Як виглядатимуть смартфони майбутнього? Ось 6 божевільних прогнозів

Автор: Laura McKinney
Дата Створення: 6 Lang L: none (month-011) 2021
Дата Оновлення: 1 Липня 2024
Anonim
Майбутнє вже настало — Загублений світ. 7 сезон. 55 випуск
Відеоролик: Майбутнє вже настало — Загублений світ. 7 сезон. 55 випуск

Зміст


Першим моїм мобільним телефоном були Ericsson A1018. Я купив його на АЗС у 1999 році, коли мені було 11 років. Деякі з його найбільших особливостей були зміною мелодії дзвінка (було 12 варіантів) та ідентифікатором абонента - вражаюче, я знаю. Ви також можете налаштувати пристрій, отримавши табличку клавіатури іншого кольору.

Читайте далі: Як виглядатимуть смартфони майбутнього? Ось 6 (божевільних) прогнозів

З тих пір технології пройшли довгий шлях. Сьогоднішні смартфони мають великі сенсорні екрани, вражаючі камери та високотехнологічні функції, такі як 3D розпізнавання обличчя. У той час, як телефони в основному використовувались для здійснення дзвінків у той час, зараз ми використовуємо їх для таких речей, як прослуховування музики, перегляд Інтернету, ігри в ігри та перегляд котячих відео на YouTube.

Якби ви ще в 1999 році сказали мені, на що здатні ці пристрої через 20 років, я б назвав вас божевільним - і я не був би один. Тоді ще ніхто не міг передбачити вплив телефонів на наше життя. Це могло б звучати як наукова фантастика.


Це задумало мене: як виглядатимуть смартфони майбутнього? Які особливості матимуть ці пристрої через 20, 30 чи навіть 50 років, які сьогодні здаються науковою фантастикою? Ось що я придумав.

Контроль розуму

Ще в той час основним способом використання телефону була фізична клавіатура. Це врешті-решт було замінено сенсорними екранами, якими ми користуємось сьогодні. З такими послугами, як Google Assistant та Samsung Bixby, ми тепер можемо взаємодіяти з нашими пристроями лише за допомогою наших голосів.

Я думаю, що наступним кроком у цій еволюції є контроль розуму. Ця технологія дозволить вам виконувати кожне завдання, яке ви можете виконати за допомогою дотику чи голосу своїм розумом. Ви можете відкрити додаток на вибір, відтворити певне відео на якійсь футуристичній версії YouTube і навіть редагувати зображення своїми думками. Ви також можете надіслати текст, керувати яскравістю екрана або створити фільм із знятих відео - ви отримаєте зображення.


Використання смартфонів було б набагато швидше з контролем розуму. Вам більше не доведеться шукати додаток, щоб відкрити його або розтягнути палець до кінця екрана, щоб натиснути його. Ви могли виконувати будь-яке завдання на пульсі.

Ми ще далеко, далеко від того, щоб щось подібне стало реальністю, але вчені досягають прогресу в цій галузі. Як ми повідомляли ще у 2017 році, підрозділ «Будівля 8» у Facebook розробляє технології, щоб люди могли вводити свій розум. Націлена швидкість набору тексту - 100 слів в хвилину, що приблизно в п’ять разів швидше порівняно з набором тексту на наших смартфонах.

Вчені з MIT також працюють над чимось подібним із пристроєм під назвою AlterEgo, який дозволяє користувачеві спілкуватися з машинами лише з їх думками. Ось сподіваємось, що будь-яка така технологія в майбутньому не вимагає, щоб ви носили на голові дивну витівку, щоб її використовувати.

Навіть незважаючи на те, що ідея використовувати смартфон у своїх думках зараз здається божевільною, це просто може стати річчю десятиліттями. Схрещені пальці!

Зарядка над повітрям

Давайте поглянемо на це: ресурс акумулятора середнього смартфона висмоктується. Навіть якщо у вас високий клас телефону, як у Mate 20 Pro, з його масивним акумулятором 4 200 мАг, ви все ще дивитесь лише на два дні середнього користування. Після того, як у пристрою закінчиться сік, вам доведеться підключити його на пару годин або помістити на бездротову зарядку, якщо ваш телефон підтримує його.

