків пальців за допомогою функції розблокування обличчя. Він не настільки безпечний, як Face ID Face, тому його не можна використовувати для платежів та інших безпечних транзакцій, але це блискавично. Практично в будь-якому стані, включаючи чорний пігмент, він розблоковує ваш телефон так швидко, що ви навіть не бачите заблокований екран. Ми перевірили його в задній частині таксі, що рухається, у темній кімнаті, де мало світла, і щоденне користування, і це найкращий спосіб розблокувати ваш P20 Pro більшу частину часу, якщо припустити, що ви все в порядку з підвищеним ризиком безпеки. Однак, якщо прямі сонячні промені позаду вас, розблокування обличчя не працює - як ідентифікатор обличчя на iPhone X.

Акумулятор

P20 Pro має одну головну перевагу перед іншими флагманами 2018 року в рукаві - батареєю на 4000 мАг. Більшість флагманських пристроїв оснащені акумулятором від 3000 до 3,5000 мАч. P20 Pro має таку ж ємність акумулятора, що і Mate 10 Pro, яку ми увінчали найкращим смартфоном для автономної роботи минулого року. Приємно бачити, що компанія не відповідає нормам ємності акумулятора.

Великий акумулятор у поєднанні з роздільною здатністю Full HD + призводить до виняткового ресурсу акумулятора на Huawei P20 Pro.

Нірава

Час роботи акумулятора в P20 Pro не розчарує. Протягом майже двох тижнів роботи пристрою для нашого огляду Huawei P20 Pro акумулятор працював в середньому близько двох днів, час екрану - близько шести-семи годин. Під час мого польоту назад до Сан-Франциско з події запуску в Парижі я використав телефон як мій пристрій Kindle, і після понад 9 годин часу на екрані я доїхав до Сан-Франциско з залишеним 50-відсотковим акумулятором.

Наші номери тестування Huawei P20 Pro також розкривають подібну історію. В цілому P20 Pro пропонує кращий ресурс акумулятора, ніж будь-який інший прилад, який ми протестували, включаючи Mate 10 Pro. Наш тест перегляду Wi-Fi перетворює той самий набір веб-сторінок і розряджає акумулятор від 100 відсотків до 0 відсотків, при цьому дисплей встановлюється на яскравості 200 ніт. P20 Pro тривав 11 годин і 28 хвилин, що краще, ніж P20 за 10 годин 17 хвилин, але не так добре, як Mate 10 Pro, який триває 13 годин прямо.

У нашому тесті на відтворення відео - де ми записуємо 1080p відео при яскравості 200 ніт - P20 Pro тривав 12 годин і 21 хвилини, а звичайний P20 тривав 10 годин і 20 хвилин. P20 Pro виявився набагато кращим, ніж Mate 10 Pro та Galaxy S9 Plus тут, який тривав відповідно 10 годин 40 хвилин та 11 годин 16 хвилин. Цікаво, що минулорічний LG V30 також виявився чемпіоном, тривалістю 12 годин і 20 хвилин.

Телефони Samsung відомі тим, що пропонують безліч функцій, але час роботи акумулятора завжди викликав занепокоєння. P20 Pro пропонує на 11 відсотків більше середнього терміну служби акумулятора, ніж Galaxy S9 Plus, що насправді менше, ніж ми очікували, враховуючи 12-відсотковий дисплей з більшою батареєю та меншою роздільною здатністю. Huawei покращив час роботи батареї з оновленнями в минулому, однак - час її роботи від Mate 10 Pro значно покращився після першого оновлення, тому ми очікуємо, що батарея Huawei P20 Pro покращиться з віком.

Загалом, час роботи від акумулятора, мабуть, найкращий, який ми бачили від сьогоднішнього флагманського смартфона. Яке б завдання не було, акумулятор легко прослужить вам цілий день або два. Для багатьох користувачів це триватиме набагато довше. У наш час з Huawei P20 Pro, використання камери, здавалося, не надто впливало на акумулятор, оскільки ми три години знімали телефон у Парижі з дисплеєм на повній яскравості, а батарея лише 18 відсотків.

