Чому тут є електронні спорти, щоб залишитися поза межами Азіатських Ігор 2018

Автор: Randy Alexander
Дата Створення: 2 Квітень 2021
Дата Оновлення: 1 Липня 2024
Anonim
Чому тут є електронні спорти, щоб залишитися поза межами Азіатських Ігор 2018 - Відгуки
Чому тут є електронні спорти, щоб залишитися поза межами Азіатських Ігор 2018 - Відгуки

Зміст


Пабло Фрейле, Директор екологічних систем для розробників ігор, Arm

Відеоігри існують майже 40 років, але його перехід у змагання з професійного спорту відбувся лише недавно. Зараз у всьому світі відбувається безліч подій електронного спорту - привертаючи тисячі глядачів та мільйони переглядів в Інтернеті. Провідні спортивні органи світу починають засідати та приймати повідомлення. Організатори 18-х Азіатських ігор вирішили визначити спортивні події як спортивні змагання.

Геймери з усього світу приїжджали змагатись за перші в історії спортивні золоті, срібні та бронзові медалі в е-спортах між 18 серпня та 2 вересня. Азіатські ігри займають друге місце після Олімпіади в міжнародному спорті, тому це є важливим імпульсом, і це ще більше відкриває двері до нової ери професійних змагань з електронного спорту. Чи можемо ми побачити нового Кріштіану Роналду чи ЛеБрона Джеймса, який дав своє ім’я в Clash Royale або Arena of Valor - лише два мобільні ігри, засновані на Азіатських іграх.


Однак виникли питання щодо того, по-перше, чи є eSports «справжнім видом спорту» так само, як традиційні спортивні змагання, по-друге, чи варто його включати як подію на ці міжнародні спортивні ігри, і, нарешті, чи його включення - це «трюк», який не триватиме. Мої відповіді на всі три моменти - так, так, так і має бути, і ні, не буде. Насправді це може стати початком чогось більшого для електронних спортів у майбутньому.

Спортивний та фінансовий успіх

Програма eSports перебуває у стадії зростання, і в новому звіті агенції з питань ринкової розвідки Newzoo, спонсорованому Arm, прогнозуючи, що глобальні доходи від електронних споруд досягне 906 мільйонів доларів у 2018 році, що становить річний ріст у 38,2 відсотка. Сімдесят сім відсотків цих доходів складають витрати на бренд за допомогою спонсорства, реклами та інших форм просування. Цей фінансовий успіх зумовив його включення до Азіатських ігор, коли організатори підписали партнерство з Alisports, спортивною рукою китайської технологічної компанії Alibaba. Це також не буде одноразовим, оскільки є додаткове зобов’язання включати події з електронного спорту на Азіатських іграх 2022 року в Китаї.


Зростанню доходів та підвищенню зацікавленості брендами до електронних спортів допомагає величезна фан-база, яка, як очікується, цьогоріч охопить 380 мільйонів людей у ​​всьому світі. Цікаво, що епізодичні глядачі (дивляться один раз на місяць) становлять більшу частку загальної аудиторії електронних спортів - близько 215 мільйонів - порівняно з ентузіастами (спостерігають більше одного разу на місяць) - близько 165 мільйонів. Це вказує на тенденцію до того, що eSports переходить в мейнстрім, віддаляючись від нішевої аудиторії любителів ігор.

Організація

Нові структури ліги та змагання також сприяють зростанню аудиторії. У 2017 році система франчайзингу була впроваджена в індустрії електронних спортів у Північній Америці, як це сталося з американськими видами спорту, такими як бейсбол (MLB), баскетбол (NBA) та американський футбол (NFL) - і ми знаємо, до чого це призвело! Відповідно до нової структури франчайзингу, великі видавці Riot Games та Blizzard Entertainment керують серіями чемпіонатів Північноамериканської ліги легенд (NA LCS) та Overwatch League (OWL). Зараз NA LCS - це найбільш переглянута подія на ігровому потоковому сайті Twitch на сьогоднішній день на рівні 49,5 мільйонів годин.