У майбутньому все може бути зовсім іншим. Компанія під назвою Energous розробляє технологію зарядки пристроїв по повітрю. Покладіть телефон у три фути від передавача WattUp Mid Field, і він почне заряджатися відразу. Мені подобається ця ідея, але давайте зробимо її на крок далі.

З зарядкою повітря, вам більше не доведеться турбуватися про те, що стікає сік знову.

Уявіть собі майбутнє, де ці передавачі набагато потужніші і можуть заряджати пристрої в повітрі на великих відстанях. Їх можна розмістити в різних країнах, як сьогодні вежі для мобільних телефонів, і постійно заряджатимуть ваш смартфон здалеку, переконуючись, що в ньому ніколи не вичерпається сік. Ці передавачі зарядки були б настільки потужними, що постійно підтримують акумулятор вашого смартфона на 100 відсотків. Вам більше ніколи не доведеться турбуватися про заряд акумулятора, і назавжди позбудетесь усіх цих задимливих зарядних кабелів.

Ця технологія також не була б ексклюзивною для смартфонів. Він постійно заряджатиме всі ваші гаджети - від Chromebook, навушників Bluetooth та смарт-годинників. Він може навіть зарядити ваш електромобіль, і це, мабуть, всі ми будемо їздити в майбутньому.

Розтяжні телефони

Наступною важливою справою в галузі відображення в найближчому майбутньому, здається, є гнучкі екрани. Ми вже бачили кілька складних телефонів, зокрема Royole FlexPai, Samsung Galaxy Fold та Huawei Mate X.

Коли я замислююся про наступний технологічний прорив у цій галузі за десятиліття - я передбачаю розтяжні телефони. Замість того, щоб розгорнути телефон для більшого екрану, як у FlexPai, ви розтягнете його, щоб збільшити його розмір, як гумову стрічку. Все, що вам потрібно зробити, - це витягнути телефон з двох його кутів по діагоналі.

Складні телефони з гнучкими дисплеями - ось ті, про які ми знаємо поки що

Цей тип дизайну дозволить швидко збільшити розмір пристрою під час перегляду відео та зменшити розмір пристрою у вашій кишені. Щоб це працювало, переважна більшість компонентів повинна була бути розтяжною, а не лише дисплеєм.

Очевидно, існує обмеження того, наскільки далеко ви можете розтягнути пристрій. Якщо, наприклад, ця межа становила 50 відсотків розміру телефону, це означає, що ви могли б перетворити 6-дюймовий дисплей у 9-дюймовий.

Робота в області розтяжних дисплеїв вже ведеться, але ми вже далеко не повністю розтягувані телефони. Компанія Samsung оголосила прообраз розтяжного дисплея 2017 року, який може бути пом'ятий до 12 мм, не завдаючи шкоди - показано на зображенні вище. Цей дисплей просто відштовхується від своєї первісної плоскої форми - подібно до батута - так що це не дуже те, що я маю на увазі на майбутнє.

Інженерні дослідники Мічиганського державного університету також розробили першу розтяжну інтегральну схему і бачать майбутнє для розтяжної електроніки.

"Наша робота може незабаром призвести до друкованих дисплеїв, які можна легко розтягнути на більші розміри, а також носіння електроніки та додатків з м'якої робототехніки", - сказав Чуан Ван, доцент Мічиганського державного університету у випусках зі школи.

На додаток до збільшення телефонів більшим чи меншим розміром, розтяжні дисплеї також додадуть новий вимір таким речам, як ігри та перегляд відео. Уявіть, що ви граєте в гру з шутером від першої особи, а дисплей розхитується, коли хтось стріляє на вас - досвід може бути набагато більш захоплюючим.

Зміна кольорів

Телефони бувають найрізноманітніших кольорів, а вибір найкращого часто може бути проблемою. Чорний, сріблястий та білий виділяють більш класичну атмосферу, але вони також нудні. Червоний, зелений або фіолетовий кольори завжди більше виділяються, але можуть надати пристроям іграшковий, менш професійний вигляд. Зі смартфонами майбутнього вам, можливо, більше не доведеться вибирати.

Уявіть собі телефон із повністю прозорою спинкою, виготовленою зі склаподібного матеріалу, який повністю поглинає світло. Пристрій мав би одне або декілька світлодіодних світильників, колір яких ви можете змінити в налаштуваннях телефону (а може, і з розумом!). Вибираючи помаранчевий, вся задня кришка повністю б поглинула колір світла і виглядала б точно так само, як ніби вона була намальована.