P20 Pro оснащений Huawei SuperCharge, який заряджає ваш телефон повною мірою всього за 90 хвилин. У P20 також є SuperCharge і він ще більш вражаючий, заряджається до кінця всього за 72 хвилини - швидше, ніж будь-який смартфон, який ми перевірили. За 30 хвилин P20 Pro стягується до 54 відсотків, а звичайний P20 - до 65 відсотків. За 60 хвилин вони стягують до 87 відсотків і 95 відсотків відповідно. Для порівняння, Galaxy S9 Plus і S9 займають 96 і 93 хвилини відповідно, незважаючи на те, що обидва батареї на 500 мАч менше, ніж їхні колеги P20.

Камера

Кажуть, великі цифри допомагають продавати телефони. Якщо це так, Huawei має багато цього, щоб спиратися на камеру P20 Pro. Є перша в світі потрійна камера, 40-мегапіксельний основний датчик, 3-кратний оптичний зум, 5-кратний гібридний зум, 4D передбачувальний фокус, 102 400 максимальних ISO, розмір пікселів 2 мкм, 4-в-1 гібридна система фокусування, 960 кадрів в секунду запису сповільненого руху, і більше. Камера також має нову стабілізацію AI з підтримкою AI (HIS), що дозволяє P20 Pro робити знімки тривалої експозиції без штатива.

Три камери поєднуються, роблячи неймовірне тріо, яке дає чудові знімки в будь-яких умовах.

Кожна камера служить різному призначенню. Основний датчик 40 МП фіксує насичений колір, 20 Мп вторинний монохромний датчик фіксує додаткові деталі, а третій 8 Мп телеоб'єктив використовується для збільшення та додаткової фокусної відстані. Вони створюють неймовірне тріо, яке створює чудові знімки в будь-яких умовах. Крис заглиблюється у склад камери у відео огляді, а Адам зібрав усі факти з потрійної камери Huawei в нашому покроковому описі нижче.

Основний датчик 40 Мп буде нічиєю для багатьох користувачів. Я пам'ятаю, як працював у роздрібній торгівлі, коли була запущена Nokia 1020. Я з перших вуст переконався, скільки клієнтів зайшли в магазин, попросивши телефон із 40-мегапіксельною камерою. Камера P20 Pro, швидше за все, матиме такий же ефект для Huawei, принаймні за межами США, де вона з’явиться на полицях магазинів, але без відключення ОС Windows Phone.

За замовчуванням камера знімає зображення в 10 Мп, саме там розміщується розмір пікселів розміром 2 мкм. Основна камера фактично має пікселі розміром 1 мкм, але за замовчуванням P20 використовує процес, званий пікселем для поєднання світлової інформації з чотирьох пікселів 1 мкм у більший супер піксель 2 мкм.

  • Дивіться фотографії повного дозволу


Ви можете знімати на 40 Мп, якщо хочете, але пам’ятайте, що менші пікселі розміром 1 мкм менш чутливі до світла, і ви не можете збільшувати масштаб зображення, тому вам потрібно буде робити зйомку лише з повною роздільною здатністю у добре освітлених умовах, коли масштабування не відбувається не потрібно. Використовуючи бінінг пікселів, а не просто розміщуючи 2 мкм пікселів в першу чергу, 40-мегапіксельна камера пропонує більшу універсальність. Як результат, ви можете робити багаті 40-мегапіксельні фотографії при чудовому освітленні та все ж отримувати відмінні показники низького освітлення, коли умови освітлення не такі хороші.

Монохромний об'єктив 20 Мп також має важливу роль у загальних знімках, оскільки він фіксує втричі більше світлової інформації, ніж сенсор RGB (оскільки він не має кольорових фільтрів). Результат - зображення з більш детальною деталлю, підвищеною чутливістю до світла та меншим рівнем шуму в тінях. P20 Pro поєднує дані обох датчиків для зйомки яскравих, яскраво забарвлених і чітко деталізованих знімків, незалежно від умов освітлення.

