Історія ОС Android: її назва, походження та багато іншого

Автор: Peter Berry
Дата Створення: 15 Lang L: none (month-012) 2021
Дата Оновлення: 1 Липня 2024
Anonim
История Османской империи 3. Фатих
Відеоролик: История Османской империи 3. Фатих

Зміст


Іноді здається, що ми постійно працювали на мобільних ОС Google на своїх пристроях Android. Однак минуло 10 років, як перший офіційний телефон Android дебютував для покупців у магазинах. Рішення Google зробити ОС Android з відкритим кодом дозволило їй набути великої популярності серед сторонніх виробників телефонів.

Лише через кілька років після запуску Android 1.0 смартфони, на яких встановлена ​​ОС, були скрізь. Зараз він став найпопулярнішою мобільною ОС у світі, перемігши багатьох своїх конкурентів, таких як Symbian, BlackBerry, Palm OS, webOS та Windows Phone. Apple iOS є єдиною платформою, яка досі залишається серйозним конкурентом Android, і ця ситуація, схоже, не зміниться незабаром.

Заснування Android

У жовтні 2003 року, задовго до того, як термін «смартфон» використовувався більшістю населення, а за кілька років до того, як Apple оголосила про свій перший iPhone та iOS, компанія Android Inc була заснована в Пало-Альто, штат Каліфорнія. Четверо його засновників - Річ Майнер, Нік Сірс, Кріс Уайт та Енді Рубін. На момент свого публічного заснування Рубін цитував, що Android Inc збирається розробити "розумніші мобільні пристрої, які більш усвідомлюють місцезнаходження та переваги власника".


Хоча це звучить як основний опис смартфона, у виступі 2013 року в Токіо Рубін виявив, що Android OS спочатку призначений для вдосконалення операційних систем цифрових камер, про що повідомляє PC World. У 2004 році компанія зробила рекламні майданчики для інвесторів, в яких було показано, як Android, встановлений на камеру, бездротово підключатиметься до ПК. Потім цей ПК підключиться до "Центру обробки даних Android", де власники камер могли зберігати свої фотографії в Інтернеті на хмарному сервері.

Очевидно, спочатку команда Android не замислювалася над створенням ОС, яка б була серцем повноцінної системи мобільних обчислень. Але навіть тоді ринок автономних цифрових камер скорочувався, і через кілька місяців Android Inc вирішила переключити передачі на використання ОС в межах мобільних телефонів. Як зазначив Рубін у 2013 році, «Точно та ж платформа, та сама операційна система, яку ми побудували для камер, яка стала Android для мобільних телефонів».


У 2005 році наступна велика глава історії Android була зроблена, коли оригінальну компанію придбав Google. Рубін та інші члени-засновники продовжували розробляти ОС під своїми новими власниками. Було прийнято рішення використовувати Linux як основу для ОС Android, і це також означало, що сам Android можна пропонувати стороннім виробникам мобільних телефонів безкоштовно. Google та команда Android відчули, що компанія може заробляти гроші, пропонуючи інші послуги, що використовують ОС, включаючи додатки.

Рубін залишався в Google на посаді керівника команди Android до 2013 року, коли Google оголосив, що покине цей підрозділ. В кінці 2014 року Рубін повністю покинув Google і запустив стартап-бізнес-інкубатор. На початку 2017 року Рубін офіційно оголосив про своє повернення до індустрії смартфонів, оголосивши свою компанію про Android на базі ОС Essential.

Підготовка до запуску Android 1.0

У 2007 році Apple запустила перший iPhone та запровадила нову еру в мобільних обчисленнях. У той час Google ще таємно працював над Android, але в листопаді того ж року компанія повільно почала розкривати свої плани боротьби з Apple та іншими мобільними платформами. Він використовував формування так званого альянсу Open Handset Alliance, який включав виробників телефонів, таких як HTC та Motorola, виробників чіпів, таких як Qualcomm і Texas Instruments, та операторів, включаючи T-Mobile.

