Як користуватися Android Studio та файлами, які складають ваш додаток

Автор: Peter Berry
Дата Створення: 19 Lang L: none (month-012) 2021
Дата Оновлення: 1 Липня 2024
Anonim
Лучший автокликер на андроид 2020!!!как скачать автокликер?Как настроить auto clicker autoclicker
Відеоролик: Лучший автокликер на андроид 2020!!!как скачать автокликер?Как настроить auto clicker autoclicker

Зміст


Не хвилюйтеся, це матиме сенс, як тільки ви потрапите в нього. З невеликим керівництвом ви будете професіоналом в найкоротші терміни. Тож відкрийте IDE і розпочнемо екскурсію.

Як користуватися інтерфейсом Android Studio

Якщо ви збираєтеся навчитися користуватися Android Studio, вам потрібно зрозуміти, що все робить. Існує маса вікон, піктограм та параметрів меню, які можуть бути трохи схожими на сенсорне перевантаження.

Хороша новина - вам не потрібно знати, що все ще робиться, і найпростіший спосіб навчитися - це вивчити кожну кнопку та варіант, коли ви стикаєтесь.

Почнемо з абсолютних основ. Вихідний код знаходиться праворуч у найбільшому вікні. Який би файл ви не вибрали, буде показано тут. Трохи над вікном є вкладка, яка, ймовірно, скаже MainActivity.java. Це означає, що ви переглядаєте та редагуєте файл MainActivity.java файл, який завантажується за замовчуванням під час роботи програми, якщо ви не вибрали інше ім’я на самому початку. Вище це маршрут файлу:


Назва програми> Програма> Src> Головна> Java> Ім'я пакета> Ім'я програми> MainActivity

У вас може бути відкрито більше одного файлу одночасно і перемикатися між ними, натискаючи вкладки вгорі. Напевно, у вас вже відкриті два файли: activity_main.xml і MainActivity.java. Спробуйте переключитися між ними, якщо ви цього хочете.

Зліва - ієрархія. Це ваша структура проекту. По суті, він працює як програма для перевірки файлів, щоб показати вам усі файли, що беруть участь у вашому проекті. Якщо ви виберете іншу діяльність, клас чи файл макета, він відкриється у великому вікні праворуч.

Нарешті, внизу у вас з'явиться ще одне вікно, де ви можете побачити s, термінал, Android Monitor та інше. Наразі вікно може бути мінімізоване, але якщо натиснути будь-який із цих нижчих варіантів, воно з’явиться.

Це ваша структура проекту і, в основному, діє як програма для пошуку файлів, щоб показати вам усі файли, які беруть участь у вашому проекті.


У цьому вікні ви будете використовувати для налагодження програми (тестування).

Звичайно, у верхній частині ви також маєте своє меню. Тут є набагато більше, ніж зараз потрібно турбуватися. Наразі ви просто хочете час від часу зберігати додаток у меню файлів, а для тестування програми скористайтеся клавішею "Запустити". Надалі ви будете використовувати інші меню, наприклад Інструменти, для більш складних завдань, таких як створення віртуальних пристроїв або оновлення SDK.

Файли та структура проекту

Що мене найбільше збило з пантелику, коли я почав вивчати користування Android Studio, - це різноманітність різних файлів, що складаються з однієї програми. Якщо у вас є фони інших програм програмування, ви можете використати для створення одного файлу, а потім натиснути кнопку «Виконати», щоб перевірити його. Тут ми маємо нашу діяльність, файли компонування, файли ресурсів, маніфест та Gradle. Це все трохи заплутано.

Якщо ми розбиваємо це, це не повинно бути настільки страшним.

MainActivity.java забезпечує основну частину коду для початку (як уже згадувалося, у вас була можливість змінити це під час створення нового проекту додатків). Це код для першого заняття: перший екран вашої програми. Він обробляє логіку натискання кнопок і саме там ви напишете код для обробки конкретних функцій, наприклад, якщо ви хочете, щоб телефон вібрував.

Зазвичай це вже буде відкрито при запуску нового проекту. В іншому випадку ви знайдете його в лівому вікні, перейшовши сюди:

додаток> Java> назва пакета> MainActivity.java

Знання, як знайти та відкрити такі файли, має вирішальне значення для розуміння Android Studio.