Третій об’єктив справді відрізняє P20 Pro від інших смартфонів. Він пропонує 3-кратний оптичний зум і фіксує приблизно дев'яту частину стандартного кадру (тому, якщо у вас сітка накладена, ви завжди будете знати, що отримаєте в 3x). У більш темних умовах менша діафрагма f / 2.4 призводить до меншої чутливості до світла, тому навіть коли ви збільшуєте масштаб, P20 Pro все ще використовує всі три камери. Просто накрийте телеоб'єктив 3-кратним збільшенням, щоб побачити його в дії. Також спостерігається помітне зміщення кольорів при перемиканні між 1x і 3-кратним збільшенням.

P20 Pro також пропонує перший у світі 5-кратний гібридний зум, який поєднує 3-кратний оптичний зум з додатковими деталями головного датчика для досягнення 5-кратного гібридного масштабу без втрат. Це фантастично. Від графіті на будівлях в Парижі до пляшок вина у винній стійці ресторану, гібридний зум - це дуже цікаво. Я провів багато моментів, переглядаючи зображення, і навіть коли пікселі визирали, результат є відмінним.


Багато компаній в минулому заявляли про втрату чи гібридний зум, але P20 Pro, здається, є одним із перших пристроїв, які фактично реалізують цю функцію. 5-кратні зображення природно не такі хороші, як це було б при 5-кратному оптичному збільшенні, але вони дуже схожі на рівень деталізації з 3-кратного. Як каже Кріс, приємно знати, що ви можете цифровим масштабуванням збільшити масштаб і зберегти якість зображення. P20 Pro дозволяє вам збільшувати зображення до 10 разів у цифровому форматі, але ми б не рекомендували проходити в 5 разів, якщо ви все ще хочете чіткі деталі.

Телефотооб'єктив - це єдиний, який офіційно постачається з OIS, але, здається, в iFixit терені показано OIS у всіх трьох об'єктивах. Незалежно від того, P20 Pro також використовує AIS у всьому світі. Він аналізує каркас і викопує невеликі частини країв, щоб все стабілізувати. 4D фокус також передбачає, куди рухається об'єкт, і тримає його у фокусі, тому у вас є гладкі загальні кадри із заблокованим фокусом. Щоб побачити, як AIS порівнює EIS з Pixel 2, перегляньте відео огляд вище.

Захоплено за допомогою тривалої експозиції з нічним режимом

AIS несе відповідальність за те, що Kris, і я думаю, є найбільшою родзинкою камери P20 Pro: нічний режим. Якщо ви намагалися вручну знімати зображення з довгим опроміненням при слабкому освітленні, ви будете знати, що отримане зображення зазвичай повне шуму та тремтіння зображення. AIS вирішує це, стабілізуючи зображення досить довго, щоб ви могли знімати довгу експозицію на чотири секунди вручну, яка чіткою та без розмитості. Додайте чудову чутливість при низькому освітленні та деталізацію всіх датчиків у поєднанні, а результати просто вражаючі.

На дисплеї P20 Pro всі ці зображення виглядають фантастично. І тільки коли ви починаєте заглядати в пікселі на комп’ютері, ви починаєте бачити, куди падає P20 Pro. Однак, як згадує Кріс у відео, це викликає важливе питання: що являє собою хорошу фотографію? Це той, хто створює найбільш реалістичні кольори, або той, який змушує їх попсувати найбільше? Це та, яка підтримує деталізацію за рахунок додаткового шуму, як-от Pixel 2, або той, який чудово виглядає на вашому телефоні, але схожий на малювання впритул?

Ваша відповідь визначатиме, чи P20 Pro - це камера для вас. Якщо ви хочете отримати реальні зображення з більш детальною деталлю під час збільшення, Pixel 2 - це краща камера для вас. Але якщо ви хочете, щоб зображення, які виглядають найкраще, перш ніж почати сканувати пікселі, такі, які будуть краще виглядати в соціальних мережах, то P20 Pro може бути для вас.