Тоді голова та генеральний директор Google Ерік Шмідт цитував: "Сьогоднішнє повідомлення є більш амбітним, ніж будь-який сингл" Google Phone ", про який преса спекулювала останні кілька тижнів. Наше бачення полягає в тому, що потужна платформа, яку ми розкриваємо, буде живити тисячі різних моделей телефонів ».

Як повідомляється, Google отримала щонайменше дві альфа-версії Android, випущених внутрішньо, перш ніж компанія запустила публічну бета-версію версії 1.0 для розробників 5 листопада 2007 року, приблизно в той же час, коли вона оголосила Альянс відкритих телефонів. Він також розробив власну внутрішню довідкову службу під кодовою назвою "Рано", яка ніколи не була оприлюднена для публіки.Через декілька років розробник Стівен Тростон-Сміт взяв на руки один з цих раннього довідкового телефону та розмістив зображення та власні враження від "Рано". Як ви бачите, загальний вигляд цього телефону більше нагадував телефони BlackBerry, ніж iPhone , в той час, коли багато людей скептично ставились до пристроїв "лише сенсорного екрану".

У вересні 2008 року було оголошено перший смартфон Android, T-Mobile G1, також відомий як HTC Dream в інших куточках світу. Він надійшов у продаж у США того ж жовтня. Телефон із спливаючим 3,2-дюймовим сенсорним екраном у поєднанні з фізичною клавіатурою QWERTY не був саме дивовижним дизайном. Дійсно, телефон отримав погані відгуки від технологічних ЗМІ. Пристрій навіть не мав стандартного 3,5-мм роз'єму для навушників, що, на відміну від сьогоднішнього дня, було майже фактичною функцією телефону серед конкуренції Android.

Однак ОС Android 1.0 всередині вже мала торговельні марки бізнес-плану Google для ОС. Він інтегрував ряд інших продуктів та послуг компанії, включаючи Карти Google, YouTube та браузер HTML (до Chrome), який, звичайно, використовував пошукові служби Google. У ньому також була перша версія Android Market, магазин додатків, який Google з гордістю заявив, матиме "десятки унікальних, перших у своєму роді програм Android". Усі ці функції зараз звучать досить примітивно, але це було лише початком зростання Android на ринку мобільних пристроїв.

Що з тими солодкими кодовими назвами?

Хоча в більшості Android-версій є кодові назви цукерок або десертів, перша версія ОС (1.0), яка була опублікована в вересні 2008 року, взагалі не мала кодового імені, ні внутрішньо, ні публічно, відповідно до того, що інженер Android Жан -Баптист Кверу сказав Android Police у 2012 році. Android 1.1, випущений у лютому 2009 року, не мав публічного кодового імені. Однак, як повідомляється, вона використовувала внутрішню назву "Petit four", поки вона розроблялася в Google. Назва посилається на французький десерт.

Лише після запуску Android 1.5, лише через кілька місяців у квітні 2009 року, версія ОС отримала своє перше публічне кодове найменування: "Кекс". Заслуга за назву версій Android після солодких цукерок та десертів традиційно перейшла до своєї керівник проекту в Google Райан Гібсон, але його конкретні причини використання такого імені залишаються невідомими. Коли Google випустила Android 4.4 KitKat, вона запропонувала «офіційну» заяву щодо їх різних кодових назв для версій ОС, кажучи: «Оскільки ці пристрої роблять наше життя таким солодким, кожна версія Android називається десертом».

Логотип Android

Наразі знайомий логотип для ОС Android, схожий на поєднання робота та зеленого клопа, створила Ірина Блок, поки вона працювала в Google. У чаті з Нью-Йорк Таймс у 2013 році Блок заявив, що єдиною директивою, яку дала її дизайнерська команда від Google, було зробити логотип схожим на робота. Вона стверджує, що остаточний дизайн був натхнен частково переглянувши знайомі логотипи туалету, що представляють "Чоловіки" та "Жінки".

