FaceApp: Все, що потрібно знати

Автор: Laura McKinney
Дата Створення: 4 Lang L: none (month-011) 2021
Дата Оновлення: 19 Червень 2024
Anonim
С Айфона списывают деньги?! Как отключить подписки на приложения?!
Відеоролик: С Айфона списывают деньги?! Как отключить подписки на приложения?!

Зміст


Якщо ви недавно не уникаєте Інтернету, ви, мабуть, знаєте про додаток під назвою FaceApp. Додаток існує деякий час, але його завантаження збільшилося експоненціально завдяки соціальним мережам. Тони людей використовували його для зміни своїх зображень, щоб вони виглядали старшими, молодшими або навіть перемикали стать.

Раптовий інтерес до FaceApp розпочався на початку цього місяця, коли знаменитості з великою аудиторією соціальних медіа почали використовувати додаток для розміщення застарілих зображень про себе. Тепер, коли FaceApp досяг популярності, у багатьох людей виникає питання про те, чи захищено додаток і що розробник робить з вашими даними.

Ось усе, що вам потрібно знати про FaceApp.

Що таке FaceApp?

FaceApp була розроблена російською компанією під назвою Wireless Lab. Безкоштовний додаток вперше запустився для iOS у січні 2017 року та отримав негайний успіх, отримавши понад мільйон завантажень протягом перших двох тижнів. FaceApp для Android запущений у лютому 2017 року.


У додатку використовуються фільтри AI, які можна використовувати для зміни зображень, щоб користувачі виглядали старшими, молодшими або навіть перемикали стать. Він також може впоратися з більш тонкими змінами в зображенні, такими як зміна зачіски людини, додавання посмішки або нанесення макіяжу або татуювань на обличчя.

Хоча додаток безкоштовний у використанні, він показує банерну рекламу. Він також додає водяний знак на всі зображення, які ви змінюєте за допомогою FaceApp. Якщо ви хочете позбутися водяного знака, позбутися банерної реклами або отримати доступ до додаткових функцій, ви можете підписатися на FaceApp Pro, вартість якої становить 19,99 доларів на рік.

Чому FaceApp раптом став надзвичайно популярним?

Під час поїздки на рік 3000. pic.twitter.com/O9Dxpwj6ex

- Jonas Brothers (@jonasbrothers) 16 липня 2019 року


FaceApp вже завантажено десятки мільйонів разів з моменту запуску, але він був надзвичайно популярним протягом останніх кількох тижнів. Зростання популярності програми, ймовірно, має багато спільного із знаменитостями, які використовують FaceApp. Поп-артисти, такі як Дрейк і Брати Джонас, такі спортсмени, як ЛеБрон Джеймс, і такі актори, як Захарі Леві, приєдналися до тенденції FaceApp.


Результат - масове збільшення завантажень для FaceApp. Дослідницька фірма Sensor Tower (через Business Insider) робить висновок, що в середині червня FaceApp додав близько 65 000 нових користувачів на день. Це досить багато для будь-якого додатка. Однак, оскільки використання FaceApp стало вірусним, воно додало колосальних 1,8 мільйонів користувачів на день. Фактично додаток завантажено понад 12,7 мільйонів разів з 10 липня.

Чи порушує FaceApp мою конфіденційність та дані?

Оскільки FaceApp став таким популярним, багато людей вирішили перевірити його умови надання послуг. Офіційно в положеннях зазначено, що компанія, що стоїть за FaceApp, має права використовувати будь-які фотографії, змінені додатком, для комерційних цілей. Також будь-які зібрані ним дані користувачів все ще можуть зберігатися на серверах компанії, навіть якщо ви вирішили видалити додаток зі свого телефону. Якщо ви хочете повністю видалити свої дані, можете зайти в додаток і попросити компанію зробити це, але це не зовсім простий процес.

Також є проблеми, що компанія, яка стоїть за додатком, базується в Росії, і дані користувачів можуть бути продані російському уряду. Ця можливість призвела до того, що лідер національних меншин сенату Чак Шумер (D-NY) направив листа до ФБР та Федеральної комісії з питань торгівлі (FTC). Сенатор Шумер попросив агенції розглянути FaceApp, заявивши, що він побоюється "як і коли компанія надає доступ до даних громадян США третім сторонам, включаючи закордонні уряди".

Демократичний національний комітет (DNC) зазнав нападу на свою комп'ютерну мережу у 2015 та 2016 роках, і уряд США вважає, що за цими нападами стояли російські розвідувальні сили. Через це, CNN повідомив, що ДНС просить усі свої виборчі кампанії 2020 року не використовувати FaceApp.

Зі свого боку, розповіла прес-секретар FaceApp TechCrunch що він не продає та не обмінюється даними користувачів з третіми сторонами та не передає дані користувачів в Росію. Він також заявив, що компанія видаляє зображення зі своїх серверів протягом 48 годин з моменту їх завантаження, і не передає зображення, крім тих, які ви вибрали для редагування. Нарешті, FaceApp використовує американські компанії AWS та Google Cloud для зберігання та обробки хмар.

Ви повинні завантажити його?

Ви повинні прочитати умови надання послуг, перш ніж завантажувати будь-який додаток на свій смартфон. Офіційно FaceApp заявляє, що не продає дані або фотографію, яку програма збирає нікому, включаючи російський уряд. Однак це, безумовно, зрозуміло, що Демократична партія США може мати підстави сумніватися в тому, що сталося за останні кілька років. Майте на увазі, що додаток також було доступне протягом двох років до його раптового спаду популярності, і жодних ознак ризику для безпеки не було.

Зрештою, вирішувати, завантажувати FaceApp чи ні. Хоча виникають деякі проблеми конфіденційності, схоже, FaceApp не пропонує більших ризиків порівняно з аналогічним додатком для редагування фотографій на основі AI. З іншого боку, використання будь-якого додатка, який входить на віддалений сервер і отримує доступ та зберігає ваші дані, може призвести до того, що ця інформація буде взята сторонніми силами, такими як кіберзлочинці. Вибір за вами.

Сімейство мов дравідійських є захоплюючим. Він переважно поширений у південній, центральній та східній Індії, а також Шрі-Ланці та кількох інших країнах. Вони включають такі мови, як тамільська, телу...

napchat швидко стає однією з найпопулярніших платформ соціальних медіа. Це справді добре підростає покоління. Що стосується рівних чисел, то це покоління, до якого хоче входити більшість компаній. Та...

Захоплюючі Статті