24-мегапіксельна камера P20 Pro на 24MP - це безумовно приклад того, що більше мегапікселів насправді не перетворюють на кращі фотографії. Мільйони пікселів не дуже добре, якщо зроблена фотографія м'яка. Навіть якщо вимкнено всі ефекти Huawei, селфі мають помітну гладкість, якої не повинно бути там. Можна зробити гарні знімки з передньою камерою P20 Pro при гарному освітленні, але зображення занадто м'які і штучні на мій смак. З такою світловідбиваючою задньою панеллю вам краще просто перевернути камеру і використовувати задню панель як дзеркало, щоб зробити ідеальний селфі!

Передня і задня камери мають портретний режим, але обидві трохи не потрапляють. У нашому тестуванні на огляд Huawei P20 Pro, боке з програмним забезпеченням не міг обробити дикі волосся Криса (як це не може більшість телефонів). У моїх тестових знімках це було трохи краще, але це не нарівні з Pixel 2. Однак задня камера також оснащена лише функціями, які пропонує Huawei, що я отримав багато радості від використання на P20 Pro та the Mate 10 Pro.

Просуньте повністю вліво в камері, і ви перейдете до режиму діафрагми, який називається режим широкої діафрагми на минулих пристроях Huawei. P20 Pro дозволяє знімати зображення за допомогою головного датчика, а також регулювати фокусну точку та розмір діафрагми як до, так і після зйомки. Це не нова функція - функція фокусування в реальному часі Galaxy S9 також робить це, але режим діафрагми P20 Pro дозволяє змінювати діафрагму з f / 0,95 на f / 16.

На відміну від Pixel 2 та інших пристроїв, які пропонують лише один тип портретів, P20 Pro залишає налаштування на вас. За замовчуванням встановлено значення f / 4, що дає натуральну кількість боке, як і інші пристрої. Якщо ви віддаєте перевагу більше боке, ви можете змінити його на f / 0,95. Якщо на фотографіях вам не подобається багато або будь-який боке, то варіант f / 16 призначений саме для вас.

Режим діафрагми добре працює для селфі, оскільки ви можете відрегулювати кількість боке в кадрі, а якщо вирізання все не так, видаліть якомога більше розмитості фону. Так само, якщо ви сфотографуєте чудову фотографію і вирішите, що хочете мати свій фокус в іншому місці, ви можете легко змінити її.

P20 Pro допомагає підрозділу нейронної обробки Kirin 970 (NPU), який допомагає у всіх його функціях AI. Ці особливості найбільш очевидні в камері. Поряд із AIS, який дозволяє робити чудові фотографії та відео, є також автоматичне розпізнавання сцени.

Розпізнавання сцени може бути хорошим, але ми з Крісом часом трапляємось на шляху до зйомки чудових знімків. Ознайомившись зі ставленням ШІ до фотографії, ви можете скористатись пропозиціями, які вам подобаються, і проігноруйте ті, яких вам немає. Це тому, що Huawei тепер дозволяє вам відмовити в автоматичних змінах розпізнавання сцени, коли вони з'являються, або ви можете повністю відключити допомогу AI.

Іноді ви стикаєтеся з боротьбою з ШІ, намагаючись зробити звичайний постріл, поки він постійно змінює налаштування на вас. Наприклад, в камері є виділені портретні та нічні режими, але AI автоматично перейде в портретний режим, коли він виявить людське обличчя в кадрі або запуститься в нічний режим у темряві. Звичайно, це може бути корисно, але якщо вам не подобається фальшивий боке або ви не перебуваєте після тривалого опромінення, це може бути прикро. Однією з нових сцен, визнаних у P20 Pro, є водоспади, однак телефон автоматично намагається зробити тривалу експозицію для цього мрійливого водного ефекту, але це не завжди найкращий спосіб зафіксувати його.