Одне, що вирішили зробити Блок та Google, - це зробити роботом Android сам проект з відкритим кодом. Майже кожна інша величезна компанія захищала б такий логотип чи талісман від того, щоб його переробляли та не використовували інші. Однак робот Android тепер модифікували та використовували багато людей, все тому, що Google допускає такі зміни згідно з ліцензією Creative Commons 3.0 Attribution.

Навіщо використовувати статуї для символізації нових версій Android?

Як ми говорили раніше, Cupcake була першою версією Android з кодовим назвою "смачне частування". Коли Google нарешті щорічно розкриває його кодове ім'я, він також розміщує нову статую з цим кодовим ім'ям на галявині перед будівлею Центру відвідувачів компанії в Маунтін-В'ю, Каліфорнія.

У 2015 році на YouTube-каналі Nat і Friends з'ясувалося, що невелика команда мистецтв у Нью-Джерсі створила першу статую Android, на якій зображений головний талісман, разом із усіма іншими статуями, які представляють різні версії Android від Cupcake до поточної версії, Oreo. Самі статуї виготовлені з пінопласту, а потім ліпляться, наносяться тверді пластикові покриття, а потім розписуються перед тим, як вони будуть відправлені в 3 тисячі миль до Каліфорнії для їх офіційного відкриття.

Android 1.5 кекс

Перше офіційне загальнодоступне кодове ім’я для Android не з’явилося до випуску версії 1.5 Cupcake у квітні 2009 року. Це додало чимало нових функцій та вдосконалень порівняно з першими двома публічними версіями, включаючи речі, які ми зараз сприймаємо як належне, наприклад можливість завантажувати відео на YouTube, спосіб автоматичного повернення екрана телефону до потрібних позицій та підтримка сторонніх клавіатур.

Деякі телефони, які були випущені з Cupcake, встановленими з коробки, включали перший телефон Samsung Galaxy разом із HTC Hero.

Android 1.6 пончик

Google швидко запустив Android 1.6 Donut у вересні 2009 року. Нові функції включали підтримку операторів, які використовували мережі на базі CDMA. Це дозволило продавати телефони Android всіма операторами по всьому світу.

Інші функції включали введення вікна швидкого пошуку та швидкого перемикання між камерою, відеокамерою та галереєю для впорядкування досвіду зйомки медіа. Donut також представив віджет Power Control для керування Wi-Fi, Bluetooth, GPS тощо.

Один із телефонів, що продавались із встановленим пончиком, - злощасна Dell Streak, яка мала величезний (на той час) 5-дюймовий екран, і в той час на нашому власному сайті описувалася як "смартфон / планшет". У наші дні 5-дюймовий дисплей вважається середнім розміром для смартфона.

Еклер Android 2.0-2.1

У жовтні 2009 року, приблизно через рік після запуску Android 1.0, Google випустила версію 2.0 ОС, з офіційною кодовою назвою Eclair. Ця версія першою додала підтримку в текстовому мовленні, а також представила живі шпалери, підтримку декількох облікових записів та навігацію в Картах Google, серед багатьох інших нових функцій та вдосконалень.

Motorola Droid був першим телефоном, який включав Android 2.0 поза коробкою. Телефон був також першим телефоном на базі Android, який продав Verizon Wireless. Хоча Google міг безпечно використовувати Android як назву для своєї ОС, термін "Droid" в той час був торговою маркою Lucasfilm стосовно посилань на роботів Зоряні війни франшиза. Motorola повинна була отримати дозвіл і заплатити трохи грошей Lucasfilm, щоб використовувати Droid як назву свого телефону. Motorola продовжувала використовувати бренд Droid для багатьох своїх телефонів ще в 2016 році.

Android 2.2 Froyo

Android 2.2 Froyo (скорочено «заморожений йогурт»), офіційно запущений у травні 2010 року. Смартфони із встановленим Froyo можуть скористатися декількома новими функціями, серед яких функції Wi-Fi для мобільних точок доступу, натискання сповіщень через Android Cloud до служби обміну повідомленнями пристроїв (C2DM), підтримка флеш-систем тощо.