Феноменально популярні ігри, такі як Fortnite, приносять широку аудиторію, ніж будь-коли раніше, в ігри.

Змагання з електронного спорту також переходять із сильної сили. Нещодавно Epic Games оголосив, що дасть 100 мільйонів доларів у призовому фонді для змагань Fortnite в перший рік змагальних ігор. Призовий фонд зробить Fortnite однією з найприбутковіших ігор на електронних спортах, коли гра вже заробляє 1 мільйон доларів на день лише на мобільних телефонах завдяки своїй популярності як в ігрових колах, так і все більш широкій культурній привабливості.

Від ігрової кімнати до найбільших спортивних стадіонів

Поряд із зростанням електронних спортів, ми спостерігаємо тенденцію до мобільних ігор, і мобільний набір наздоганяє регулярні ігри як найбільше джерело доходу на світовому ринку ігор у 2018 році. Цікаво, що Азія - а не Північна Америка - це місце зростання у мобільних електронних спортах найгарячіші. Багато хто з найкращих змагань з мобільних змагань мають професійні ліги та прямі події на стадіоні, що притягують мільйони глядачів. У 2017 році 13 000 людей відвідали китайську лігу King Pro - світову мобільну лігу номер один у галузі електронного спорту.

Швидка професіоналізація ігор в Азії також сприяє збільшенню доходів. Загальний дохід від ігор в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні в 2018 році очікує близько 44 мільярдів доларів. Більше половини споживчих витрат припадає на Китай та Японію. більше половини всіх споживчих витрат на мобільні ігри в усьому світі в 2018 році. Основне місце в зростанні мобільних ігор - це смартфони високої продуктивності, які пропонують геймерам преміальний ігровий досвід. Ми бачимо це завдяки власним показникам перевезень Arm з понад мільярд графічних чіпів (Arm Mali GPU), що постачаються партнерам по всьому світу на сьогоднішній день, з все більш потужними показниками продуктивності.

Незважаючи на недавнє зростання доходів та популярності, думка експертів галузі полягає в тому, що в електронних спортах ще належить пройти довгий шлях - принаймні п’ять-десять років на крутій кривій зростання, на якій він пройшов. Щоб поставити це в контекст, Super Bowl щороку приваблює понад 100 мільйонів глядачів, що все ще випереджає події eSports, які в основному передаються в Інтернеті. Однак це дає eSports щось, на що слід прагнути в майбутньому!

ЧИТАЙТЕ: Overwatch League Season 2 попередній перегляд: дата початку, нові команди, як дивитися та багато іншого

Дотепер ще довгий шлях, поки електронні спорти не набудуть популярності, подібної до основних видів спорту, але його доходи, глядацькі стосунки та зростання протягом останніх кількох років показують, що до цього потрібно поставитися серйозно. Його включення до Азіатських ігор визнає це неймовірне зростання, і організатори твердо зобов’язалися знову включити події з електронного спорту в 2022 році. ESports - це не трюк, який згодом зникне. Насправді її включення до Азіатських ігор 2018 року навряд чи стане вершиною для спорту. Кінцевою амбіцією має бути проведення епортних змагань на Олімпійських іграх у Парижі 2024 року - те, що, безумовно, може бути досягнуто для спорту, який відчуває феноменальний ріст. Моє ігнорувати сумнівів, електронні спорти тут залишаються.

amung лише опублікувала свій квартальний звіт про прибутки перед початком повного звіту, який відбудеться незабаром.У звіті про керівництво передувало «своєрідне попередження», безпрецедентн...

amung оголосила про свій прибуток за ІІІ квартал 2019 року, виявивши падіння операційних прибутків на 55,6% у річному обчисленні. У звіті amung, опублікованому вчора, компанія заявила, що шукає Galaxy...

Статті Порталу