Як тільки ви зрозумієте, які сцени телефон добре налаштовує, результати можуть бути фантастичними. ШІ може автоматично виявляти їжу, собак та котів (з окремими режимами для кожного з цих домашніх тварин), і це може підвищити кольори для отримання більш яскравого зображення. Аналогічно, зелений режим дійсно робить траву з зображення, а режим блакитного неба робить навіть тугі небо виглядати приємніше. Це не найточніший вигляд, але він дивовижний у соціальних мережах, що, здається, є метою Huawei.

Особисто мені це сподобалось, коли він автоматично перейшов на портретний і нічний режим, але Крис виявив це неприємністю, оскільки для них вже є виділені режими. Мені також подобається, коли він переходить на зелені, харчові або собачі сцени. Результати зазвичай набагато кращі для соціальних медіа.


P20 Pro - перший смартфон з можливістю зйомки до 102 400 ISO. Це відчувається як число, яке є великим заради великого. Фото, зняте на цій ISO, зазвичай має достатню кількість зерна, щоб повністю зруйнувати зображення, тому, ймовірно, ви не можете вибрати нічого вище ISO 3,200 у режимі Pro.

Під час нашого брифінгу та прес-конференції Huawei зробив велику справу з приводу 4D передбачуваного відстеження P20 Pro, яке використовує AI для прогнозування, куди рухається тема, щоб зберегти фокус. У демонстрації Huawei він працював добре, і він здебільшого поставлявся в нашому тестуванні. Ми виявили, що автофокус намагається не замикатися на рухомому предметі, як квіти, що дмуть на вітрі, що ви можете побачити у відео огляді. Це не страшно, але це не так добре, як це було на сцені.


Ще одна велика функція AI-камери - це допомога в обрамленні, яка допомагає нефотографувати знімки з кращою композицією, надаючи їм різні поради на основі їх фотографій. Це, здається, зараз не працює. Здається, в налаштуваннях для нього не існує жодної опції, і ні Кріс, ні я не бачили, як вона з'являється самостійно. Це більше, ніж ймовірно, надійде в майбутньому оновлення. Ми звернулися до Huawei і оновимо, коли матимемо більше інформації.

Одне, що мені здається трохи дивним щодо камери P20 Pro, - це розташування HDR. На сьогоднішній день майже кожен смартфон пропонує автоматичну опцію HDR, але Huawei наполягає на тому, щоб цю опцію ховати подалі в меню режимів. Нічний режим може виконувати функції заміни HDR у певних знімках - наприклад, з високою контрастністю з яскравим джерелом світла - але він не працює весь час. Натомість вам потрібно відкрити режим HDR, і немає можливості зробити його автоматичним. Бажаємо, щоб Huawei змінив це.

Існує маса інших функцій, які ще мають стосуватися камери. Режим Ultra Snapshot запускає камеру за 0,3 секунди після вимкнення екрана. На жаль, він фіксує лише зображення 7 Мп у співвідношенні сторін 18: 9, і не можна змінити це в налаштуваннях. Оскільки зображення зроблено настільки швидко, також немає розпізнавання AI-сцени. На щастя, ви можете змінити функцію комбінації клавіш у меню налаштувань, що я і зробив. Камера достатньо швидка, як тільки ви її запускаєте, і я б краще контролював свої зображення, тому я змінив ярлик, щоб запустити камеру, не знімаючи зображення.

Зразки камер для перегляду Huawei P20 Pro:

Huawei P20 Pro також фіксує 960 кадрів в секунду уповільненої відеозйомки, як і інші останні флагмани. Користуватися цікавою функцією і порівняно легко виправити час - порівняно легко я спершу намагався, як це відбувається майже миттєво при натисканні кнопки зйомки - але це не так весело, як Galaxy S9 Plus. Флагман Samsung пропонує автоматичний режим уповільненого режиму, тому вам не потрібно ідеально спрацьовувати час затвора, що робить зйомку повільного відео набагато веселішим.