Перший смартфон, який надавав бренд Nexus від Google, Nexus One, запустив Android 2.1 поза коробкою раніше в 2010 році, але швидко отримав оновлення в ефірі Froyo пізніше того ж року. Це ознаменувало новий підхід для Google, коли компанія працювала ближче, ніж будь-коли раніше, з виробником апаратних засобів HTC для демонстрації чистого Android.

Пряники Android 2.3

Android 2.3 Пряник, запущений у вересні 2010 року, в даний час є найстарішою версією ОС, яку Google все ще перераховує на своїй щомісячній сторінці оновлення версії платформи. Станом на 13 вересня 2017 року, Google зазначив, що лише 0,6 відсотка всіх Android-пристроїв наразі використовують деяку версію пряників.

ОС отримала оновлення користувальницького інтерфейсу під Gingerbread. Він додав підтримку використання функцій зв'язку (NFC) для польового зв'язку для смартфонів, які мали необхідне обладнання. Першим телефоном, який додав як Пряники, так і NFC, був Nexus S, який спільно розробили Google та Samsung. Пряники також заклали основу для selfie, додавши підтримку декількох камер та підтримку відеочатів у Google Talk.

Сота Android 3.0

Ця версія ОС - це, мабуть, дивна купка. Сота була випущена Google для встановлення лише на планшети та інші мобільні пристрої з більшими дисплеями, ніж у сучасних смартфонів. Він був вперше представлений у лютому 2011 року разом із першим планшетом Motorola Xoom і включав такі функції, як перероблений інтерфейс користувача спеціально для великих екранів, а також панель сповіщень, розміщена в нижній частині дисплея планшета.

Ідея полягала в тому, що Honeycomb запропонує конкретні функції, якими не вдасться впоратися з меншими дисплеями, знайденими на той час смартфонами. Це також було відповіддю Google та її сторонніх партнерів на випуск Apple iPad Apple у 2010 році. Незважаючи на те, що Honeycomb був доступний, деякі планшети все ще випущені із смартфонами на базі смартфона Android 2.x. Зрештою, Honeycomb виявився версією Android, яка насправді не потрібна, оскільки Google вирішив інтегрувати більшість своїх функцій у свою наступну велику версію 4.0, Sandwich Ice Cream.

Сендвіч для морозива Android 4.0

Випущена в жовтні 2011 року, версія Android Cream Sandwich Android принесла для користувачів ряд нових функцій. Він поєднав у собі багато особливостей версії Honeycomb, призначеної лише для планшетів, та пряників, орієнтованих на смартфон. Він також містив "лоток для обраного" на головному екрані, а також першу підтримку для розблокування телефону за допомогою камери, щоб сфотографувати обличчя власника. Така біометрична підтримка для входу з тих пір значно розвивалася і вдосконалювалася.

Станом на 6 липня Google вказує, що в даний час 0,7 відсотка всіх Android-пристроїв мають деяку версію Android 4.0, що лише незначно більше, ніж Пряників.

Інші помітні зміни, пов’язані з ICS, включали підтримку всіх екранних кнопок, проведіть пальцем по жесту, щоб відхилити сповіщення та вкладки веб-переглядача, а також можливість контролю ваших даних за допомогою мобільного та Wi-Fi.

Android 4.1-4.3 Jelly Bean

Епоха Android Jelly Bean Android почалася в червні 2012 року з випуском Android 4.1. Google швидко випустили версії 4.2 та 4.3, обидві під маркою Jelly Bean, у жовтні 2012 та липні 2013 року відповідно.

Деякі з нових функцій цих оновлень програмного забезпечення включали нові функції сповіщень, які показували більше вмісту чи кнопок дій, а також повну підтримку Android-версії веб-браузера Google Chrome, яка була включена в Android 4.2. Google Now також з’явився у складі Пошуку, і «Project Butter» було введено для прискорення анімації та покращення чутливості Android на сенсорний зв’язок. Зовнішні дисплеї та Miracast також отримали підтримку, як і фотографії HDR.