Друга важлива частина програми - це activity_main.xml файл. Це файл макета, тобто він буде обробляти дизайн та зовнішній вигляд вашої програми. Тут ми додамо, наприклад, кнопки. Ви знайдете його під:

app> res> layout> activity_main.xml

Якщо у вас є інший погляд MainActivity.java, ви помітите рядок, який говорить про це:

setContentView (R.layout.activity_main);

Це говорить нам, що зовнішній вигляд для цієї діяльності знаходиться в ресурси> макет і називається activity_main. Ми могли б змінити це на будь-який інший XML-файл, якби побажали. Так activity_main.xml обробляє зовнішній вигляд нашого додатка та MainActivity.Java забезпечує логіку. Два файли поєднуються для формування нашої діяльності. Щоб робити додаткові дії (екрани), зазвичай ми хотіли б додаткові з них.

Редагуючи XML-файли, ви помітите, що вони відформатовані інакше від файлів Java:

Зверніть увагу на вкладки внизу, що дозволяють перемикатися між поданням Дизайн та Текст. Це дозволяє перетягувати подання (елементи, такі як кнопки та текстові поля), куди ви хочете їх розмістити. Навчання використання дизайну дизайну Android Studio дозволить заощадити багато часу на введення XML.

Читайте далі: Навчіться використовувати фрагменти в розробці додатків для Android

Більше корисних файлів

Також в рез каталог - це папка, що називається креслярський. Тут ви розмістите будь-які зображення, на які ви хочете посилатися згодом. У "Значеннях" є ще кілька файлів xml:

  • кольори.xml
  • strings.xml
  • styles.xml

Вони зберігають значення для ваших кольорів та тексту, серед яких буде заповнено ваші програми. Ви можете посилатися на них з будь-якої іншої програми. Папка mipmap - це місце, де ви помістите піктограму для свого зображення. Зауважте, що файли ресурсів не можуть містити пробіли чи великі літери, тому вони використовують підкреслення замість регістру верблюда (де великі літери починаються з кожного слова).

Це ще один важливий файл:

додаток> маніфести> AndroidManifest.xml

Тут міститься важлива інформація про ваш додаток. Тут ви можете змінити речі, наприклад, назву програми, версію Android, на яку потрібно націлити, та дозволи, які вона потребуватиме.

Нарешті, Gradle - це система автоматизації побудови. Це індексує всі файли у вашій програмі та створює остаточний APK, коли ви готові запустити або поширити свій додаток. Тут ви також додасте "залежності", що означає, що ви можете використовувати бібліотеки з додатковими функціональними можливостями для вашого коду. Ви можете просто залишити Gradle, щоб зробити свою справу 90 відсотків часу. Якщо ви знайдете нотатки, які говорять про такі речі, як "Gradle build закінчено", тепер ви знаєте, що це означає.

Раз у раз Gradle може трохи заплутатися і не зможе оновити всі файли у вашій програмі. Якщо ваша програма відмовляється запускатись, коли це дійсно належить, спробуйте вибрати це вирішить проблему:

Збірка> Очистити проект

В іншому випадку ви можете ігнорувати Gradle, поки не захочете займатися фантастичними речами з бібліотеками або миттєвими програмами. Цей матеріал не з’явиться набагато пізніше у вашій дорозі як розробник.

Підсумок

Поки є багато Більше функцій та опцій під капотом, це основне введення повинно розповісти вам про все, що потрібно знати на даний момент, щоб використовувати Android Studio для легких проектів. Розуміння структури вашого додатка та знання того, що всі файли роблять, запобігають великій плутанині. Вперед, усі наші навчальні посібники повинні мати набагато більше сенсу.

Початок роботи з VPN Unlimited подібний до інших VPN - досить простий. Все, що вам потрібно зробити - це зареєструватися з електронною адресою та паролем. Потім підтвердження електронною поштою надсил...

Користувачі, які користуються технологією, вже давно перебувають у вітрині VPN. Навіть якщо вся ваша поведінка в Інтернеті підвищується, завжди добре мати додатковий рівень захисту між собою та неслух...

Детальніше