До того, як Huawei P20 Pro було оголошено, чутки мене схвилювали. З моменту запуску Nokia Lumia 1020 я та багато інших чекали на заміну. Тоді б я не став би Huawei компанією, яка б запропонувала його, але P20 Pro має камеру, яку ми всі чекали.

Huawei P20 Pro - це флагманська камера смартфона, якої ми всі чекали ... У ній є все обладнання, яке ви хочете захотіти у камеру, і робить приголомшливі фотографії.

Нірава

У ньому представлено все обладнання, яке ви могли б захотіти, і ви отримуєте інструменти для фотографії, які візуально приголомшливі. Особливості AI трохи перешкоджають, але як тільки ви навчитеся змушувати це працювати для вас, результати вражають. 5-кратний гібридний зум - це родзинка, але нічний режим змушує мене вийти та сфотографуватись лише для того, щоб побачити, що він виробляє.

Ви можете дати 40 людей одній сцені, і вони зроблять 40 різних знімків.

Huawei P20 Pro призначений для того, щоб робити фотографії, які ви хочете, хоч і орієнтуватися на соціальні медіа, обмінюватися та бути візуально привабливими на екрані смартфона, а не підірватися на комп’ютері. Універсальність камери відрізняє її від конкуренції, і жодна дві фотографії P20 Pro не однакові. Дійсно, провівши навчання в різних режимах, ви могли б дати 40 людей одній сцені, і вони зробили 40 різних знімків.

В цьому і полягає проблема. Хоча телефони, такі як Galaxy S9 та iPhone X розроблені таким чином, що не мають кривої навчання, у камери Huawei P20 Pro є одна. Якщо ви не готові вкладати час, щоб по-справжньому зрозуміти це, це не камера для вас. Якщо ви готові навчитися ним користуватися, результати говорять самі за себе.

Читайте далі: Вдень з потрійною камерою Huawei P20 Pro

Програмне забезпечення

Huawei P20 Pro працює на Android 8.1 з інтерфейсом Huawei EMUI 8.1. Інтерфейс Huawei пройшов довгий час з часів P6, але він залишається поляризаційним - ви або любите його, або ненавидите. Особисто для мене EMUI такий же функціональний, як і будь-який інший інтерфейс для мене. Він має деякі химерності, але це нарівні з будь-якою іншою шкірою OEM.

EMUI 8.1 пропонує таку ж упаковану функцію, встановлену з EMUI 8 для Mate 10 Pro, з кількома невеликими доповненнями. Як і в Mate 10 Pro, режим ПК працює тільки з кабелем USB Type-C до HDMI і працює досить добре. Я ще не відчував потреби використовувати ваш смартфон як ПК, і мої постійні подорожі змушують мене стати типом споживача Huawei. Це означає, що якщо ви хочете просте рішення використовувати свій смартфон як ПК, режим робочого столу P20 Pro робить свою справу.

Як не дивно, найбільша нова функція програмного забезпечення Huawei P20 Pro - це можливість "вимкнути" виїмку. Ми торкалися цього вище, але це примітна функція, яка, сподіваємося, стосується інших Android-смартфонів.

Розблокування обличчя Huawei - це функціональна функція для Huawei P20 Pro, яка підтверджує, що принаймні для розблокування вашого смартфона вам не потрібно багато додаткового обладнання для чудового досвіду.

У рамках EMUI 8.1 Huawei також додав ще шість автоматично виявлених сцен у камері, включаючи феєрверки, собак, котів та водоспад. Це також додало трюків NPU до альбому. Ми насправді не змогли перевірити це, але Huawei каже, що він використовує AI, щоб надати кожній фотографії естетичну оцінку, виходячи з того, наскільки це приємно, і відображає більші ескізи фотографій з найвищими оцінками - все, щоб зробити вашу галерею більш привабливою .