Якщо ви відвідували Google I / O в 2012 році, ви, ймовірно, отримали в подарунок планшетний ПК Nexus 7 з Android 4.1 Jelly Bean. Версії Jelly Bean все ще дуже активні на багатьох телефонах та пристроях Android. Наразі близько 6,9 відсотка всіх продуктів Android використовують Jelly Bean.

Android 4.4 KitKat

Назва Android 4.4 - це перша версія ОС, яка фактично використовує раніше торговельну марку для цукерки. До того, як він був офіційно запущений у вересні 2013 року, компанія на своєму конференції Google I / O того року, а також інших місцях, опублікувала натяки, що кодове ім’я для Android 4.4 насправді буде "Key Lime Pie". Дійсно, більшість Google Команда Android вважала, що так само буде.

Як виявилося, директор компанії Google по глобальному партнерству Android Джон Лагерлінг вважав, що "Key Lime Pie" не буде достатньо відомим ім'ям, яке можна використовувати для Android 4.4 у всьому світі. Натомість він вирішив зробити щось інше. Він зв’язався з Nestle, творцями бару KitKat, і запитав їх, чи можуть вони використовувати ім’я для Android 4.4. Компанія Nestle погодилася і навіть випустила версії свого бар KitKat, схожий на талісмана робота Android, як частина угоди про кобрендування з Google. Це був експеримент з маркетингу, який Google не розгортав до останнього запуску Oreo.

У KitKat не було величезної кількості нових функцій, але у нього була одна річ, яка справді допомогла розширити загальний ринок Android. Він був оптимізований для роботи на смартфонах, які мали всього 512 Мб оперативної пам’яті. Це дозволило виробникам телефонів отримати останню версію Android і встановити її на набагато дешевших телефонах.

Смартфон Nexus 5 Google був першим із попередньо встановленим Android 4.4. Незважаючи на те, що KitKat був запущений майже чотири роки тому, все ще існує маса пристроїв, які все ще користуються ним. На поточній сторінці оновлення версій платформи Google зазначено, що 15,1 відсотка всіх пристроїв Android мають деякі версії Android 4.4 KitKat.

Android 5.0 Lollipop

Вперше запущений восени 2014 року, Android 5.0 Lollipop став головним струшуванням загального вигляду операційної системи. Це перша версія ОС, яка використовувала нову мову Матеріального дизайну Google, яка ліберально використовувала освітлення та тіньові ефекти, серед іншого, щоб імітувати паперовий вигляд інтерфейсу користувача Android. Інтерфейс користувача також отримав деякі інші зміни для Lollipop, включаючи оновлену панель навігації, розширені сповіщення для блокувального екрану та багато іншого.

Наступне оновлення Android 5.1 внесло ще декілька змін під кришку. Це включало офіційну підтримку подвійних SIM-карт, голосових дзвінків HD та захисту пристрою, щоб злодіїв не було заблоковано з телефону навіть після скидання заводу.

Смартфон Google Nexus 6, разом із його планшетом, були першими пристроями, які попередньо встановили Lollipop. На даний момент Android 5.0 Lollipop встановлено та використовується близько 29 відсотків усіх активних пристроїв Android, згідно зі статистикою версії платформи Google. Факт забави: Google використовував кодове ім'я "Лимонний пиріг без медур" внутрішньо, коли розробляв Android 5.0, перш ніж зупинятися на лікуванні цукерки Lollipop як офіційному загальнодоступному назві ОС.

Android 6.0 зефір

Android 6.0 Marshmallow, що вийшов восени 2015 року, використовував солодке частування, яке любили відпочиваючі над вогнем як головний символ. Внутрішньо Google використовував "Macadamia Nut Cookie" для опису Android 6.0 до офіційного оголошення Marshmallow. Він включав такі нові ящики додатків з вертикальним прокруткою, а також Google Now on Tap, вбудовану підтримку біометричного розблокування відбитків пальців смартфона, підтримку USB Type-C, впровадження Android Pay та багато іншого.

