Чому Google забороняє блокувати рекламу, але насправді це добре із браузерами, що блокують рекламу

Автор: Peter Berry
Дата Створення: 13 Lang L: none (month-012) 2021
Дата Оновлення: 1 Липня 2024
Anonim
Чому Google забороняє блокувати рекламу, але насправді це добре із браузерами, що блокують рекламу - Технології
Чому Google забороняє блокувати рекламу, але насправді це добре із браузерами, що блокують рекламу - Технології

Зміст


Блокатори оголошень - це не нове. Вони існують як розширення веб-браузера протягом багатьох років, і кілька додатків для Android навіть роблять це в ОС. Однак є цікава маленька головоломка. Play Store дозволяє веб-браузерам з рекламним блоком, але не загальносистемними блокаторами реклами. Спочатку здається лицемірним - обидва типи додатків блокують рекламу - але різниця є.

Погляньмо.

Різниця є ключовою

Почнемо з принципової різниці між веб-браузерами, що блокують рекламу, і блокувальниками оголошень в цілому. Веб-браузер із рекламним блоком блокує рекламу лише у власній програмі. Правильний додаток рекламного блоку блокує рекламу лише в інших додатках. Це невелика, але надзвичайно важлива різниця.

У Google Play Store категорично заборонені програми, які порушують, пошкоджують чи іншим чином не поводяться з тим, як працюють інші додатки. Ви можете знайти відповідне правило тут. Якщо ви читаєте до списку куль на цьому посиланні, найперше правило спеціально використовує блокатори оголошень як приклад. Ця ж постанова також забороняє такі програми, як Lucky Patcher та інші інструменти для злому, які дають вам безкоштовні покупки гри безкоштовно:


Ми забороняємо додаткам, які перешкоджають, руйнують, пошкоджують або отримують доступ несанкціоновано пристроєм користувача, іншими пристроями чи комп’ютерами, серверами, мережами, інтерфейсами програмування програм (API) або службами, включаючи, але не обмежуючись ними, інші програми на пристрої, будь-якій службі Google або в мережі авторизованого оператора.

Тони додатків та ігор використовують рекламу для отримання більшої частини свого доходу. В інтерв’ю с розробники програми "Пригода Альто" висловлювали теорію, що пересічна людина на Android швидше дивиться рекламу, ніж платить за що-небудь. Ці розробники заробляють 99 відсотків свого доходу від реклами, а малий відсоток - від покупок через додаток. Якби рекламний блок, Lucky Patcher та інші подібні інструменти існували на мобільних пристроях, як і в Інтернеті, це співвідношення було б абсолютно іншим, а заробіток значно нижчим. Навіть розробник Flappy Bird заробляв 50 000 доларів на день виключно на рекламі.


Навіть якщо користувач ніколи не збирався натискати рекламу, враження - коли хтось просто переглядає рекламу - все одно приносять велику кількість грошей розробникам (читайте докладніше про те, як працюють покази оголошень тут).

Зрозуміло, чому це правило діє. Коли розробники отримують зарплату, Google також отримує гроші. Блокатори оголошень та додатки, такі як Lucky Patcher, заплутуються із потоком доходів обох. Правило проти такої поведінки має ідеальний сенс. Це правило також запобігає безлічі інших поганих дій, таких як обхід управління системою живлення, зловживання використанням API та додатків, які обходять захист безпеки. Це правило також впливає на безліч програм для кореневих користувачів, що досить прикро.

Правило, що забороняє блокатори оголошень - це те саме правило, яке забороняє Lucky Patcher та подібні програми.

Google контролює рекламу в Google Play

Google, здається, переймається досвідом реклами на Android. У Центрі політики розробників є цілий розділ, спеціально для реклами. Компанія забороняє рекламу та поведінку таких типів:

  • Оманливе розміщення оголошення: Розробники не можуть розміщувати рекламу, яка виступає частиною інтерфейсу програми. Якщо у додатку є кнопка, схожа на те, що вона щось робить у програмі, але замість цього просто відкриває оголошення, Play Store заборонить програму.
  • Монетизація екранного блокування: Програми не можуть використовувати заблокований екран для розміщення реклами, якщо це не програма із блокованим екраном. Пригода Альто не може показувати рекламу на заблокованому екрані, але щось на кшталт Hi Locker може.
  • Розривна реклама: Розробники не можуть використовувати оголошення на повній сторінці (також відомі як проміжні оголошення), не маючи чіткого способу відхилення оголошення.
  • Втручання в додатки, функціональність пристрою тощо: Реклама не може впливати на функціональність пристрою, інших програм або взагалі нічого іншого. Оголошення повинні бути в додатку, який їх надає. Це в основному те саме правило, що запобігає блокуванню реклами в першу чергу, але для реклами. Рекламні блокатори не можуть впливати на роботу інших додатків, а також на рекламу. Принаймні, це справедливо.
  • Невідповідні оголошення: Реклама, яка не дотримується суворого етичного кодексу, заборонена. Наприклад, ви не можете розміщувати оголошення на веб-сайтах для знайомств у дитячій грі.
  • Правила ідентифікатора реклами Android: Існує також маса правил користування рекламним ідентифікатором Android. Ви можете прочитати все це тут.

Ці правила не позбавляються від усіх дратівливих оголошень - ви все одно отримуєте повну сторінку відеореклами зі звуком - але вони обмежують найгірших порушників. В Інтернеті таких правил для рекламодавців немає.

Якщо ви бачите або знаєте, що програма порушує одне з цих правил, заповніть цю форму та повідомте про них.

Повернемося до веб-браузерів із рекламним блоком

Google може поставити загальну заборону на блокування реклами у всіх її формах, але насправді це не має ніяких причин. Google насправді не проти блокування реклами, це проти додатків на Android, які впливають на роботу інших додатків на Android. Це швидше питання безпеки, ніж етичний. Навіть Google Chrome блокує рекламу.

Існує маса інших можливих причин, через які веб-браузери залишаються, а натискаючі блокуючі реклами повинні працювати. App Store також дозволяє веб-браузерам з рекламним блоком, а Apple Safari Apple блокує рекламу та трекер для поліпшення конфіденційності. Звичайно, ви можете отримати блокування реклами браузера на робочому столі в Windows, Linux та MacOS. Таким чином, навіть найбільший конкурент Google дозволяє веб-браузерам з блокувальниками оголошень. Було б нерозумно для Google, щоб, таким чином, сказати, дивна людина.

Ми насправді не вважаємо, що саме тому так і є. Усі докази вказують на блокатори оголошень, які впливають на роботу інших додатків. Здається, немає жодних ознак того, що Google так чи інакше піклується про фактичну практику блокування оголошень.

Поки Google заважає додаткам не возитися між собою, блокатори оголошень продовжуватимуть заборонятись із Play Store. Приємно бути злим. Знову ж таки, ми не захищаємо та не критикуємо поведінку. Ми просто хотіли знати, чому.

Звучить у коментарях, якщо ви хочете поговорити про це далі!

Заборона Huawei все ще діє, незважаючи на бурчання, що деякі двері можуть бути відкриті незабаром. Тим часом технологія Huawei 5G все ще може перейти до США шляхом вирішення проблем: шляхом ліцензуван...

Новий звіт від Global Data (черезZDNet) вивчає 5G портфелі мереж п'яти найбільших телекомунікаційних компаній у світі. З п'яти перевірених компаній - Huawei, Ericon, Nokia, amung і ZTE - лише ...

Найбільш Читання