Ви зможете змінювати колір свого смартфона так часто, як вам захочеться.

Ця технологія дозволить вам перемикатися між різними кольорами так часто, як вам завгодно. Ця функція може також мати режим щодня змінювати колір автоматично. Маючи в своєму розпорядженні декілька світлодіодних світильників усередині, правильно розміщених, ви також можете створювати градієнтні кольори, як, наприклад, Huawei P30 Pro.

Цей новий матеріал, схожий на скло (як і дисплей), також буде практично непорушним, тому вам не доведеться турбуватися про те, що його трісне, якщо ви кинете телефон. На відміну від скляних телефонів сьогодні, він також був би стійким до відбитків пальців.

OLED та E-ink в одному

OLED-дисплеї чудово підходять для перегляду відео та гри в ігри, але вони не найкращі для читання. Дисплеї з електронними чорнилами, як у електронних читачів Kindle Amazon, є набагато кращим варіантом. Я вже кілька років користуюся Kindle Paperwhite і люблю те, що очі не напружуються після читання протягом декількох годин. Це також дозволяє мені читати на вулиці, під прямими сонячними променями.

З OLED-дисплеями це більш-менш неможливо. Звичайно, такі функції, як нічний режим, фільтрують блакитне світло і навіть можуть перетворити екран на монохромний, але навіть якщо активовані OLED-дисплеї все ще не наближаються до відповідності технології електронного чорнила за рівнем комфорту читання.

Смартфони майбутнього, який я передбачаю, поєднали б OLED та технологію електронного друку в одне, ймовірно, вбивши відданих електронних читачів. За допомогою простого натискання в налаштуваннях ви зможете перетворити OLED-дисплей у екран електронної фарби для читання книг, статей та різних документів, без того, щоб все світло сяяло вам на обличчя. Дисплей з електронними чорнилами також набагато менший, ніж голодний, що може означати триваліший час автономної роботи.

На жаль, щось подібне на даний момент неможливо. Аналогічна ідея Apple виникла ще в 2011 році, коли вона подала заявку на патент щодо гібридного електронного чорнила / OLED-дисплея, але ми ще не бачили, як ця технологія потрапила на ринок. Сьогодні доступні телефони з обома технологіями відображення, але вони не поєднують їх в одну.

YotaPhone 3 оснащений дисплеєм AMOLED на передній панелі та дисплеєм електронної фарби на задній панелі. Модель TicWatch Pro Mobvoi також дозволяє користувачам переключатися між РК-та OLED-дисплеєм для покращеного терміну служби акумулятора, але навіть це не зовсім відповідає типу футуристичної гібридної технології відображення, яку ми могли побачити в найближчі десятиліття.

Чи будуть в майбутньому навіть смартфони?

Смартфони майбутнього можуть взагалі не бути смартфонами. Ці пристрої можуть взяти абсолютно новий форм-фактор, який дозволить нам виконувати ті ж завдання, що і смартфони, що сьогодні - і багато іншого.

Я бачу майбутнє, коли смартфони в їх нинішньому вигляді заміняться тими, що виглядають як звичайні окуляри. Так, я знаю, що ми вже бачили такі пристрої, як Google Glass, які вийшли з ладу. Але продукт, який я маю на увазі, виходить за рамки проекту домашніх тварин Google. Це схоже на Google Glass на стероїди.

Моя версія футуристичних окулярів дозволить вам телефонувати, дивитися відео, слухати музику ...

Моя версія футуристичних окулярів дозволить вам телефонувати та приймати дзвінки. Коли хтось дзвонить вам, ви бачите їх ім’я / зображення перед вашими очима. Відповівши на дзвінок, ви негайно почуєте абонента, не використовуючи навушник. Окуляри використовували б кісткову провідність або щось навіть більш високотехнологічне. Вони також зможуть відтворювати музику, пропонувати покрокову навігацію та читати електронні листи та тексти, які ви отримали. Усі ці речі також можна відобразити перед вашими очима за допомогою технології AR.

Звичайно, в окулярах буде камера на борту. Коли ви хочете сфотографуватись, перед вашими очима з’явиться кадр, який би точно показував, що фотоапарат зробить. Скажіть у голові слово “Snap”, і зображення буде зроблене.