Першими пристроями, які постачались із попередньо встановленою програмою Marshmallow, були смартфони Google та Nexus 5X разом із планшетом Pixel C. Поточна статистика використання платформи Android показує, що Marshmallow лише незначно обігнав Lollipop як найбільш встановлену версію ОС, що становить 32,2 відсотка всіх Android-пристроїв.

Android 7.0 Нуга

Версія 7.0 мобільної операційної системи Google була запущена восени 2016 року. До того, як Nougat з'явився, «Android N» всередині Google називали «New York Cheesecake». Багато нових функцій Nougat включали в себе кращі функції багатозадачності для зростаючої кількості смартфони з більшими дисплеями, наприклад, розділеним екраном, а також швидке перемикання між додатками.

Google також здійснив ряд великих змін за лаштунками, як, наприклад, перехід на новий компілятор JIT для прискорення програм, підтримував API Vulkan для більш швидкого 3D-рендерінгу та давав змогу OEM-виробникам підтримувати свою платформу DayDream Virtual Reality.

Google також використала випуск, щоб зробити сміливий поштовх на ринок преміум-смартфонів. Власні фірмові смартфони, Pixel і Pixel XL, разом з LG V20, були першими випущеними з попередньо встановленою Nougat.

Android 8.0 Oreo

У березні 2017 року компанія Google офіційно оголосила та випустила перший попередній перегляд для розробників Android O, також відомий як Android 8.0. Ще до цього випуску Хіросі Локгеймер, старший віце-президент Android в Google, опублікував GIF торта Oreo на своєму акаунті в Twitter у лютому 2017 року. Це був перший надійний натяк на те, що Oreo, популярне печиво, виготовлене з двох шоколадних вафель з кремом, що заповнює між собою, справді було б офіційним кодовим найменуванням для Android 8.0.

У серпні Google підтвердив, що Oreo дійсно буде публічною назвою для Android 8.0. Google вдруге обрав торговельну марку для Android (Oreo належить Nabisco). На відриві від своєї традиції Google вперше показав статую талісмана Android Oreo під час прес-події в Нью-Йорку, а не показував скульптуру спочатку в штаб-квартирі Googleplex. Статуя також зображує сам талісман Android як літаючий супергерой у комплекті з накидкою. Пізніше того ж дня в головному штабі Google було встановлено другу статую

Що стосується своїх можливостей, Android Oreo пакує безліч візуальних змін у меню "Налаштування", а також вбудовану підтримку режиму "зображення в картинці", канали сповіщень, нові API автозаповнення для кращого керування паролями та заповнення даних та багато іншого. Android Oreo доступний як завантаження за допомогою програми Google Open Source від Google, а також доступний як оновлення в режимі ефіру для старих (і підтримуваних) пристроїв Google Nexus та Pixel, а також оновлення для багатьох старих телефонів Android. Android Oreo також постачається з власними моделями Pixel 2 від Google, а також багатьма іншими новими телефонами, які потрапили на ринок.

Android 9.0 пиріг

7 березня 2018 року компанія Google запустила перший попередній перегляд для розробників наступного основного оновлення Android - Android 9.0 P. 6 серпня 2018 року компанія офіційно запустила остаточну версію Android 9.0 та надала їй офіційне кодове найменування «Pie. Вона включала ряд основних нових функцій та змін. Один з них скидає традиційні кнопки навігації на користь однієї подовженої кнопки в центрі, яка є новою домашньою кнопкою. Перехід із цієї кнопки відображає Огляд, внизу - ваші останні використовувані програми, панель пошуку та п'ять пропозицій. Ви можете провести пальцем вліво, щоб побачити всі нещодавно відкриті програми, або перетягніть додому кнопку вправо, щоб швидко прокрутити свої додатки.