Hauwei P20 Pro також бачить запуск двигуна Huawei AI (HiAI) - відкритої основи для розробників для використання можливостей AI NPU. У Китаї компанія співпрацює з партнерами, щоб додати в камеру вдосконалення, як функцію розпізнавання зору, схожу на Bixby Vision, автоматичні фільтри для фотографій та голосовий асистент. Не планується виводити ці функції в інші країни, але двигун відкритий для розробників у всьому світі.

Поляризуючи, хоча воно є, EMUI пропонує безліч варіантів налаштування, як тільки ви зануритесь у функції. Ви можете додавати параметри до навігації, використовувати тони керування жестами та стискати ярлики, вибирати спосіб переміщення телефону (за допомогою жестів або екранних клавіш за замовчуванням), налаштовувати рядок стану тощо. Мені подобається можливість відображення швидкості мережі. Це виявляється корисним при спробах усунути мої дані під час роумінгу. Також є параметр відображення, що постійно вмикається, налаштований у налаштуваннях безпеки.

Якщо ви використовували пристрій Samsung Galaxy протягом останніх кількох років, ви, мабуть, відчули подібне відчуття. Samsung Experience - раніше відомий як TouchWiz - спочатку поляризувався, але, продаючи сотні мільйонів пристроїв, він став опорою. EMUI дещо схожий. Особисто у мене немає проблем з цим, але, швидше за все, ви вже знаєте, скільки коштує вимикач угод EMUI.

Технічні характеристики

Галерея

Огляд Huawei P20 Pro: Вбивця Galaxy S9!

Huawei P20 Pro - наймасштабніший смартфон компанії на сьогоднішній день, який поєднує в собі флагманські функції з неймовірною камерою. Такий номер, як 40 Мп, повинен зацікавити людей, і телефон реалізує свої рахунки як фотографічний шедевр, хоча це потребує звикання, як і будь-який хороший DSLR.

Найбільшим Android-конкурентом Hauwei P20 Pro є Samsung Galaxy S9 Plus, і який ви повинні придбати, залежить в основному від ваших уподобань. Якщо ви хочете, щоб телефон міг робити чудові фотографії, не надто навчаючись, Galaxy S9 Plus - це шлях. Якщо ви хочете, щоб телефон робив чудові фотографії в будь-яких умовах, і ви готові вкласти трохи часу на вивчення багатьох налаштувань та параметрів, Huawei P20 Pro для вас.

P20 Pro - найкращий смартфон Huawei, який коли-небудь робив, і є одним з найкращих пристроїв зараз. У нього піднесена камера, видатний ресурс акумулятора, колір на відміну від будь-якого іншого, і забезпечує флагманський досвід, перевершений жодним.

Нірава

Обидва пристрої є передовими наскрізь, але вони відчувають себе дуже різними. Я давно прихильник флагманів Samsung, але компанія створила чудові пристрої протягом багатьох поколінь - S9 Plus - це лише останнє. Він має кілька примітних особливостей, але в основному більше однакових. P20 Pro - найкращий смартфон Huawei, який коли-небудь робив, і є одним з найкращих пристроїв зараз. У нього піднесена камера, видатний ресурс акумулятора, колір на відміну від будь-якого іншого. Коротше кажучи, він пропонує флагманський досвід, перевершений жодним.

Huawei P20 Pro доступний на Amazon у чорному, півночі блакитному та сутінковому кольорах за цінами, які починаються від $ 635.

Які ваші думки, прочитавши наш огляд Huawei P20 Pro? Чи є для вас велика справа перша потрійна камера з основним датчиком 40 Мп? А як щодо унікального кольору чи відмінного ресурсу акумулятора? Повідомте нас у коментарях нижче!

Вперше amung випустила не один, а два телефони Galaxy Note одночасно - Galaxy Note 10 та Galaxy Note 10 Plu. Ви можете подумати, що абсолютно нова модель «Плюс» - це лише більша версія остан...

З виходом будь-якого нового телефону, природно дивуватися, як він порівнюється зі своїм попередником. Компанія amung тільки що зняла останні новини до своєї похвальної серії Galaxy Note. Чи достатньо ...

Наш Вибір