Завдяки технології AR, окуляри проектують екран / зображення перед вами, дозволяючи вам дивитися улюблені шоу, грати в ігри, бачити зображення, які ви зробили на камеру та переглядати Інтернет. Це означає, що вам не доведеться купувати спеціалізований телевізор, який би заощадив гроші, а також місце у вашому домі.

За допомогою цих окулярів ви також зможете бачити 3D-голограми людей. Уявіть собі, як сидіти у своїй вітальні і спостерігати, як Мерилін Монро співає тобі з днем ​​народження містер президент. Або Фік-Шун танцює. Або порно. Досвід був би надзвичайно захоплюючим.

Дуже багато компаній вже працюють у сфері розумних та підключених окулярів. Окрім Google, цього року Intel показала пару розумних окулярів, які проектують потік інформації перед вами (вказівки, сповіщення…). Але, на жаль, компанія вже відмовилася від технології. Амазонська компанія під назвою North працює над подібною ідеєю зі своїми окулярами під назвою Focals, які, як очікується, надійдуть у продаж до кінця цього року. Потім з'являються гарнітури зі змішаною реальністю, як-от Microsoft HoloLens, яка приносить голограми перед вашими очима - дивіться, як це працює у відео нижче.

Тож окуляри, які я маю на увазі, поєднали б можливості смартфона з голограмами та іншими функціями, які пропонують сучасні смарт-окуляри. Це цікава ідея, але сходимо з розуму і зробимо її крок далі. Уявіть, що ці футуристичні окуляри заміняються невеликим комп'ютером, розміщеним у вашому мозку. Ви зможете приймати дзвінки, чуючи голос абонента в голові, як і ваші думки. Ви слухаєте музику однаково, слухаєте напрямок GPS тощо.

Крім того, ви зможете фотографувати, дивитися відео, грати в ігри та бачити голограми. Але замість того, щоб зображення, що проектуються перед вами окулярами, комп'ютер у вашій голові проектував би їх через ваші очі. По суті, цей комп'ютер міг би робити такі самі речі, як і розумні окуляри майбутнього, але це було б менш нав'язливо. Ну, начебто. Це потрібно було б помістити у ваш мозок, але принаймні вам не доведеться класти і вимикати кожні п’ять хвилин. Також неможливо було б її втратити або когось викрасти.

Все це звучить як наукова фантастика. Щось, що ви очікуєте побачити в мультфільмі, як "Джетсони". Але ей, можливо, це стане справжньою справою в майбутньому. Зрештою, в цій галузі вже ведеться робота.

У 2017 році Елон Маск заснував компанію Neuralink, яка працює в галузі технології "нейронного мережива". Ідея полягає в імплантації крихітних електродів в мозок людини, щоб вони могли безпосередньо спілкуватися з машинами. Ця технологія також дозволить вам завантажувати та завантажувати свої думки - серйозно. Зважаючи на це, я відчуваю, що все можливе в майбутньому. Однак сучасний розвиток технології все ще сильно відстає від моєї дикої уяви.

Я бачу майбутнє, де все підключено, і наші смартфони - або все, що замінює його - можуть безперешкодно спілкуватися практично з кожним пристроєм. Поки ви матимете його при собі, вхідні двері відчиняться, як тільки ви наблизитесь до нього, ви зможете розблокувати автомобіль і запустити двигун, і навіть проїдете через механічні ворота в метро і аеропорту, якщо квиток буде збережений у вашому телефоні. Це було б фантастично - принаймні, поки телефон не буде вкрадений.

Не пропустіть: eSIM: плюси і мінуси нового способу підключення

Тож це для моїх думок про те, що я хотів би бачити з мобільних пристроїв у майбутньому. Тепер твоя черга. Подумайте, які функції смартфонів майбутнього могли б принести до столу та поділіться ними з нами у коментарях нижче!

Мобільні телефони насправді погані інструменти виживання. Їх обмежений термін служби акумулятора не є корисним для тривалих сценаріїв виживання. Крім того, їхня залежність від підключення до телефонн...

T-Mobile - третій за популярністю бездротовий оператор у Сполучених Штатах. Наразі це станом на жовтень 2019 року 84,2 мільйона клієнтів.Хоча це значно відстає від номерів підписки номер один та два а...

Цікаво На Сайті