  • Прочитайте: Огляд Android 9.0 Pie Pie

Android 9.0 Pie також включав деякі нові функції, розроблені з метою продовження терміну служби акумулятора вашого смартфона, включаючи використання машинного навчання на пристрої для прогнозування, які додатки ви зараз використовуватимете, а також які додатки ви не будете використовувати до пізніше. У Pie також є Shush - функція, яка автоматично переводить ваш телефон у режим "Не турбуй", коли ви повертаєте екран телефону на плоску поверхню. Є також Slices, який надає меншу версію встановленого додатка в Пошуку Google, який пропонує певні функції програми, не відкриваючи повну програму

Як завжди, Android 9.0 Pie був спочатку офіційно доступний для телефонів Pixel від Google, але в той же час був запущений і для Essential Phone. З тих пір вона з'явилася як оновлення для багатьох інших телефонів Android протягом останніх кількох місяців, і вона була доступна у вікні багатьох нових телефонів Android.

Освіжаючи бренд: Android 10

Android пройшов довгий шлях від своїх скромних початків, як продукт невеликого старту, аж до того, щоб стати провідною мобільною операційною системою у всьому світі. Є підказки, що Google знаходиться на самих ранніх стадіях розробки нової ОС під назвою Fuchsia, яка може підтримувати все, від смартфонів до планшетів і навіть для ноутбуків та настільних ПК. Однак компанія майже нічого не сказала про свої плани щодо Фуксії, і більш ніж можливо, що вона може скасувати її розвиток.

Це просто показує, що Google все ще вкрай прихильний до подальшого розвитку Android, і навіть намагався розширити мобільну та планшетну ОС на інші пристрої, включаючи, і. Залежно від того, якій дослідницькій фірмі ви вважаєте, частка світового ринку смартфонів Android зараз становить від 85 до 86 відсотків, а iOS - на відстані секунди від 14 до 15 відсотків. Усі інші мобільні операційні системи (Windows Phone / Windows 10 Mobile, BlackBerry, Tizen та інші) зараз мають менше 0,1 відсотка ринку телефонів. У травні 2017 року під час вводу / виводу Google компанія заявила, що зараз існує понад два мільярди активних пристроїв, які працюють з деякою версією ОС Android.

Одне завдання для власників пристроїв Android, яке було проблемою для ОС з моменту її запуску, - це оновлення її останніми виправленнями безпеки, нічого не говорячи про випуски в ефір для основних оновлень функцій ОС. Пристрої Nexus і Pixel, що підтримуються Google, постійно отримують регулярні щомісячні оновлення безпеки та останню версію ОС. Телефони сторонніх розробників набагато більше потрапляють і втрачають нові патчі безпеки і часто швидко відпадають, бачачи нові оновлення ОС. Кілька телефонів, особливо розблокованих, які входять до бюджетної категорії, можуть взагалі не отримувати оновлень. Впровадження Google Project Treble в Android Oreo повинно спростити виробникам телефонів швидше оновлювати свої пристрої, але залишається зрозуміти, чи будуть ці зусилля ефективними в довгостроковій перспективі.

Висновок

Якщо Apple не вирішить почати продавати нові iPhone, які коштують значно дешевше, ніж його нинішні моделі, здавалося б розумним передбачити, що Android продовжить домінувати на ринку мобільних ОС, навіть із своїми проблемами із швидким оновленням. ОС встановлюється на телефони, які продаються набагато менше $ 100, аж до дорогих флагманських пристроїв, таких як нинішній чемпіон: Samsung Galaxy S10 Plus. Ця гнучкість у поєднанні з щорічними оновленнями забезпечить, щоб Android залишався лідером у цій галузі на довгі роки.

Ви хочете, щоб Google продовжував використовувати солодкі цукерки та частування як офіційні кодові назви майбутніх версій Android? Або ви б хотіли, щоб вони перейшли на іншу форму їжі? Дайте нам знати, що ви думаєте в коментарях!

Оновлення №2, 15 січня 2019 (16:33 ET): Мить, що користувачі Android Twitter так прагнули, тут: тепер ви можете змусити свою стрічку Twitter відображати твіти в хронологічному порядку в додатку Androi...

Twitter вперше виявив кількість своїх монетизованих щоденних активних користувачів: 126 мільйонів.Це число набагато менше, ніж комбіновані властивості Facebook та napchat.Цілком ймовірно, що Twitter р...

Найбільш Читання